בית / חדשות / Sea of Thieves זמין עכשיו ל-XBox One ולמחשב!

Sea of Thieves זמין עכשיו ל-XBox One ולמחשב!

פיראטים ופיראטיות מכל הסוגים והזנים, Sea of Thieves של חברת Rare זמין עכשיו למחשב ול-Xbox One

Sea of Thieves למי שלא הכיר עד עכשיו הוא משחק רשת עולם פתוח המבוסס על פיראטים. במשחק הזה תחברו לחברים שלכם ותיצרו צוות פיראטים מהולל שייצא למסעות ולהרפתקאות בשלל סוגים. תכינו את הצוות שלכם, תרתמו את הספינה שלכם וצאו למסע בעולם פתוח גדול אבל ראו הוזהרתם כי לא רק אתם תשוטטו בימים בחיפושים אחר אוצרות.

Rare שחררו 3 סרטונים מצחיקים שמספרים על כמה פיראטים מתוך עולם המשחק, הרי איך קיים דבר משחק פיראטים בלי קצת הומור טוב שילך עם התערובת. נכון לעכשיו המשחק קיבל ביקורות לכאן ולכאן, יש אנשים שאוהבים את האווירה הפיראטית הקלילה עם מלא שטויות של פיראטים אבל עם זאת היו כמה טענות שחסר תוכן סופי, אפשרויות עיצוב ועוד כל מיני. תנו לנו את החוות דעת שלכם על הנושא בתגובות!

המשחק כפי שרשום למעלה, זמין למחשב (Windows 10) ול-Xbox One

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

Avatar
היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *