בית / חדשות / דוקטור הו: הצצה לפרק המיוחד של ערב השנה החדשה

דוקטור הו: הצצה לפרק המיוחד של ערב השנה החדשה

“דוקטור הו” מקבלת הצצה לפרק המיוחד של ערב השנה החדשה בו מופיעים האויבים המושבעים, הדאלקים.

השינויים שהעונה האחת עשרה של “דוקטור הו” הציגה התקבלו בהתלהבות בקרב קהל המעריצים. הפיכת דוקטור הו המטולוגי לאישה העלתה את הרייטינג של הסדרה וביחד עם עוד שינויים, הפיקה תשבחות מהמבקרים. לאחר שכל השינויים התקבלו בברכה, מפיקי הסדרה החליטו לשנות דבר נוסף ולהזיז את הפרק המיוחד המסורתי של חג המולד לערב השנה החדשה.

לפרק יקראו “Resolution” והוא יציג את אויביו המושבעים והישנים של הדוקטור, גזע הדאלקים. הדאלקים הם אמנם אויבים ישנים של “דוקטור הו”, אך הם חוזרים בכל עונה ועונה ועושים לו צרות כל פעם מחדש. כמו שג’ודי ויטאקר אומרת בטריילר, הם היצורים המסוכנים ביותר ביקום.

לקראת הפרק, BBC שחררה סרטון קצרצר ותקציר שנותנים הצצה אל הפרק המיוחד:

עם תחילת השנה החדשה, רוע מפחיד מגיע מאורך מאות שנים של ההיסטוריה של כדור הארץ. האם הדוקטור (ג’ודי ויטאקר), ראיין (Tosin Cole), גרהאם (ברדלי וולש), וYaz (מנדיפ גיל) יוכלו להתגבר על האיום לכדור הארץ?

גם הטריילר וגם התקציר לא מגלים לנו יותר מידי מידע על עלילת הפרק. הם בעיקר בונים מתח ומתארים את הדאלקים ‘הרשעים’ שדוקטור הו עומדת להתמודד מולם. יהיה מעניין לראות אם גם הדאלקים יושפעו מרוח השינוי שנחה על העונה החדשה ואיך הם יובסו הפעם. כדי לראות את כל זה, מעריצי הסדרה יאלצו לחכות עוד קצת ולראות את הפרק שישודר ברשת BBC אמריקה ב-1 בינואר, 2019.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *