בית / חדשות / The Outer Worlds פרטים חדשים על הסיפור, בחירות ועוד

The Outer Worlds פרטים חדשים על הסיפור, בחירות ועוד

פרטים חדשים על The outer Worlds, משחק התפקידים מבית Obsidian שהוכרז לפני רק לפני שבוע, מגלים לנו יותר על הסיפור, היכולת שלנו לחקור את העולם והודעה מרגיעה אחת.

בין ההכרזות המרובות בטקס The Game Awards שהתרחש בשבוע שעבר, קיבלנו גם את ההכרזה על The outer Worlds מבית Obsidian – אחת החברות האהובות בתחום משחקי התפקידים. הפעם מדובר במשחק עם IP חדש ולא עוד המשך מדהים לסדרה אהובה. כמו Fallout: New Vegas גם הפעם מדובר במשחק תפקידים מגוף ראשון. אחרי שנפתח למשחק דף רשמי בחנות הדיגיטלית Steam, גילינו כי לדמויות שלנו יהיו Flaws פגמים מובנים שאמורים לפגוע ביכולות שלנו. למשל, אויבים מסויימים שהדמות שלנו תהיה רגישה ופגיעה מולם. ככל הנראה השחקנים לא חייבים להשתמש במכניקה זו. שלא במפתיע, לבחירות שיעמדו בפני השחקנים תהיה השפעה משמעותית על המשחק. בין אם מדובר באיך המשחק יסתיים, חייהם של הדמויות שיצטרפו לדמות הראשית או אפילו הדרך בה הדמות בנויה.

קתרין מגאן סטארקס סיפרה בראיון כי יהיה אפשר לעזור או לסרב לעזרה עבור הדמויות הנלוות. השחקן יחליט האם לעזור לדמויות הנלוות או להתמקד בצרכים שלו, אבל כמובן שהדמות ייצאו בגלוי נגד השחקן במקרים מסויימים. הרצונות והמטרות של הדמויות הנלוות יעמדו בבסיס של בניית הדמות שלהן. כמו כן, השחקנים יוכלו לבחור את מי הם רוצים להרוג ואת מי הם ישאירו בחיים וכמעט שאין דמויות שאי אפשר להרוג. היכולת לחקור את העולם הרחב בו המשחק מתרחש אמורה להתאזן עם הדגש על נראטיב במשחק. כאשר השחקנים ישיגו ספינה הם יוכלו לחקור עוד ועוד מיקומים בעולם. ולסיום, חדשות שמאוד ירגיעו שחקנים רבים, רק חבל שמדובר בחדשות ולא במשהו מובן. Obsidian הכריזה רשמית שלא יהיו Micro-transactions במשחק. שום כלי נשק לא יהיו מוחבאים מאחורי אישורי תשלום באשראי וכסף לא יבוא במקום השקעה בצבירת נקודות ניסיון עבור הדמות הראשית.

The outer Worlds יצא מתי שהוא בשנת 2019 עבור המחשבים הניידים וקונסולות ה-Xbox One וה-PlayStation 4

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *