בית / חדשות / פרטי עלילה חדשים נחשפים עבור המשחק Jump Force
Jump Force

פרטי עלילה חדשים נחשפים עבור המשחק Jump Force

פרטים חדשים אודות העלילה של המשחק Jump Force נחשפים, יחד עם טריילר ועוד כמה הפתעות.

אירוע הקרוס אובר הגדול של השנה (ולא, אנחנו לא מתכוונים לנוקמים מלחמת האינסוף) אלא המשחק Jump Force, הולך ומתקרב לו. לאט לאט אנחנו זוכים לקבל שברירי אודות המשחק, הדמויות והעלילה שלו. בעוד פחות מחודש מאות אלפי לוחמים יזכו להצטרף ללחימה ולהציל את העולם, אבל עד אז צריך להבין מול מה אנחנו עומדים.

אותו יום חריג בו התרחש האירוע שגרם לכל הבלגן בעולם כולו ובשאר היקומים המקבילים תפס את כולם במפתיע. אנשים מפוקפקים מכל רחבי העולומות השונים החלו להופיע יחד עם המשרתים שלהם בזה אחר זה וחולל הרס על פני האדמה. הסיכוי היחיד של כל אותם עולמות שכעת גורלם משולב יחדיו הוא לאגד יחדיו שורה של לוחמים. באמצעות הקוביה הקוסמית, שורת הלוחמים גודלת ומתאספת בכדי לבצע את אותה מטרה נעלה, להציל את עולמות ה-Jump. באיזה צד אתם תבחרו?

מלבד טריילר הסיפורת מעורר ההשראה הזה, אנחנו זוכים לקבל גם טריילר משחקיות של אחד הגיבורים היותר חדשים שהוצגו במשחק לאחרונה, הלא הוא Boruto. בטריילר הוא מציג את המהלכים שלו כשהוא לוחם בגבירת העל Kaguya.

מכיוון ש-Bandai Namco ממש אוהבת אותנו, היא משחררת לנו סדרה של תמונות סטילס, החושפות לנו לראשונה את Dai (מהסדרה Dragon Quest). משמע נחשף לנו עוד לוחם חדש בסדרת הלוחמים הרבה של Jump Force.

הלחימה תחל בתאריך ה-15/02 יחד עם עוד לוחמים רבים מהעולמות השונים של Jump. המשחק ישוחרר עבור ה-Playstation 4, Xbox One וה-PC.

מה אתם חושבים על עלילת המשחק עד כה? האם אתם חושבים שבשלב הזה נזכה לראות עוד לוחם שטרם הוצג? ואם כן אז מי? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *