בית / חדשות / Splatoon 3 עדיין לא בפיתוח, על פי מפיק הסדרה
splatoon 2 Humpback Pump

Splatoon 3 עדיין לא בפיתוח, על פי מפיק הסדרה

עתיד הסדרה הפופולרית כרגע לוטה בערפל, אם זאת, בהתחשב בפופולריות האדירה שלה אנו מאמינים שזה רק עניין של זמן.

Splatoon 3, ההמשך המצופה לסדרה הפופולרית מבית נינטנדו, לא יגיע בקרוב.
Splatoon הראשון היה הניסיון של נינטנדו אז במשחקי יריות מרובי משתתפים, הטייק האישי שלה על סדרת Call Of Duty ודומיה המודרניות, ואף אחד לא ידע מה ייצא מזה או איך זה יתקבל בקרב קהילת המעריצים של נינטדו. לשמחת רבים מאוד, נינטנדו הצליחה להביא את הקסם והייחודיות האישיים שלה גם לז’אנר העמוס הזה, עם מכניקות וגרפיקה שמתאימות לקהל צעיר יותר, ורעיון אשר הוא ממש צבעוני, בהמון דרכים.

Splatoon 1 ו-Splatoon 2 היו הצלחה גדולה מאוד עבור IP מקורי של נינטנדו, והרבה מאוד תהו מתי נראה סימנים למשחק שלישי בסדרה, במיוחד שנראה שנינטנדו פחות תומכים כבר במשחק השני.
אבל על פי איסאשי נוגאמי (Hisashi Nogami), מפיק סדרת המשחקים, Splatoon 3 אינו כרגע בפיתוח.
איסאשי דיבר עם Weekly Famitsu (תרגום על ידי japanese nintendo) לאחרונה וסיפר שם ש”צוות הפיתוח לא בטוח בעתיד הסדרה כרגע, אבל הם היו מעוניינים להחזיר את הטובה על כל התמיכה של המעריצים לאורך השנים”. מה זה בדיוק אומר? אנחנו לא בטוחים.
אנו דיברנו על חבילת ההרחבה של המשחק השני, Octo Expansion, בשנה שעברה, ומאז המשחק ממשיך להיות פופולרי.

עכשיו זה נכון ש- Splatoon 3 עוד לא הוכרז, אבל בהתחשב בעובדה ש-Splatoon 2 הוא המשחק הכי נמכר עבור קונסולת ה-Switch ביפן, זה רק עניין של זמן.
האם אתם מחכים לו? מה אתם משחקים כדי להעביר את הזמן בינתיים? ספרו לנו בתגובות!

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *