בית / חדשות / ההשקה של Phoenix Point נדחית לחודש ספטמבר

ההשקה של Phoenix Point נדחית לחודש ספטמבר

Phoenix Point היורש הרוחני של משחקי X-COM נדחה עד לחודש ספטמבר 2019.

בתקופה כל כך עמוסה, שבה ממהרים לעשות הכל, יש גם יוצאים מהכלל. המשחק Phoenix Point שהיה אמור לצאת במהלך חודש יוני השנה נדחה וככל הנראה יושק במהלך חודש ספטמבר. במאי המשחק X-COM: UFO Defense (הלא הוא Julian Gollop) שיחרר סרטון וידאו בו הוא מציין כי התוכן של הפרוייקט הושלם.

הסיבה לדחייה של Phoenix Point, נובעת מהעובדה הפשוטה שצריך כעת זמן עבור בדיקות וליטוש של המשחק. בסרטון (אותו אתם יכולים למצוא בתחתית העמוד) Julian אומר את הדברים הבאים: “אני מבין שאלו הולכות להיות חדשות מאכזבות עבור אנשים רבים, ועל כן אני מאוד מצטער. לא לקחנו את ההחלטה הזו בקלות ראש, אבל אני חושב שההשקעה הזו של זמן ומשאבים, תסייע למשחק לעמוד בציפיות שלו.”

אלו מאיתנו שעזרו לממן את המשחק באמצעות Fig, יזכו ככל הנראה במהלך חודש מרץ הקרוב לקבל גרסה חדשה של המשחק. לפי השמועות הגרסה החדשה תכיל בתוכה המון תוכן חדש, אבל לא ידוע בשלב הזה מה.

Phoenix Point יאתגר אותנו להילחם כנגד אויבים שכל הזמן לומדים את המהלכים שלנו, ומפתחים מהלכי נגד משלהם במיוחד עבורינו. כמו כן, עלינו לצפות גם לפלגים שונים של בני אדם במהלך המשחק, שתפקידם העיקרי יהיה לקחת עבור עצמם משאבים יקרי ערך. מה שעוד צפוי לנו במשחק האסטרטגיה הזה, זו טקטיקת הלוחמה שתהיה דומה לזו שב-Firaxis ממשחקי XCOM האחרונים שיצאו.

נכון לרגע זה, המשחק צפוי להיגע במהלך חודש ספטמבר 2019, עבור ה-Xbox One וה-PC.

האם אתם חושבים שבאמת דרוש כל כך הרבה זמן עבור בדיקות וליטוש? למה אתם הכי מצפים לו במשחק החדש שעתיד לצאת? האם הוא באמת היורש של משחקי XCOM? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *