בית / חדשות / Seagate חושפת כוננים קשיחים חדשים עבור הצרכן בנפחים גבוהים

Seagate חושפת כוננים קשיחים חדשים עבור הצרכן בנפחים גבוהים

במקרה ואתם נמצאים במחסור במקום אחסון במחשבים שלכם תשמחו לדעת ש-Seagate מכסה אתכם וזאת באמצעות כונני ה-14TB החדשים שהחברה משיקה לצרכן הכללי

הכוננים הקשיחים אותם חשפה Seagate במהלך מסיבת עיתונאים הינם כונני ה-BarraCuda Pro, SkyHawk, IronWolf ו-IronWolf Pro המבוססי מילוי הליום ויישתמשו בטכנולוגיית הקלטה מגנטית מאשר המחט הסטנדרטית והוותיקה.

  • כונן ה-BarraCuda Pro הינו הכונן הנמוך בקבוצה המיועד עבור “מטרות כלליות” ויוכל לשבת באופן נעים במחשבים שלכם אם אי פעם תצטרכו את הכמות הפסיכופתית של האחסון הזו.
  • כונני ה-SkyHawk נועדו באופן ייחודי עבור מטרות מעקב והם כוננים הגנה מיוחדת כנגד רטט ורעדים עקב כך שהם נועדו לעבוד כ-24/7 ויכולים להקליט מידע מכ-64 מצלמות HD בו זמנית.
  • כונני ה-IronWolf וה-IronWolf Pro נועדו להיות בשימוש על ידי מערכות NAS בלבד ושניהם מגיעים עם טכנולוגיית אנטי-רטט שניתן למצוא בכונני SkyHawk וגם מערכת ניהול בריאות הכונן.

כונן ה-IronWolf Pro אף לוקח צעד אחד קדימה עם שני מנועים ( עליון ותחתון) ואף אחריות מוארכת של כ-5 שנים והוא אף מציג עמידות גבוהה יותר בהעברת מידע מאשר אחיו הצעיר. כונני ה-14TB החדשים יהיו זמינים למכירה בארה”ב לקראת סוף החודש למעט כונני ה-SkyHawk שאותם תאלצו להזמין באופן ספציפי מנציגות החברה עקב שאלו מיועדים להיות רק אצל מוסמכים במערכות מעקב.

כונן: מחיר:
14TB BarraCuda Pro $799
14TB IronWolf $729
14TB IronWolf Pro $809

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *