בית / חדשות / פלנטרוניקס משיקה בישראל את סדרת אוזניות הבלוטות’ Voyager 3200

פלנטרוניקס משיקה בישראל את סדרת אוזניות הבלוטות’ Voyager 3200

בהכרזת עיתונאים שביצעה חברת פלנטרוניקס נחשפו סדרת אוזניות הבלוטות’ שמגיעות לישראל בקרוב, ה-Voyager 3200

חברת פלנטרוניקס משיקה בישראל את סדרת אוזניות הבלוטות’ Voyager 3200. האוזנייה עוצבה עבור אנשים הנמצאים בתנועה מתמדת אבל מחפשים סאונד איכותי עם דיסקרטיות בתפעול שלה. הסדרה החדשה מעלת טכנולוגיית ביטול רעשים ומשלבת 3 מיקרופונים.

“בימינו, העולם כולו משמש לכם כמשרד, אך אתם לא מעוניינים שהוא יראה או ישמע באותו אופן, סדרת ה-Voyager 3200 מביאה את ניהול האודיו המתקדם לרמה מתוחכמת, המאפשרת לכם לשלוט בכל שיחה ולנהל אותה בבטחה בכל זמן ובכל מקום”. – גרג מילר, מנהל פורטפוליו ניהול עסקי בפלנטרוניקס

סדרת האוזניות מציעה עד לכ-6 שעות של זמן שיחה וכ-7 ימים במצב המתנה, עם אפשרות למטען נייד המספק עד לכ-10 שעות שיחה נוספות. כמו כן, האוזניה מציעה הפעלת התראת השתקה קולית בתפעול הסמארטפון.

אוזניית ה-Voyager 3200 פועלת עם Plantronics Hub עבור Windows, Mac, iOS ו-Android ומאפשרת לכם לאתר את האוזנייה במידה ואבדה, לשנות שפות, להתאים הגדרות, התראות ועוד.הסדרה מגיעה בצבעי שחור יהלום ואפור פחם וזמינה לפי החבילות השונות אצל המפיצים המורשים.

מחירי האוזניות של דגמי ה-Voyager 3200 ו-Voyager 3200 UC הינם 419 ו-650 ש”ח בהתאמה.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *