גלקסיית המחשבים https://www.pcgalaxy.co.il חדשות וביקורות משחקים, קולנוע, חומרה וטכנולוגיה Sat, 25 Jan 2020 20:49:50 +0000 he-IL hourly 1 https://i0.wp.com/www.pcgalaxy.co.il/wp-content/uploads/2016/03/cropped-PCG-AVATAT-1.jpg?fit=32%2C32&ssl=1 גלקסיית המחשבים https://www.pcgalaxy.co.il 32 32 31581891 Mega Man Zero/ZX Legacy Collection מקבל טריילר משחקיות חדש https://www.pcgalaxy.co.il/mega-man-zero-zx-legacy-collection-new-gameplay-trailer/ https://www.pcgalaxy.co.il/mega-man-zero-zx-legacy-collection-new-gameplay-trailer/#respond Sat, 25 Jan 2020 20:48:31 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=115664 האוסף של Mega Man מתקרב אלינו יותר, וטריילר חדש חושף בפנינו את השינויים במשחקיות Mega Man Zero/ZX Legacy Collection יגיע אלינו בחודש הבא. חברת Capcom, אשר הביאה לנו את האוספים הקודמים של Mega Man, הצמד של Mega Man Legacy, מאגדת הפעם שישה משחקים שונים של סדרת ההמשך, Mega Man Zero. החבילה תכיל את כל ארבעת …

הפוסט Mega Man Zero/ZX Legacy Collection מקבל טריילר משחקיות חדש הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
האוסף של Mega Man מתקרב אלינו יותר, וטריילר חדש חושף בפנינו את השינויים במשחקיות

Mega Man Zero/ZX Legacy Collection יגיע אלינו בחודש הבא. חברת Capcom, אשר הביאה לנו את האוספים הקודמים של Mega Man, הצמד של Mega Man Legacy, מאגדת הפעם שישה משחקים שונים של סדרת ההמשך, Mega Man Zero.

החבילה תכיל את כל ארבעת משחקי Mega Man Zero, ביחד עם שני משחקי סדרת Mega Man ZX. בנוסף אליהם האוסף יכיל גם כל מיני משחקונים חדשים.

בינתיים עד שנשים את הידיים שלנו עליו, נוכל להתרשם מטריילר חדש שמספק לנו הצצה לשינויי המשחקיות אשר מצפים לנו באוסף החדש.

כפי שאנו רואים, אנחנו נוכל לשנות צורה לאורך המשחק כדי להשיג יכולות ואפשרויות התקפה שונות ומגוונות אשר שיאפשרו לנו להתאים את עצמנו לשלבים השונים ולהתקדם בהם.

Mega Man Zero/ZX Legacy Collection יושק עבור קונסולות ה-Nintendo Switch ,Xbox One, PlayStation 4, ולמחשב האישי ב-25 בפברואר.

הפוסט Mega Man Zero/ZX Legacy Collection מקבל טריילר משחקיות חדש הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/mega-man-zero-zx-legacy-collection-new-gameplay-trailer/feed/ 0 115664
Dragon Ball Z: Kakarot – סרטון חדש מתמקד בנבלים https://www.pcgalaxy.co.il/dragon-ball-z-kakarot-new-video-focuses-on-the-villains/ https://www.pcgalaxy.co.il/dragon-ball-z-kakarot-new-video-focuses-on-the-villains/#respond Sat, 25 Jan 2020 13:05:33 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=115643 הנבלים של Dragon Ball Z: Kakarot סוף סוף מקבלים את הכבוד המגיע להם Dragon Ball Z: Kakarot סוף סוף הושק בשבוע שעבר. המשחק למעשה מעבד את כל סדרת “דרגון בול Z” מההתחלה ועד הסוף בצורה של משחק וידאו. הסדרה עצמה הייתה אהובה במיוחד ועזרה להפוך את המותג ללהיט בין-לאומי, ומכירות המשחק בהחלט משקפות זאת. אחת …

הפוסט Dragon Ball Z: Kakarot – סרטון חדש מתמקד בנבלים הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
הנבלים של Dragon Ball Z: Kakarot סוף סוף מקבלים את הכבוד המגיע להם

Dragon Ball Z: Kakarot סוף סוף הושק בשבוע שעבר. המשחק למעשה מעבד את כל סדרת “דרגון בול Z” מההתחלה ועד הסוף בצורה של משחק וידאו. הסדרה עצמה הייתה אהובה במיוחד ועזרה להפוך את המותג ללהיט בין-לאומי, ומכירות המשחק בהחלט משקפות זאת. אחת הסיבות להצלחה הזאת היא הנבלים הבולטים של הסדרה. סרטון חדש מציג בפנינו את כל אותם הנבלים.

הסרטון עובר על הרגעים המרגשים מהסדרה בהן גוקו מתמודד מול הנבלים, מפריזה ועד בו. אם תרצו להילחם שוב באויבים האלה שוב תוכלו לעשות באמצעות איסוף של כל שבעת כדורי הדרגון בול וזימונו של הדרקון שנרון, כדי שימלא את משאלתכם.

המשחק זמין כעת עבור PlayStation 4, Xbox One והמחשב האישי.

הפוסט Dragon Ball Z: Kakarot – סרטון חדש מתמקד בנבלים הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/dragon-ball-z-kakarot-new-video-focuses-on-the-villains/feed/ 0 115643
מלחמות המשובטים – טריילר לעונה השביעית https://www.pcgalaxy.co.il/clone-wars-season-7-trailer/ https://www.pcgalaxy.co.il/clone-wars-season-7-trailer/#respond Sat, 25 Jan 2020 00:03:19 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=115628 הטריילר לעונה השביעית המצופה של מלחמות המשובטים מגיע אלינו לפני בכורת העונה ב-Disney+ סדרת “מלחמות המשובטים” חזרה לחיינו תודות לשירות הצפייה הישירה של Disney. אחרי 6 עונות מצוינות, נאלצו להיפרד לשלום בטרם עת מסדרת האנימציה הממוחשבת המצליחה שהביאה לנו סיפורים מהמלחמה הגדולה של מלחמת הכוכבים בין פרק 2 לפרק 3 ואת אחת הנשים החזקות בכותר, …

הפוסט מלחמות המשובטים – טריילר לעונה השביעית הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
הטריילר לעונה השביעית המצופה של מלחמות המשובטים מגיע אלינו לפני בכורת העונה ב-Disney+

סדרת “מלחמות המשובטים” חזרה לחיינו תודות לשירות הצפייה הישירה של Disney. אחרי 6 עונות מצוינות, נאלצו להיפרד לשלום בטרם עת מסדרת האנימציה הממוחשבת המצליחה שהביאה לנו סיפורים מהמלחמה הגדולה של מלחמת הכוכבים בין פרק 2 לפרק 3 ואת אחת הנשים החזקות בכותר, אסוקה.

אם כבר מדברים על אסוקה, הג’דית שראינו אותה גדלה, מככבת בטריילר החדש של הסדרה בקרב עתידי עם נבל ותיק.

כפי שלמדנו לצפות מסדרת האנימציה, היא הולכת לכלול הרבה אקשן מגניב והרבה דרמה לפני מעברו המצופה של אנקן סקייווקר לצד האפל.

העונה השביעית המצופה תעלה לשירות הצפייה של Disney ב-21 בפברואר.

הפוסט מלחמות המשובטים – טריילר לעונה השביעית הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/clone-wars-season-7-trailer/feed/ 0 115628
Pokemon: Mewtwo Strikes Back – חידוש לסרט הראשון https://www.pcgalaxy.co.il/pokemon-mewtwo-strikes-back-trailer/ https://www.pcgalaxy.co.il/pokemon-mewtwo-strikes-back-trailer/#respond Fri, 24 Jan 2020 23:34:21 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=115625 סרט האנימציה המלא הראשון של כותר פוקימון מגיע בחידוש ממוחשב לנטפליקס עם Mewtwo Strikes Back בסוף שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים, לא היה כותר שהיה ענק כמו פוקימון. משחק הגיימבוי האהוב היה המשחק הפופולרי ביותר של הקונסוליה הניידת של Nintendo וקיבל סדרת אנימציה מצליחה, משחק קלפים ואפילו ב-2001 סרט אנימציה מלא שלמרות עלילתו הבסיסית והטיפה …

הפוסט Pokemon: Mewtwo Strikes Back – חידוש לסרט הראשון הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
סרט האנימציה המלא הראשון של כותר פוקימון מגיע בחידוש ממוחשב לנטפליקס עם Mewtwo Strikes Back

בסוף שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים, לא היה כותר שהיה ענק כמו פוקימון. משחק הגיימבוי האהוב היה המשחק הפופולרי ביותר של הקונסוליה הניידת של Nintendo וקיבל סדרת אנימציה מצליחה, משחק קלפים ואפילו ב-2001 סרט אנימציה מלא שלמרות עלילתו הבסיסית והטיפה נדושה, הרגיש כמו תופעה קולנועית של פעם בחיים.

כעת, חברת נטפליקס מחליטה ללכת בשיטת “מלך האריות” של Disney ולחדש את הסרט הראשון של פוקימון רק באנימציה ממוחשבת עם Mewtwo Strikes Back. מוזמנים לראות את הטריילר:

כשאמרתי שנטפליקס מאמצת את העיבוד מחדש של “מלך האריות”, לא צחקתי. כפי שראיתם מהטריילר, מדובר בעיבוד מחודש אחד לאחד כמו הסרט המקורי. תגובות שליליות בעניין התחילו לצוץ אבל בתקווה, העיבוד המחודש ימשוך צופים להנות מהכותר ומהסרט המקורי אחרי שיראו אותו בספריית הצפייה של נטפליקס ב-27 בפברואר.

הפוסט Pokemon: Mewtwo Strikes Back – חידוש לסרט הראשון הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/pokemon-mewtwo-strikes-back-trailer/feed/ 0 115625
Age of Empires 3: Definitive Edition הבטא תתחיל במהלך פברואר https://www.pcgalaxy.co.il/age-of-empires-3-definitive-edition-beta-starts-in-february/ https://www.pcgalaxy.co.il/age-of-empires-3-definitive-edition-beta-starts-in-february/#respond Fri, 24 Jan 2020 18:13:07 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=115604 דרישות המערכת של הבטא פורסמו הזיכיון של Age of Empires נהנה מהתחדשות אדירה בשנים האחרונים. Age of Empires ו- Age of Empires 2 שניהם זכו לגרסאות מחודשות בשנים האחרונות, ו-Age of Empires 4 נמצא גם כן בפיתוח. הבא בתור, כמובן, הוא Age of Empires 3: Definitive Edition, ובעוד ההשקה שלו עוד רחוקה, חלק מהשחקנים יוכלו …

הפוסט Age of Empires 3: Definitive Edition הבטא תתחיל במהלך פברואר הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
דרישות המערכת של הבטא פורסמו

הזיכיון של Age of Empires נהנה מהתחדשות אדירה בשנים האחרונים. Age of Empires ו- Age of Empires 2 שניהם זכו לגרסאות מחודשות בשנים האחרונות, ו-Age of Empires 4 נמצא גם כן בפיתוח. הבא בתור, כמובן, הוא Age of Empires 3: Definitive Edition, ובעוד ההשקה שלו עוד רחוקה, חלק מהשחקנים יוכלו לשים את ידיהם עליו בקרוב.

בפורומים הרשמיים של Age of Empires, אושר כי הבטא של הגרסה המחודשת תתחיל בפברואר הקרוב – למרות שתהליך הבדיקה של המשחק יהיה שונה מעט מזה של החידושים הקודמים. במקום תקופת בטא אחת ארוכה, Age of Empires 3: Definitive Edition יכיל מספר בדיקות בטא.

התהליך, כאמור, יתחיל בתחילת פברואר לקבוצה קטנה של שחקנים, אם כי הזמנות נוספות יישלחו בחודש מרץ. נכון לרגע זה לא ברור האם אפשר יהיה להירשם לבטא. בינתיים, מרבית תקופת הבדיקה תתמקד בהיבטי המשחק מרובי המשתתפים, אושר כי בדיקות בטא מסוימות יבוצעו גם עבור מצב המשחק לשחקן יחיד, אם כי הן יוגבלו לקבוצה קטנה מאוד של שחקנים ורק משימות מסוימות.

לבסוף, נחשפו דרישות המערכת המינימליות לבטא:

  • מערכת הפעלה: Windows 10 64-bit
  • זיכרון: RAM 8GB
  • זיכרון וידיאו: 2GB RAM
  • DirectX: DX11 / D3D11
  • כרטיס מסך המכיל Intel HD Graphics 4400

הפוסט Age of Empires 3: Definitive Edition הבטא תתחיל במהלך פברואר הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/age-of-empires-3-definitive-edition-beta-starts-in-february/feed/ 0 115604
The Turing Test יגיע ל-Switch בשבעה בפברואר https://www.pcgalaxy.co.il/the-turing-test-comes-to-switch-on-february-7th/ https://www.pcgalaxy.co.il/the-turing-test-comes-to-switch-on-february-7th/#respond Fri, 24 Jan 2020 17:56:34 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=115600 צפו עכשיו בטריילר ההכרזה של המשחק ל-Nintendo Switch חברת Square Enix הכריזה כי משחק ההרפתקאות-חידות מגוף ראשון בהפצתה, The Turing Test, יושק לקונסולת ה-Nintendo Switch בשבעה בפברואר תוכלו לרכוש אותו בעשרה אחוז הנחה עד ה-21 בפברואר. לרגל ההכרזה החברה שחררה טריילר חדש המציג משחקיות מתוך גרסת ה-Nintendo Switch. למקרה שאינכם מודעים למשחק או למה הוא, …

הפוסט The Turing Test יגיע ל-Switch בשבעה בפברואר הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
צפו עכשיו בטריילר ההכרזה של המשחק ל-Nintendo Switch

חברת Square Enix הכריזה כי משחק ההרפתקאות-חידות מגוף ראשון בהפצתה, The Turing Test, יושק לקונסולת ה-Nintendo Switch בשבעה בפברואר תוכלו לרכוש אותו בעשרה אחוז הנחה עד ה-21 בפברואר. לרגל ההכרזה החברה שחררה טריילר חדש המציג משחקיות מתוך גרסת ה-Nintendo Switch.

למקרה שאינכם מודעים למשחק או למה הוא, The Turing Test, שפותח על ידי Bulkhead Interactive, הושק לראשונה למחשב האישי ול-Xbox One בשנת 2016, לפני שיצא כשנה לאחר מכן ל-PlayStation 4. הוא היה אחד המשחקים הראשונים שהפיצה Square Enix כחלק מיוזמה המתמקדת במשחקי אינדי המכונה Square Enix Collective.

למרות שבמשחק היו כמה וכמה בעיות, הביקורות שהוא קיבל היו חיובית מאוד, תוך כדי שבחים על עיצוב החידות האינטליגנטי שלו (שמזכיר מאוד את סדרת Portal לפעמים), העושר הרעיוני של הסיפור שלו והפסקול שלו.

הפוסט The Turing Test יגיע ל-Switch בשבעה בפברואר הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/the-turing-test-comes-to-switch-on-february-7th/feed/ 0 115600
Observer – מפתחת המשחק משחררת טריילר מיסתורי https://www.pcgalaxy.co.il/observer-developer-releases-a-mysterious-trailer/ https://www.pcgalaxy.co.il/observer-developer-releases-a-mysterious-trailer/#respond Fri, 24 Jan 2020 13:07:19 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=115574 האם משחק ההמשך בדרך? חברת Bloober Team, מפתחת המשחקים הפולנית העצמאית, כבר בנתה לעצמה שם בתור אחת ממפתחות משחקי האימה הבולטות של השנים האחרונות עם משחקים כמו Blair Witch, Layers of Fear ו-Observer. כעת נראה כי החברה לא שוקטת על שמריה וכבר עובדת על משחק אימה חדש. לפי הטריילר שהחברה שחררה נראה כי המשחק החדש …

הפוסט Observer – מפתחת המשחק משחררת טריילר מיסתורי הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
האם משחק ההמשך בדרך?

חברת Bloober Team, מפתחת המשחקים הפולנית העצמאית, כבר בנתה לעצמה שם בתור אחת ממפתחות משחקי האימה הבולטות של השנים האחרונות עם משחקים כמו Blair Witch, Layers of Fear ו-Observer. כעת נראה כי החברה לא שוקטת על שמריה וכבר עובדת על משחק אימה חדש.

לפי הטריילר שהחברה שחררה נראה כי המשחק החדש הוא המשך ל-Observer. זאת לפי פענוח של הקוד הבינארי שמופיע בטריילר ומתורגם למשפט: “Daniel, are you there?”. דניאל הוא שמה של הדמות הראשית מהמשחק המקורי.

בשלב זה נראה שהמשחק הוא כמעט בוודאות משחק המשך אך אנחנו עדיין נאלץ להמתין ולחכות לאישור הסופי של Bloober Team.

הפוסט Observer – מפתחת המשחק משחררת טריילר מיסתורי הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/observer-developer-releases-a-mysterious-trailer/feed/ 0 115574
Romance Of The Three Kingdoms XIV מקבל טריילר משחקיות באנגלית https://www.pcgalaxy.co.il/romance-of-the-three-kingdoms-xiv-english-gameplay-trailer/ https://www.pcgalaxy.co.il/romance-of-the-three-kingdoms-xiv-english-gameplay-trailer/#respond Fri, 24 Jan 2020 12:39:01 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=115570 אחרי מלא טריילרים ביפנית המשחק סוף סוף מקבל טריילר באנגלית הרומנסה של שלוש הממלכות, היא אחת מיצירות הספרות החשובות ביותר בהיסטוריה הסינית ובעולם כולו. במשך שנים רבות נראה כי החברה היחידה בתעשיית המשחקים העולמית שהתייחסה אליו הייתה Koei Tecmo, שסדרת משחקי הפעולה שלה, Dynasty Warrior, התבססה עליו. לאחרונה זכינו לעוד עיבוד לרומן זה בדמותו של …

הפוסט Romance Of The Three Kingdoms XIV מקבל טריילר משחקיות באנגלית הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
אחרי מלא טריילרים ביפנית המשחק סוף סוף מקבל טריילר באנגלית

הרומנסה של שלוש הממלכות, היא אחת מיצירות הספרות החשובות ביותר בהיסטוריה הסינית ובעולם כולו. במשך שנים רבות נראה כי החברה היחידה בתעשיית המשחקים העולמית שהתייחסה אליו הייתה Koei Tecmo, שסדרת משחקי הפעולה שלה, Dynasty Warrior, התבססה עליו. לאחרונה זכינו לעוד עיבוד לרומן זה בדמותו של Total War: Three Kingdoms. ל-Koei Tecmo יש סדרה נוספת שמבוססת על הרומן וגם נקרא בשמו, Romance Of The Three Kingdoms. בניגוד ל-Dynasty Warrior, הסדרה השנייה מורכבת ממשחקי אסטרטגיה ולא משחקי פעולה. אנחנו עומדים ממש לפני צאתו של Romance Of The Three Kingdoms XIV. ראינו הרבה קטעים יפניים מהכותר. כעת, אנחנו מקבלים טעימה קצרה באנגלית.

הטריילר משחק חדש מציג בפנינו את אפשרויות המשחקיות הרבות כמו גם את הדמויות הרבות והמוכרות שיקחו חלק מרכזי בסיפור הרב שכבתי של המשחק.

Romance Of The Three Kingdoms XIV כבר זמין עבור PlayStation 4 ולמחשב האישי ביפן. המשחק יגיע למערב ב-28 בפברואר.

הפוסט Romance Of The Three Kingdoms XIV מקבל טריילר משחקיות באנגלית הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/romance-of-the-three-kingdoms-xiv-english-gameplay-trailer/feed/ 0 115570
The Walking Dead: Saints And Sinners זמין כעת למחשב האישי https://www.pcgalaxy.co.il/the-walking-dead-saints-and-sinners-available-now-on-pc/ https://www.pcgalaxy.co.il/the-walking-dead-saints-and-sinners-available-now-on-pc/#respond Fri, 24 Jan 2020 12:30:27 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=115636 צפו עכשיו בטריילר ההשקה של The Walking Dead: Saints And Sinners חברת Skydance Interactive השיקה את The Walking Dead: Saints And Sinners, משחק VR חדש ביקום “המתים המהלכים”, לכל ערכות ה-VR תואמות המחשב. המשחק מתמקד בשני הדברים שהסדרה ידועה בהם – זומבים וקבלת החלטות בחירות קשות ומעורפלות מוסרית. לרגל ההשקה קיבלנו טריילר חדש שמראה בדיוק …

הפוסט The Walking Dead: Saints And Sinners זמין כעת למחשב האישי הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
צפו עכשיו בטריילר ההשקה של The Walking Dead: Saints And Sinners

חברת Skydance Interactive השיקה את The Walking Dead: Saints And Sinners, משחק VR חדש ביקום “המתים המהלכים”, לכל ערכות ה-VR תואמות המחשב.

המשחק מתמקד בשני הדברים שהסדרה ידועה בהם – זומבים וקבלת החלטות בחירות קשות ומעורפלות מוסרית. לרגל ההשקה קיבלנו טריילר חדש שמראה בדיוק איך שני הדברים האלה באים לידי ביטוי במערכות המשחקיות השונות.

הטריילר מציג קטעי משחק מהגוף הראשון בהם הדמוץ הראשית מכחסת זומבים ויוצר קשר עם דמויות. המשחק יכניס אתכם לנעליו של ניצול בתוך קהילה של ניצולים. עליכם לבחור אם תעבדו איתם לצורך הישרדות הדדית או שתשתמשו בהם לטובת הרווחים האנוכיים שלכם.

נכון לעכשיו לא נחשפה שום גרסת של המשחק שלא דורשת ערכת VR, אך הוא יגיע ל-PlayStation VR בהמשך השנה.

הפוסט The Walking Dead: Saints And Sinners זמין כעת למחשב האישי הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/the-walking-dead-saints-and-sinners-available-now-on-pc/feed/ 0 115636
Project: MARA הוא משחק אימה פסיכולוגי חדש מהיוצרים של Hellblade https://www.pcgalaxy.co.il/project-mara-is-a-new-game-from-the-creators-of-hellblade/ https://www.pcgalaxy.co.il/project-mara-is-a-new-game-from-the-creators-of-hellblade/#respond Fri, 24 Jan 2020 12:19:33 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=115565 המשחק יהיה מבוסס על עדויות ומחקר פסיכולוגי מהעולם האמיתי נראה כי מפתחת המשחקים הבריטית Ninja Theory עמוסה מאוד בימים אלה. היא עובדת גם על משחק הפעולה מרובה המשתתפים Bleeding Edge וגם על Senua’s Saga: Hellblade 2, משחק המשך ללהיט השקט של שנת 2017. כעת מתברר כי החברה עובדת על משחק נוסף, נסיוני יותר, העונה לשם …

הפוסט Project: MARA הוא משחק אימה פסיכולוגי חדש מהיוצרים של Hellblade הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
המשחק יהיה מבוסס על עדויות ומחקר פסיכולוגי מהעולם האמיתי

נראה כי מפתחת המשחקים הבריטית Ninja Theory עמוסה מאוד בימים אלה. היא עובדת גם על משחק הפעולה מרובה המשתתפים Bleeding Edge וגם על Senua’s Saga: Hellblade 2, משחק המשך ללהיט השקט של שנת 2017. כעת מתברר כי החברה עובדת על משחק נוסף, נסיוני יותר, העונה לשם Project: MARA.

המשחק יהיה למעשה ייצוג של טרור נפשי ויתבסס על מחקר ועדויות עדכניות מהעולם האמיתי. גם במשחק הזה מככבת מלינה יורגנס (פניה וקולה של סנואה בסדרת Hellblade). כמו כן, המפתחים התייעצו עם חוקרים בכדי להציג את האיומים השונים שהתודעה יכולה להעלות בצורה נאמנה ככל האפשר. פרויקט כזה הוא עוד יוזמה נהדרת של Ninja Theory שכבר בחנה את הנושא של הפרעות נפשיות ב-Hellblade.

נכון לרגע זה לא ברור עדיין לאלו פלטפורמות המשחק, אך בהתחשב בעובדה שהחברה נמצאת בבעלותה של Microsoft סביר להניח שהמשחק יגיע למחשב האישי ולקונסולת ה-Xbox Series X. באשר למשחקים האחרים שלה, Bleeding Edge יגיע לשוק בחודש מרץ עבור Xbox One ולמחשב האישי. Senua’s Saga: Hellblade 2 אין תאריך יציאה אך הוא יושק בלעדית לקונסולת ה-Xbox Series X ולמחשב האישי.

הפוסט Project: MARA הוא משחק אימה פסיכולוגי חדש מהיוצרים של Hellblade הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/project-mara-is-a-new-game-from-the-creators-of-hellblade/feed/ 0 115565