בית / חדשות / “Cursed”: הסדרה של נטפליקס מפרסמת את הקאסט הרשמי

“Cursed”: הסדרה של נטפליקס מפרסמת את הקאסט הרשמי

“Cursed”, הסדרה החדשה של רשת השידור נטפליקס, שנוצרה על ידי פרנק מילר וטום ווילר, מפרסמת סוף סוף את הקאסט הרשמי שלה עכשיו כשהצילומים מתחילים.

הסיפור של פרנק מילר וטום ווילר בהשראת אגדתו של המלך ארתור, “Cursed” תראה את העולם דרך נערה בשם נימון. וכך יוצג סיפורה של נימון כשהיא תנסה להגשים את יעודה להיות “אשת הנהר” וכך תוכל לתת לשכיר החרב שלה ארתור, את חרבו המפורסמת- האקסקליבר.
נטפליקס הזמינה עשרה פרקים לעונה הראשונה, כשאת שני הפרקים הראשונים תביים זטנה פואנטס (“ג’סיקה ג’ונס“), ורשת השידור ציינה שהסדרה מציגה נושאים המתקשרים לזמנים המודרניים, כשאמרה: “מחיקת העולם הטבעי, טרור דתי, מלחמה חסרת משמעות, והאומץ להתמודד כנגד הבלתי אפשרי”.

עכשיו, כשהתחילו צילומי הסדרה, נטפליקס פרסמה את קאסט השחקנים שלה: קת’רין לנגפורד כנימון (“13 סיבות למה”), דבון טארל (“Barry”), גוסטב סקארסגארד (“ווסטוורלד“) ועוד הרבה שחקנים מוכשרים, שינסו להביא את סיפורם של מילר ו-ווילר לחיים.

מילר ידוע בהיסטוריה עוד לפני זמן רב, כאשר ב-1986 כתב את “האביר האפל”, ובעתיד גם את “300” וגם את “עיר החטאים”. ביחד עם ווילר, אחד מכותבי הסדרה- “The Cape”, ולנגפורד הידועה ביכולתיה הדרמטיות המשכנעות אחרי הופעתה בסדרה המצליחה “13 סיבות למה” כהאנה בייקר, השלישיה יכולה ליצור סדרה שתציג גישה חדשה ומיוחדת לסיפור יחסית מאוס. נקווה ש- “Cursed” תעמוד בציפיות.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *