בית / חדשות / נחשף טריילר חדש ל-Pokémon Masters

נחשף טריילר חדש ל-Pokémon Masters

הכינו את הפוכדורים, כי Pokémon Masters זוכה לקבל טריילר חדש.

The Pokémon Company ו-DeNA Co., Ltd. חשפו בפנינו טריילר משחקיות נוסף ל-Pokémon Masters. אותו טריילר חדש מציג לו פרטים חדשים לגבי המשחק עצמו, שאמור להגיע אלינו בקרוב (עוד אין תאריך רישמי).

אז אילו פרטים חדשים אנחנו לומדים על המשחק עצמו? 

  • משחקיות משותפת – שני שחקנים מרחבי העולם יכולים לשחק יחדיו, ולהיות חלק מקבוצה בת 3 אנשים. אותה קבוצה תילחם יחדיו כנגד קבוצה נוספת של 3 מאמנים, אותה מניע ה-AI של המשחק. יהיה עלינו לעבוד יחדיו, ולייצור התקפות מתואמות היטב בכדי לנצח את הקרב הזה.
  • מערכת קרב בזמן אמת, של 3 נגד 3 – המשחק מכיל בתוכו גם מערכת קרבות בזמן אמת, לצורך קרבות כנגד מאמנים נוספים ברחבי העולם. גם כאן, בכדי לנצח יהיה עלינו לשלב כוחות, ולייצר את המתקפות החזקות ביותר למען הניצחון.
  • ליגת Pokémon Masters – קחו את האתגר לשלב הבא, עם ליגת המאמנים של המשחק. כפי שניחשתם, הקרבות הללו הם בסגנון 3 על 3, ואלו בלבד מתרחשים על גגבי האי Pasio. הליגה כוללת בתוכה מאמני על, החל ממאמני מכונים, רביעיית האליטה, אלופים, ובגדול כל כוכב אי שם מכל האיזורים השונים בעולם של פוקימון. כל אלו יצרו לעצמם קבוצות של 3, המפוזרות על גבי האי כולו. יהיה עלינו לבוא ולנצח אותם עם הקבוצה שלנו, להרוויח תגים, וזאת בכדי לקרוא לעצמינו אלופים.
  • חליפות Sygna  – מדובר בתלבושת מיוחדת, אותה המאמן לובש בעת תחילת הקרב. בעודנו לובשים את החליפה, הפוקימונים מתאימים את עצמם בהתאם לחליפה שלנו. לצורך העניין, כש-Brock לובש את החליפה, הוא עובד יחד עם Tyranitar ולא עם Onix.

Pokémon Masters עתיד להגיע במהלך הקיץ, והוא ישוחרר עבור מכשירים ניידים תומכי Android ו-iOS. מי מכם שמעוניין להיות הכי מעודכן, יכול לעקוב אחר העמוד הרישמי של המשחק בטוויטר.

אז מתי לדעתכם נזכה לראות את המשחק מגיע למכשירים הניידים שלנו? אילו עוד הפתעות מצפות לנו בהרפתקאה החדשה שהולכת לנחות עלינו בקרוב? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *