בית / חדשות / החידוש ל”משחק ילדים” קיבל הצצה ותאריך ליציאת הטריילר

החידוש ל”משחק ילדים” קיבל הצצה ותאריך ליציאת הטריילר

החידוש לסרט האימה “משחק ילדים” קיבל טיזר בו אושר שביום שישי יצא הטריילר המלא.

“משחק ילדים” התחיל כתסריט של דון מנסיני בשם Blood Buddy. בתסריט נכתב על ילד בודד שמקבל בובה בשם באדי. הילד הזה עושה ברית דם עם הצעצוע, וכתוצאה מכך הוא מתעורר לחיים, ויוצא למסע הרג כשהילד ישן. לאחר שכתובים, התסריט הפך לסרט שכולנו מכירים, על הרוצח צ’ארלס לי ריי (בראד דוריף) שלפני מותו בצע טקס שגרם לרוחו להיכנס אל בובה ומאז הוא נוקם באלה שפגעו בו ומנסה למצוא דרך לצאת מהבובה לפני שיתקע בה לנצח. הסרט הראשון שהפך לסדרת הסרטים של “משחק ילדים” יצא ב-1988 והפך ללהיט. אבל אלו שבאו אחריו הצליחו פחות כששני הסרטים האחרונים יצאו רק ב-DVD.

בסוף שנה שעברה פורסם ש-MGM ו-Orion Pictures יעבדו על חידוש לסרט המקורי. לחידוש הן ליהקו שחקנים כמו אוברי פלזה (“לגיון ומחלקת גנים ונוף”), ובריאן טיירי הנרי (“ספיידרמן: ממד העכביש” ו”אטלנטה”). עכשיו Orion Pictures פרסמה הצצה לסרט בו נראה ראש תאגיד Kaslan. ההצצה חושפת פרטים חדשים על הבובה באדי ושהטריילר של הסרט יגיע ביום שישי:

לפי הטריילר נראה שצ’אקי החדש יהיה בובה טכנולוגית עם בינה מלאכותית. מעריצים רבים של הסרטים ישמחו לראות איך יראה צ’אקי ב-“משחק ילדים” החדש , אך יש כאלה שפחות מתלהבים מאתחול סדרת הסרטים. יוצר הסרטים, מנסיני, התנגד לאתחול בטענה שסדרת הסרטים של צ’אקי עדיין ממשיכה. סדרת טלוויזיה של “משחק ילדים” הוכרזה לאחרונה. היא תשודר בערוץ SyFy ותמשיך את הסרט האחרון “פולחן של צ’אקי”, ומנסיני חושש שהאתחול יזיק למותג. בנוסף המדבב המקורי של צ’אקי, בראד דוריף, לא יחזור לתפקידו באתחול מחדש.

צ’אקי הוא אחד מנבלי האימה האיקוניים ביותר שהגיעו בשנות ה-80, ביחד עם פרדי קרוגר ופינהד. כמו שזה נראה עכשיו, מלבד סיפור המקור של צ’אקי, עלילת האתחול כמעט זהה לסרט המקורי. נקווה שיוצרי האתחול לא בנו יותר מידי על נוסטלגיה ושהם באמת יצרו עלילה מעניינת ולא העתק מודרני לקלסיקה משנות ה-80.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *