בית / חדשות / Rainbow Six Siege: Operation Chimera חושפים את הסוכנים!

Rainbow Six Siege: Operation Chimera חושפים את הסוכנים!

השם המפוצץ של הכתבה מבלבלת אתכם, לא נורא, אני אסדר לכם את כל הבלבול וניישר קו, הסוכנים החדשים של Operation Chimera נחשפים!

Rainbow Six Siege התחיל את דרכו לפני כמה שנים ו-Ubisoft לא מפסיקים להכניס עוד ועוד תוכן לתוך המשחק. את זה אפשר לראות עם היציאה של התוכן החדש שעתיד לצאת Operation Chimera, שככל הנראה מביא עמו שני סוכנים חדשים. את זה ידענו בתכלס, מה שלא ידענו זה מי הם בדיוק הסוכנים האלה, היום אנחנו מביאים לכם טריילר שחושף את הסוכנים האלה- Lion ו-Finka.

היות ואנחנו מודעים למה התוכן מביא עמו אז ניתן להסיק שהסוכנים החדשים האלה מתמחים בכל נושא לוחמה פחות קונבנציונלית, כלומר כל אגף הווירוסים הקטלניים, מחלות ומגפות הרסניות, תרכובות כימיות שלא שמע האדם! ועוד כל מיני דברים נוראיים.

עכשיו כשהבנו מה ההתמחות שלהם בגדול, בואו ניכנס בקטן. נתחיל עם Lion, הסוכן ההגנתי של הצמד, הבחור הגדול הזה משתמש ב- EE-One-D בשביל לעקוב אחרי תנועה, מבחינת כלי הנשק אתם תוכלו לבחור בין V308, 417 Marksman Rifle ו- SG-CQB Shotgun. הבחור מקבל גם בחירה בין Claymore או רימוני הלם. Finka פועלת קצת אחרת, ההתקפית בצמד יש לה יכולת של זריקה עם כמה פעולות מעניינות למדי, ביניהם ריפוי, החייאה והיכולת להפעיל את הזריקה באיזה עת שתרצה במהלך המשחק. בחירת כלי הנשק שלה הם כלהלן Spear .308, SASG-12 ו-6P41 ביחד עם מטעני פריצה ורימוני הלם.

עוד פרטים יגיעו במהלך השבוע הקרוב לקראת שבוע הבא, בינתיים קחו לכם סרטון לגבי החבר’ה החדשים.

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

Avatar
היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *