בית / חדשות / עוד שמועה ש-Persona 5 עומד להגיע ל-Switch
Persona 5

עוד שמועה ש-Persona 5 עומד להגיע ל-Switch

השמועה האחרונה בנוגע להגעה של Persona 5 לקונסולת ה-Switch הגיעה אלינו קצת לפני השמועה הראשונה שהמשחק הבא בסדרה יגיע לקונסולה ההיברידית

יש לא מעט אנשים בעולם שמאמינים שמחשבות ומילים יוצרות מציעות. אין ספק שיש חלק מסוים באינטרנט שמאמין בכך – כל מי שמקווה לראות את Persona 5 על קונסולת ה-Nintendo Switch. ונראה שכל שבוע אנחנו שומעים על שמועה ממקור חדש שאומרת שאנחנו הולכים לראות את משחק התפקידים היפני האהוב על הקונסולה הניידת. השמועה הנוכחית אומרת שאנחנו נראה את המשחק ממש בקרוב. על פי משתמש הטוויטר Mr. Ohya – שהודיע על גרסת המשחק החדשה עבור ה-PS4 לפני ההכרזה הרשמית של Atlus.

אז אם השמועות האלו כבר משעממות אתכם, אולי הגיע הזמן שנתחיל לדבר על שמועות על Persona 6. עצם העובדה שהמשחק ייצא בעתיד זה לא חכמה לנבא. אז אולי כדאי לחזור לכור מחצבתנו ולהמר שהמשחק שעוד לא יצא יגיע גם הוא ל-Switch. חברת Atlus ערכה סקר ואחת השאלות שבו היתה בנוגע לאפשרויות היפותטיות בנוגע למשחק השישי בסדרה האהובה. השאלה נגעה לפלטפורמה המועדפת על ממלאי השאלון, ה-PlayStation 4, PlayStation VR מחשבים אישיים, מובייל וכמובן ה-Switch. עוד אין שום אישור לגרסת ה-Switch של Persona 5 או של המשחק הבא בסדרה אבל אנחנו נעדכן אתכם כאן באתר ברגע שנדע יותר. בנתיים, בעלי ובעלות ה-Switch מוזמנים לקרוא את הסיקור שלנו למשחק עצמו ולהמשיך להאמין.

 

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *