בית / חדשות / המון תלבושות מעניינות בטריילר חדש ל-The Sinking City
The Sinking City

המון תלבושות מעניינות בטריילר חדש ל-The Sinking City

המשחק The Sinking City מקבל טריילר חדש אשר מדגים את מגוון התלבושות אשר יופיעו במשחק.

The Sinking City, משחק האקשן/חקירה אשר מתקיים ביקום ששואב השראה מכתביו של לאבקרפט, מקבל טריילר חדש אשר מראה לנו חלק מ-12 התחפושות השונות במשחק.
בטריילר ששוחרר על ידי החברה המפתחת Bigben Interactive אנו יכולים לראות גם איזה תחפושות יהיו זמינות רק להזמנות מוקדמות ואילו יפתחו במהלך המשחק עצמו.
מהטריילר אנו רואים שחלק מהתלבושות (אהם אהם Cultist אהם אהם) הן יוצאות דופן בעיצובן, אבל אני לפחות חושב שהן שינוי מרענן בנוף.

המשחק הינו משחק חקירה/אקשן/אימה אשר מתקיים בארצות הברית בשנות 1920. בתור החוקר צ’אלרס וו.ריד, אנו מגיעים לאוקמונט מסאצ’וסטס כדי לברר את הסיבה להצפה מסתורית של הרחובות, למי הים אשר לא נעלמים ולתושבים אשר מדגימים התנהגות חריגה במיוחד.
במהלך המשחק אנו נתקל במקרים מוזרים, יצורים על טבעיים מיקומים אחרים, וטירוף כללי אשר שורה על המקום, ואנו ננסה להבין מה קרה, איך זה קרה, והכי חשוב, איך ניתן לעצור את זה. לרשותנו יעמדו כלים מיוחדים לחקירה כמו גם מספר יכולות על טבעיות שונות אשר יאפשרו לנו לראות חלק מהדברים כפי שהם באמת במקום איך שהם נראים.

The Sinking City מגיע אל ה-PlayStation 4, Xbox One ולמחשבים אישיים ב-27 ביוני.

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *