בית / חדשות / Festival of the Lost הגיע ל-Destiny

Festival of the Lost הגיע ל-Destiny

עוד שבוע התחיל ב-Destiny וזה אומר איפוס שבועי לשרתי המשחק ול-Modifiers. האיפוס אומר מן הסתם Nightfall שונה, שינוי ל-Prison of Elders ועוד… אבל השבוע מיוחד מכיוון שהפעם קיבלנו את Festival of the Lost שבא לחגוג את ליל כל הקדושים.

Trick or Treat? עם האיפוס השבועי של Destiny הגיע אלינו Festival of the Lost והגיע הזמן להרשים את כולם עם הטעם הנפלא שלנו במסיכות!
ה-Nightfall של השבוע הוא Sunless Cell ה-Strike מההרחבה הקודמת עם שני הבוס בחדר החשוך שכולנו מפחדים ממנו. ה-Modifiers הפעם כוללים את: Brawler ,Chaff ,Match Game ו-Exposure.

ה-modifiers ל-SIVA Crisis Heroic playlist (לשעבר Heroic Strike) השבועי כוללים  את: Solar Burn ,Small Arms ו-Fresh Troops. השבוע הם כן שונים בניגוד לשבועיים האחרונים. להזכירכם, רמת ה-Light הדרושה היא 350.

ה-Iron Lord Artifacts השבוע הם:

  • Memory of Skorri – יכולות ה-Super של בעלי הברית ייטענו מהר יותר כאשר של השחקן טעונה במלואה.
  • Memory of Radegast – ניתנת היכולת להדוף טילי אוייב באמצעות הגנה עם החרב – מחסנית החרב גדולה יותר.
  • Memory of Gheleon – נותן רדאר מפורט יותר, ניתן להשתמש ברדאר גם בזמן כיוון הנשק העיקרי.

ה-modifiers של Challenge of the Elders השבוע כוללים את: Brawler ואת Juggler עם בונוסים על Super Kills. הבוסים של Challenge of the Elders הם: Pilot Servitor בסיבוב הראשון, Val Aru’un בסיבוב השני ו-Overmind Minotaur בסיבוב האחרון.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *