גלקסיית המחשבים https://www.pcgalaxy.co.il חדשות וביקורות משחקים, קולנוע, חומרה וטכנולוגיה Wed, 11 Dec 2019 23:34:33 +0200 he-IL hourly 1 https://i0.wp.com/www.pcgalaxy.co.il/wp-content/uploads/2016/03/cropped-PCG-AVATAT-1.jpg?fit=32%2C32&ssl=1 גלקסיית המחשבים https://www.pcgalaxy.co.il 32 32 31581891 חשיפת המשחק Naraka: Bladepoint תגיע ב-The Game Awards https://www.pcgalaxy.co.il/araka-bladepoint-reveal-coming-at-the-game-awards/ https://www.pcgalaxy.co.il/araka-bladepoint-reveal-coming-at-the-game-awards/#respond Wed, 11 Dec 2019 23:34:33 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=113332 הכותר החדש Naraka: Bladepoint יוכרז במהלך TGA 2019, יחד עם עוד 14 כותרים חדשים אחרים. אנחנו עוד רגע אחד נמצאים ב-The Game Awards 2019, אבל זה לא מונע מהמנחה של הטקס Geoff Keighley, לחשוף בפנינו כמה מהשמות של 15 הכותרים החדשים, שהולכים להיחשף במהלך האירוע. אחרי תיאור די יבש של אחד מאותם כותרים, הוא גם …

הפוסט חשיפת המשחק Naraka: Bladepoint תגיע ב-The Game Awards הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
הכותר החדש Naraka: Bladepoint יוכרז במהלך TGA 2019, יחד עם עוד 14 כותרים חדשים אחרים.

אנחנו עוד רגע אחד נמצאים ב-The Game Awards 2019, אבל זה לא מונע מהמנחה של הטקס Geoff Keighley, לחשוף בפנינו כמה מהשמות של 15 הכותרים החדשים, שהולכים להיחשף במהלך האירוע. אחרי תיאור די יבש של אחד מאותם כותרים, הוא גם חשף את שמו, Naraka: Bladepoint.

נכון שזכינו לממש מעט מידע אודות המשחק, נדמה שכבר הספיקו לרשום אותו תחת סימון מסחרי רישמי. מה שאנחנו עוד יודעים לספר על המשחק המסתורי הזה, זה שהמפיצה שלו היא חברת NetEase Games, והוא נמצא תחת הפיתוח של 24 Entertainment. ככל הנראה מדובר בסטודיו חדש, משום שטרם יצא לנו לשמוע את שמו קודם לכן. מה שבטוח שהמפיצה מוכרת למספר לא קטן מאיתנו, משום שהיא זו שדאגה להביא לנו את אחד מהמשחקים היותר מוצלחים, Diablo: Immortal.

בשלב הזה גם לנו אין אינדקציה לגבי איזה סוג משחק הולך להיות Naraka: Bladepoint. מה שבטוח זה שאנחנו נדאג לעדכן אתכם בעת ההכרזה על המשחק, באירוע של The Game Awards, שיתקיים מחר (ה-13.12) בשעה 12:30 בלילה. האירוע יועבר בשידור חי באמצעות Youtube, Mixer ו-Twitch, למי מכם שמעוניין לצפות.

נשמח לשמוע את הציפיות שלכם לגבי הפרסים והזכיות השונות, שיחשפו במהלך האירוע מחר. אילו עוד כותרים מסתוריים צפויים להיחשף מחר במהלך השידור?

הפוסט חשיפת המשחק Naraka: Bladepoint תגיע ב-The Game Awards הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/araka-bladepoint-reveal-coming-at-the-game-awards/feed/ 0 113332
הוכרז מארז מיוחד ל-Bayonetta ו-Vanquish https://www.pcgalaxy.co.il/bayonetta-vanquish-10th-anniversary-bundle-officially-confirmed/ https://www.pcgalaxy.co.il/bayonetta-vanquish-10th-anniversary-bundle-officially-confirmed/#respond Wed, 11 Dec 2019 23:10:03 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=113188 מארז מיוחד וחגיגי לציון 10 שנים, הכולל את Bayonetta ואת Vanquish יגיע בפברואר הקרוב. כבר מזה שבוע ימים שאנחנו שומעים על הדלפות כאלו ואחרות, על גרסת מחודשת לשניים מהכותרים המוצלחים ביותר של PlatinumGames. שני הכותרים המדוברים הם כמובן Bayonetta ו-Vanquish, שמציינים את חגיגות ה-10 שנים שלהם אוטוטו. בסופו של דבר מתברר כי אותן הדלפות היו …

הפוסט הוכרז מארז מיוחד ל-Bayonetta ו-Vanquish הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
מארז מיוחד וחגיגי לציון 10 שנים, הכולל את Bayonetta ואת Vanquish יגיע בפברואר הקרוב.

כבר מזה שבוע ימים שאנחנו שומעים על הדלפות כאלו ואחרות, על גרסת מחודשת לשניים מהכותרים המוצלחים ביותר של PlatinumGames. שני הכותרים המדוברים הם כמובן Bayonetta ו-Vanquish, שמציינים את חגיגות ה-10 שנים שלהם אוטוטו. בסופו של דבר מתברר כי אותן הדלפות היו נכונות, כי כעת הגיעה ההכרזה הרישמית, והיא כוללת טריילר השקה חגיגי במיוחד.

המארז המיוחד מתומחר בעלות של 39.99$ בחנות המכוונת של Microsoft (גם בחנות של סוני). המארז מכיל בתוכו את Bayonetta ו-Vanquish, שניהם מגיעים בגרסה המחודשת שלהם. ניחשתם נכון, עבור קונסולות הדור הנוכחי. על קונסולת ה-Xbox One X ועל קונסולת ה-Playstation 4 Pro, המשחקים יהיו באיכות של 4K, עם 60FPS. מי מכם שמתכנן לרכוש את העותק הפיזי של המארז, מצפה לכם קופסה אומנותית העשויה ממתכת. כרגע לא ידוע מה יהיה המחיר שלה.

את המארז המיוחד נוכל לרכוש החל מה-18 לפברואר 2020. אנחנו די נרגשים, כי זה אומר ש-Bayonetta ו-Vanquish הולכים להיות זמינים בפעם הראשונה לקונסולות הדור הנוכחי. אין לנו שום ספק שזה הולך להראות מדהים על שתי הפלטפורמות הללו.

מה אתם חושבים על המארז החגיגי הזה? האם יצא לכם לשחק בעבר באחד משני הכותרים הללו? באיזה משחק מבין השניים אתם מתכוונים לשחק קודם? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

הפוסט הוכרז מארז מיוחד ל-Bayonetta ו-Vanquish הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/bayonetta-vanquish-10th-anniversary-bundle-officially-confirmed/feed/ 0 113188
Stargirl – טריילר ראשון לסדרה של הגיבורה הצעירה https://www.pcgalaxy.co.il/stargirl-cw-first-trailer/ https://www.pcgalaxy.co.il/stargirl-cw-first-trailer/#respond Wed, 11 Dec 2019 21:54:39 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=113328 סדרת הקומיקס החדשה Stargirl, על גיבורת ה-DC הצעירה, מקבלת טריילר רשמי הסדרה Stargirl הייתה מתוכננת להיות סדרה בלעדית של שירות הצפייה DC Universe אבל אחרי מספר שינויים, הסדרה מצאה את ביתה החדש לצד סדרות הגיבורים האהובות של DC ברשת CW, כמו “החץ”, “הפלאש” ו”סופרגירל”, שכעת מעורבים באירוע קרוסאובר מסיבי. הסדרה החדשה, תראה גיבורת על צעירה …

הפוסט Stargirl – טריילר ראשון לסדרה של הגיבורה הצעירה הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
סדרת הקומיקס החדשה Stargirl, על גיבורת ה-DC הצעירה, מקבלת טריילר רשמי

הסדרה Stargirl הייתה מתוכננת להיות סדרה בלעדית של שירות הצפייה DC Universe אבל אחרי מספר שינויים, הסדרה מצאה את ביתה החדש לצד סדרות הגיבורים האהובות של DC ברשת CW, כמו “החץ”, “הפלאש” ו”סופרגירל”, שכעת מעורבים באירוע קרוסאובר מסיבי.

הסדרה החדשה, תראה גיבורת על צעירה לוקחת את התפקיד של Starman, גיבור DC ותיק ונהפכת להיות גיבורה צעירה חדשה בליין הגיבורות החדש של הרשת.

דבר אחד שלמדנו מהטריילר החדש זה שנראה שהתקציב של הסדרה הזו גבוה בהרבה משאר הסדרות ב-CW. ככה שאפשר להניח שיוצרי הסדרה מתכננים להפוך את סטארגירל לכוכבת החדשה הגדולה שלהם.

עם הסדרות של סופרגירל ובאטוומן, סדרה חדשה מתוכננת עבור בתו של החץ הירוק וכעת הסדרה של סטארגירל. העוצמה הנשית חזקה מתמיד ברשת ה-CW.

הפוסט Stargirl – טריילר ראשון לסדרה של הגיבורה הצעירה הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/stargirl-cw-first-trailer/feed/ 0 113328
מחתרת השישה – טריילר רשמי לסרט הנטפליקס החדש https://www.pcgalaxy.co.il/netflix-6-underground-trailer/ https://www.pcgalaxy.co.il/netflix-6-underground-trailer/#respond Wed, 11 Dec 2019 21:25:40 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=113325 ריאן רנולדס יוצא למשימת חיסול מסוכנת ויקרה בסרט הנטפליקס החדש “מחתרת השישה” בשנים האחרונות, אנחנו רואים את חברת נטפליקס ממש מעלה את איכות הסרטים שלה עם סרטים בז’אנר הדרמה (“האירי“, “סיפור נישואים”), אימה (“קופסת הציפורים”, “העולם שאחרי: הכחדה”) ואקשן (“אתר הצלילה בים האדום”, “משולש הגבולות”). כעת נטפליקס מביאה סרט פעולה חדש עם אחד מהכוכבים הגדולים …

הפוסט מחתרת השישה – טריילר רשמי לסרט הנטפליקס החדש הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
ריאן רנולדס יוצא למשימת חיסול מסוכנת ויקרה בסרט הנטפליקס החדש “מחתרת השישה”

בשנים האחרונות, אנחנו רואים את חברת נטפליקס ממש מעלה את איכות הסרטים שלה עם סרטים בז’אנר הדרמה (“האירי“, “סיפור נישואים”), אימה (“קופסת הציפורים”, “העולם שאחרי: הכחדה”) ואקשן (“אתר הצלילה בים האדום”, “משולש הגבולות”). כעת נטפליקס מביאה סרט פעולה חדש עם אחד מהכוכבים הגדולים בתעשייה, ריאן רנולדס, בסרט החדש “מחתרת השישה”.

הסרט החדש יראה מיליונר (רנולדס) שמזייף את מותם של מספר מומחים שצריכים להעלם, ושוכר אותם לחסל דיקטטור במזרח התיכון, אותו מגלם כוכב “פאודה” ליאור רז. צפו בטריילר:

לא מפתיע שהאיש שמאחורי הסרט זה מייקל ביי, יש על גבי הסרט את חותם הסגנון שלו שראינו בסרטים כמו “בחורים רעים 2”. אבל רנולדס לא לבד ונראה שאיתה צוות שחקנים מצוין שיביא לנו אקשן מטורף בסגנון סרטי מהיר ועצבני.

הסרט מתוכנן להגיע לנטפליקס בחודש הקרוב.

הפוסט מחתרת השישה – טריילר רשמי לסרט הנטפליקס החדש הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/netflix-6-underground-trailer/feed/ 0 113325
אבודים בחלל – טריילר חדש לעונה השנייה https://www.pcgalaxy.co.il/lost-in-space-season-2-trailer/ https://www.pcgalaxy.co.il/lost-in-space-season-2-trailer/#respond Wed, 11 Dec 2019 21:06:36 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=113272 העונה השנייה של משפחת רובינסון בחלל מגיעה בקרוב ובינתיים אנחנו מקבלים טריילר חדש להמשך הסכנה ב”אבודים בחלל” בשנים האחרונות ראינו את התחייה של שני כותרי מדע בדיוני טלוויזיונים קלאסים, “אבודים בחלל” ו”מסע בין כוכבים”, האחד עשה את חזרתו דרך שירות הצפייה של נטפליקס והשני דרך הסדרה המצליחה “דיסקברי”. כעת, בזמן שאנחנו רואים את המשך ההצלחה …

הפוסט אבודים בחלל – טריילר חדש לעונה השנייה הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
העונה השנייה של משפחת רובינסון בחלל מגיעה בקרוב ובינתיים אנחנו מקבלים טריילר חדש להמשך הסכנה ב”אבודים בחלל”

בשנים האחרונות ראינו את התחייה של שני כותרי מדע בדיוני טלוויזיונים קלאסים, “אבודים בחלל” ו”מסע בין כוכבים”, האחד עשה את חזרתו דרך שירות הצפייה של נטפליקס והשני דרך הסדרה המצליחה “דיסקברי”. כעת, בזמן שאנחנו רואים את המשך ההצלחה של “דיסקברי”, משפחת רובינסון מקבל עונה נוספת של הישרדות.

העונה השנייה המצופה תגיע אלינו לקראת סוף החודש, ועד שזה יקרה, הנה טריילר הצצה חדש לעונה החדשה של הסדרה.

למרות שרק נכנסת לעונתה השנייה, אפשר להרגיש שהסדרה תופסת את מקומה עם סדרות מקור אחרות של נטפליקס כמו “דברים מוזרים”, “מראה שחורה” ו”כתום זה השחור החדש”.

העונה השנייה מתוכננת לעלות ב-24 בדצמבר.

הפוסט אבודים בחלל – טריילר חדש לעונה השנייה הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/lost-in-space-season-2-trailer/feed/ 0 113272
נעצר הפיתוח לתוכן העתידי של The Elder Scrolls: Legends https://www.pcgalaxy.co.il/the-elder-scrolls-legends-future-content-development-is-on-hold/ https://www.pcgalaxy.co.il/the-elder-scrolls-legends-future-content-development-is-on-hold/#respond Wed, 11 Dec 2019 18:22:07 +0000 http://www.pcgalaxy.co.il/?p=101119 חדשות לא ממש מעודדות עבור שחקני The Elder Scrolls: Legends. נדמה כי ההימור של Bethesda על משחק הקלפים, The Elder Scrolls: Legends, לא ממש השתלם להם. בעדכון רישמי של המפתחת באתר Reddit, נמסר כי כל התוכן העתידי עליו הם עובדים, נכנס למצב הקפאה. כרגע לא ידוע עד למתי תימשך אותה עצירת עבודה, אבל מי מכם …

הפוסט נעצר הפיתוח לתוכן העתידי של The Elder Scrolls: Legends הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
חדשות לא ממש מעודדות עבור שחקני The Elder Scrolls: Legends.

נדמה כי ההימור של Bethesda על משחק הקלפים, The Elder Scrolls: Legends, לא ממש השתלם להם. בעדכון רישמי של המפתחת באתר Reddit, נמסר כי כל התוכן העתידי עליו הם עובדים, נכנס למצב הקפאה. כרגע לא ידוע עד למתי תימשך אותה עצירת עבודה, אבל מי מכם שעדיין מעוניין להתנסות (כי טרם יצא לו), המשחק עדיין זמין להורדה.

השחקנים האוהבים שתמכו בכותר לאורך כל הזמן, לא יהיו מקופחים. הם יזכו לקבל אוסף מיוחד העונה לשם The Tamriel Collection. אותו אוסף יהיה זמין עבור אותם שחקנים בעת ההתחברות הבאה שלהם ל-The Elder Scrolls: Legends. כמו כן, הכותר עדיין זמין ובמידה ואנחנו שומרים על רצף של התחברות בכל יום, פרסים יומיים מובטחים לנו.

אנחנו אסירי תודה על האפשרות לעבוד על The Elder Scrolls: Legends, ועליכם בתור הקהילה. אנחנו מעריכים בכנות את האהבה והתמיכה שנתתם לנו. מסרו המפתחים בהודעתם הרישמית.

אם אתם חושבים שרק למשחק הקלפים של The Elder Scrolls יש חיים קשים, תחשבו שוב. גם משחק הקלפים הפופולארי של Blizzard, הלא הוא Hearthstone עובר תקופה לא קלה. עצם הדאיכה של משחקים מסוג זה, מעלה את השאלה האם הם באמת עדכניים ורלוונטיים לגיימרים של היום? האם החברות הגדולות מעדיפות להתמקד בכותרים שמדברים לקהל הרחב יותר? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

הפוסט נעצר הפיתוח לתוכן העתידי של The Elder Scrolls: Legends הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/the-elder-scrolls-legends-future-content-development-is-on-hold/feed/ 0 101119
הטריילרים הכי טובים למשחקים בעשור 2010 https://www.pcgalaxy.co.il/best-video-game-trailers-2010/ https://www.pcgalaxy.co.il/best-video-game-trailers-2010/#respond Wed, 11 Dec 2019 09:31:44 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=113140 אחרי עשור שלם של משחקים אדירים וטריילרים מדהימים, הגיע הזמן לתת כבוד ליצירות המופת שהלהיבו אותנו לגבי משחקים בעשור של 2010. הדבר הראשון שמניע את רכבת ההייפ לגבי כל משחק הוא הטריילר ובעשור של 2010 קיבלנו משחקים וטריילרים די מדהימים, אז בואו נתן להם כבוד ובו בזמן נהנה לצפות בכמה מהסרטונים הערוכים הטובים ביותר ברשת. …

הפוסט הטריילרים הכי טובים למשחקים בעשור 2010 הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
אחרי עשור שלם של משחקים אדירים וטריילרים מדהימים, הגיע הזמן לתת כבוד ליצירות המופת שהלהיבו אותנו לגבי משחקים בעשור של 2010.

הדבר הראשון שמניע את רכבת ההייפ לגבי כל משחק הוא הטריילר ובעשור של 2010 קיבלנו משחקים וטריילרים די מדהימים, אז בואו נתן להם כבוד ובו בזמן נהנה לצפות בכמה מהסרטונים הערוכים הטובים ביותר ברשת.

עכשיו ישנם מספר משחקים שתהיו בשוק שלא נמצאים ברשימה כמו StarCraft 2 ו-Star Wars: The Old Republic, אבל כמה שהפרסומים שלהם נתנו לנו סרט קצר מצוין הם פחות הרגישו כמו פרסום שיגרום לנו לקנות את המשחק וזו בסופו של דבר המטרה של הטריילר.

רק מספר חוקים לפני שנתחיל: 1) טריילר אחד לכל כותר או סדרת משחקים. 2) הטריילרים היו צריכים לצאת בעשור האחרון אפילו אם המשחק לא. 3) משחקים שבוטלו לא יכללו ברשימה.

 1. Hearthstone (הטריילר מ-2017)

הטריילר של Hearthstone נכנס לרשימה לא רק בגלל שזאת רשימת הטריילרים הטובים ביותר ואי אפשר שלא להכניס טריילר סינמטי של Blizzard, אבל בגלל שהטריילר הוא פרסומת נהדרת למשחק הקלפים הענק של החברה. בשונה מטריילרים של משחקים אחרים של Blizzard, שלרוב מרגישים כמו הקטעים הסינמטים של המשחק שפרסמו אותם.

גם אם יש בטריילר אלמנטים לקוחים מחלק מהלהיטים של Disney וזה מסמל את הירידה במגניבות של החברה בעשור האחרון, הטריילר עושה את העבודה בלגרום לנו לרצות לשחק במשחק הקלפים האדיר של חברת Blizzard וזה מה שפרסומת אמורה לעשות. בנוסף, השיר והאנימציה פשוט קסומים.

 1. God of War (הטריילר מ-2016)

כשהטריילר הזה נחת בכנס E3 ב-2016, אני לא חושב ששמעתי בחיים כל כך הרבה צעקות התלהבות באחת מהתצוגות של Sony אבל שובו של קרייטוס למסך אחרי כל כך הרבה שנים היה פשוט אפי, תודות גם לתופים שהושמעו לפני תחילת הטריילר.

יחד עם זאת, החברה החליטה שהחשיפה תימשך 10 דקות, משהו לא נתפס בשביל טריילר חשיפה ויחד עם החשיפה אנחנו גם זכינו לראות מעט מהמשחקיות החדשה ששינתה לגמרי את הסגנון של סדרת ה-Hack n Slash המצליחה. בין אם אתם מעריצים של Sony או לא, אתם חייבים להודות שהחברה לקחה את E3 באותה השנה.

 1. Mass Effect 3 (הטריילר מ-2012)

סטודיו BioWare הביא לנו את אחד ממשחקי ההמשך הטובים ביותר בכל הזמנים עם Mass Effect 2 ונראה שהמשחק השלישי הולך לסגור את הטרילוגיה בצורה מפוצצת ועוצמתית שאין סיכוי שנתאכזב (ספוילר: הרבה אנשים התאכזבו).

הרבה מההייפ נוצר בגלל הטריילר האפי ששוחרר ב-2012 שהגיע בהכרזה שאנחנו הולכים לקחת חזרה את השליטה על כדור הארץ שלנו. הטריילר כלל אנימציה ממוחשבת מדהימה, דרמה ומוזיקה נהדרת, כל מה שצריך כדי להכין אותנו לקרב.

 1. Battlefield 1 (הטריילר מ-2016)

מה אפשר להגיד, קיבלנו ב-E3 של 2016 טריילרים אדירים והטריילר של סדרת משחקי היריות של DICE לא היה יוצא דופן.

חוץ ממספר סצנות אדירות בטריילר ומוזיקה אדירה בסופו, הטריילר הצליח לתפוס את האכזריות של מלחמת העולם הראשונה ובו בזמן גרם לנו לרצות להיות חלק מחווית המשחק העולמית. הטריילר של Battlefield 1 הוא פשוט מגניב וללא ספק החזיר מלא גיימרים לסדרת משחקי היריות הדגולה.

 1. Destiny (הטריילר מ-2014)

הטריילר הפרסומי של Destiny אולי לא כלל אף משחקיות אבל חברת Activision ידעה שמה שיחזיק את השחקנים ב-Destiny כדי שימתינו להרחבות המשחק זה הקהילה, והטריילר של המשחק היה פרסומת נהדרת לכיף החברתי שתוכלו לעשות.

בנוסף, המחשבה שאתם יוצאים להרפתקאות מטורפות עם חברים שלכם על הירח, מאדים ושבתאי, פשוט נשמע מטורף וזה מה שגרם להצלחה הגדולה של Destiny במכירות.

 1. Skyrim (הטריילר מ-2011)

המשחק האפי של חברת Bethesda והטריילר שלו היו עוצמתיים כשוחררו ב-2011.

אחרי ההצלחה של Oblivion, מי היה מאמין שנקבל עולם עשיר יותר ומדהים יותר בסדרת משחקי Elder Scrolls? אבל המשחק החדש לגמרי קנה אותנו כבר מהטריילר הראשון שהבטיח לנו מסע בלתי נשכח בתור ה-Dragonborn, תוסיפו לכל זה מוזיקה אדירה וחלק מהמפלצות המפורסמות של המשחק ויש לכם טריילר שייזכר לנצח.

 1. Witcher 3 (הטריילר מ-2015)

ככל הנראה אחד המשחקים הטובים ביותר של העשור, אם לא הכי טוב, The Witcher 3 נחת לידנו במהלך שנת הגיימינג המצוינת של 2015, אבל רגע לפני שהגיע קיבלנו טריילר רשמי שגרם לנו להבין שמצפה לנו משהו מיוחד.

אנחנו זוכים לראות את אחד האויבים של גרלט וזוכים לראות אקשן ציד מגניב עם גרפיקה סינמטית יוצאת מן הכלל.

מה שבטוח, לסדרת Netflix של כותר The Witcher יש סטנדרטים גבוהים לעמוד בהם.

 1. Halo 4 (הטריילר מ-2011)

כותר Halo זכה לחלק מהטריילרים הטובים ביותר בכל הזמנים, ביניהם טריילר Believe של Halo 3. אז איך לא יכנס טריילר של Halo לרשימה זו? ברור שכן.

הטריילר ל-Halo 4 הוא אדיר בגלל שבדומה לטריילר של God of War, אנחנו לא יודעים מה שאנחנו רואים עד שזה נחשף לנו ואז אנחנו מקבלים צילום עוקב נהדר סביב הגיבור האפי של קונסולת ה-Xbox, וכל מה שנשאר למעריצים זה הרבה ספקולציות והמתנה להצצה הבאה.

 1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild (הטריילר מ-2017)

אחרי 6 שנים מאז שקיבלנו משחק של The Legend of Zelda לקונסולה נייחת של Nintendo הגיע הטריילר של Breath of the Wild שחושף לאט את ה-Master Sword ומראה לנו את העולם הענק שאנחנו הולכים לחקור ב-WiiU וה-Nintendo Switch החדש.

הטריילר היה הצהרה ש-Nintendo חזרה למרכז העניינים ושאנחנו הולכים לקבל את ההרפתקה הגדולה החדשה של לינק.

 1. Assassin’s Creed Unity (הטריילר מ-2014)

הטריילרים של חברת Ubisoft הם לרוב מצוינים, בעיקר אלו של סדרת Assassin’s Creed, אז כשהייתי צריך לבחור את הטריילר הטוב ביותר של הסדרה, התלבטתי בין Assassin’s Creed Unity ל-Assassin’s Creed 3, ולמרות שהטריילר של Assassin’s Creed 3 הוא מדהים סינמטית ומתרכז בהיסטוריה, הטריילר של Unity הצליח לתפוס את המהות של המתנקשים של הכותר והצליח יותר למכור את המאפיינים של המשחק, בעיקר האפשרות לשחק עם חברים.

נכון שהמשחק די כשל בהשקתו, אבל אין ספק שהפרסומת הייתה מדהימה עם האווירה, ההיסטוריה והאקשן.

 1. Cyberpunk 2077 (הטריילר מ-2013)

זה מטורף לחשוב שהטריילר ל-Cyberpunk שוחרר לפני שש שנים, עוד לפני יציאת Witcher 3 אבל כששמענו שחברת CD Projekt RED הולכת להביא לנו משחק תפקידים בעתיד, אינסוף ספקולציות ושאלות הגיע לאוזני החברה.

הטריילר לא כולל משחקיות כמובן, אבל הוא כן מראה לנו קצת מהעולם של הסייבורגים של המשחק והוא כולל הודעה מהחברה, שהמשחק בדרך וייקח כמה זמן שיידרש. במילים אחרות “תסמכו עלינו, אנחנו יודעים מה אנחנו עושים”. זו חשיפה נהדרת שתתגשם בתקווה בשנה הבאה.

 1. Uncharted 4 (הטריילר מ-2016)

ככל הנראה הטריילר הטוב ביותר שאינו יותר מדקה.

הטריילר הטלוויזיוני של Uncharted 4 הוא נהדר בגלל שהוא מצליח לתמצת בזמן כל כך קצר את האישיות והרקע של נייתן דרייק, במשחק שמרגיש כבר מכל טריילר שראינו, כולל זה, שזאת ההרפתקה האחרונה של האייקון מחברת Naughty Dog.

זה טריילר נהדר עם הרבה רגש וציפייה שמראה שלפני האהבה שלו לאוצר מגיעה אהבתו לקרובים אליו.

 1. Fallout 76 (הטריילר מ-2018)

המשחק ששבר לכל מעריצי Bethesda את הלב.

רובנו היו בהתחלה הססניים לגבי המשחק העולם הפתוח של Fallout, אבל אחרי שראינו את הטריילר הזה רצינו להיות חלק מהקהילה וחלק מהמסע החדש של העתיד האפוקליפטי הגרעיני.

בין אם זו המוזיקה, הקריינות או חשיפת העולם, אין ספק שמדובר בטריילר שייזכר לעוד הרבה שנים.

 1. The Last of Us Part II (הטריילר מ-2016)

מטריילר מוזיקלי אחד לטריילר מוזיקלי אחר.

הטריילר של משחק ההמשך המצופה של Naughty Dog הוא אחד הטובים של העשור גם בגלל החשיפה האיטית שלו וגם בגלל המוזיקה, אבל בעיקר בגלל כל הרגש הטעון בחשיפה, בגלל שמדובר במשחק המשך שחיכינו לו שנים ובגלל שהמשחק המקורי ריגש אותנו בכל רגע.

אפילו שלא ראינו בטריילר אף משחקיות, The Last of Us לעולם לא היה סביב המשחקיות, הוא תמיד היה סביב הסיפור ולפי הטריילר הזה ידענו שמשהו רציני עומד לקרות לאלי.

המשחק אולי עוד לא יצא אבל ההייפ גבוה מתמיד והטריילר הזה התחיל אותו.

 1. Dead Island (הטריילר מ-2011)

רבים מאיתנו כבר ידעו ב-2011 שהולך להיות קשה לנצח את טריילר החשיפה של Dead Island וצדקנו.

הטריילר של משחק הזומבים המצליח אולי לא כולל את הכיף המגוחך של המשחק או מציג את המשחקיות שלו, אבל הוא מצליח לספר סיפור שובר לב בצורה מדהימה, ואפילו שכל הכאוס שובר את הלב, זה כאוס שמוצג באופן כל כך יפה שאנחנו רוצים לנסות את המשחק ולהבלע אל תוך עולמו.

הטריילר של המשחק השני Dead Island 2 גם מצוין, אבל אין ספק שהטריילר של המשחק הראשון היה מהפכני ופשוט הטוב ביותר.

סיכום

ככל הנראה שחלקכם לא תסכימו עם הדירוג שלי, אני אפילו מצאתי את עצמי מספר פעמים משנה את סדר הבחירה כי הם כולם כל כך טובים. בואו נקווה שהעשור הבא גם יזכה לטריילרים נהדרים כמו אלו שקיבלנו בעשור של 2010.

האם יש טריילר למשחק שהייתי רוצים לראות ברשימה? כתבו לנו בתגובות.

הפוסט הטריילרים הכי טובים למשחקים בעשור 2010 הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/best-video-game-trailers-2010/feed/ 0 113140
Resident Evil 3 – החידוש יושק בשלושה באפריל 2020 https://www.pcgalaxy.co.il/resident-evil-3-launches-on-april-3rd-2020/ https://www.pcgalaxy.co.il/resident-evil-3-launches-on-april-3rd-2020/#respond Tue, 10 Dec 2019 21:08:12 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=113269 צפו עכשיו בטריילר ההכרזה לגרסה המחודשת של Resident Evil 3 שבועות של שמועות והדלפות הגיעו לסיומם, חברת Capcom הכריזה כי גרסה מחודשת ל-Resident Evil 3 תושק למחשב האישי ולקונסולות ה-PlayStation 4 וה-Xbox One בשלושה באפריל 2020. לרגל ההכרזה החברה שחררה טריילר עלילתי ראשון למשחק. למרות שחלק מהטריילר מוצג מנקודת מבט בגוף ראשון המשחק עצמו ישוחק …

הפוסט Resident Evil 3 – החידוש יושק בשלושה באפריל 2020 הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
צפו עכשיו בטריילר ההכרזה לגרסה המחודשת של Resident Evil 3

שבועות של שמועות והדלפות הגיעו לסיומם, חברת Capcom הכריזה כי גרסה מחודשת ל-Resident Evil 3 תושק למחשב האישי ולקונסולות ה-PlayStation 4 וה-Xbox One בשלושה באפריל 2020.

לרגל ההכרזה החברה שחררה טריילר עלילתי ראשון למשחק. למרות שחלק מהטריילר מוצג מנקודת מבט בגוף ראשון המשחק עצמו ישוחק מגוף שלישי. בדומה למשחק המקורי, גם הפעם שחקנים יצטרכו להתמודד עם התפרצות וירוס הטי בעיר רקון, כמה שעות לפני האירועים המתוארים ב-Resident Evil 2.

בנוסף שחררה החברה סרטון קצר בו שני המפיקים מדברים על התוכן ומנגנוני המשחקיות השונים. הסרטון הזה גם עוסק בשינויים שחלו בעיצוב הדגמים של הדמויות הראשיות, ג’יל ולנטיין וקרלוס.

בניגוד למשחקים מרכזיים אחרים בסדרה שפותחו בתוך Capcom המשחק החדש מפותח באולפן המשחקים M-Two Games, שהוקם ב-2017 על ידי טאטסויה מינאמי, שהיה מנכ”ל חברת Platinum Games עד 2016 ובעבר הרחוק יותר גם אחד המפיקים הבכירים ב-Capcom.

החברה הודיעה גם כי משחק הפעולה השיתופי בהפצתה, Resident Evil Resistance, שנקרא עד לא מזמן Project Resistance, יהיה זמין בחינם ביחד עם המשחק ויהווה למעשה את מצב המשחק מרובה המשתתפים שלו.

Resident Evil 3 יהיה זמין גם במהדורת אספנים שמחירה יעמוד על כ-180 דולרים. במחיר זה אתם תקבלו את משחק הבסיסי, פסלון של ג’יל ולנטיין בגודל 11 אינץ’, פוסטר דו צדדי עם מפת העיר רקון, פסקול דיגיטלי וספר אמנות בכריכה קשה. שחקנים שירכשו את המשחק מראש יקבלו חבילת התלבושות הקלאסית עם התלבושות המקוריות של ג’יל וקרלוס.

אם אתם רוצים לדעת מה אני חשבתי על החידוש למשחק הקודם בסדרה, Resident Evil 2, תוכלו לקרוא את הביקורת שפורסמה באתר זה בקישור כאן.

הפוסט Resident Evil 3 – החידוש יושק בשלושה באפריל 2020 הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/resident-evil-3-launches-on-april-3rd-2020/feed/ 0 113269
MechWarrior 5: Mercenaries זמין כעת למחשב האישי https://www.pcgalaxy.co.il/mechwarrior-5-mercenaries-available-now-on-pc/ https://www.pcgalaxy.co.il/mechwarrior-5-mercenaries-available-now-on-pc/#respond Tue, 10 Dec 2019 19:15:07 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=113264 צפו עכשיו בטריילר ההשקה של MechWarrior 5: Mercenaries כנגד כל הסיכויים, פיתוחו של MechWarrior 5: Mercenaries הסתיים והוא הושק היום למחשב האישי דרך החנות של Epic, בה הוא ימכר בבלעדיות במהלך השנה הקרובה. מפתחי ב-Piranha Games, להוטים להראות שהמשחק הזה יהיה כל מה שמעריצי הסדרה רוצים, שחררו טריילר חדש המציג את המשחק במלוא הדרו. לפי …

הפוסט MechWarrior 5: Mercenaries זמין כעת למחשב האישי הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
צפו עכשיו בטריילר ההשקה של MechWarrior 5: Mercenaries

כנגד כל הסיכויים, פיתוחו של MechWarrior 5: Mercenaries הסתיים והוא הושק היום למחשב האישי דרך החנות של Epic, בה הוא ימכר בבלעדיות במהלך השנה הקרובה.

מפתחי ב-Piranha Games, להוטים להראות שהמשחק הזה יהיה כל מה שמעריצי הסדרה רוצים, שחררו טריילר חדש המציג את המשחק במלוא הדרו.

לפי הטריילר המשחק עצמו נראה טוב מאוד. לרשותכם יעמוד מגוון רחב של רובוטים ענקיים והאפשרות לשפר ולעצב אותם כרצונכם. תצטרכו להתאים את הרובוט למשימה אותה תצטרכו לבצע ולקחת בחשבון דברים כמו תוואי שטח וסוגי אויבים שונים. המשחק יספק לכם את האפשרויות ליצור משימות חדשות באמצעות מצב יצירת תרחישים ולשתף אותן דרך הרשת.

הפוסט MechWarrior 5: Mercenaries זמין כעת למחשב האישי הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/mechwarrior-5-mercenaries-available-now-on-pc/feed/ 0 113264
אלגנטי – סיקור שעון חכם Amazfit GTS https://www.pcgalaxy.co.il/amazfit-gts-review/ https://www.pcgalaxy.co.il/amazfit-gts-review/#respond Tue, 10 Dec 2019 13:00:55 +0000 https://www.pcgalaxy.co.il/?p=113243 קבוצת המילטון שלחה אליי את ה-Amazfit GTS, שעון חכם חדש מבית מותג Amazfit, הדוגל בעיצוב מודרני לצד תמיכה קלה ויעילה בפעילויות ספורט. האם השעון משתלם למחירו? בואו נגלה! שוק השעונים החכמים גדל מאוד במהלך השנים האחרונות וכיום חברות רבות משיקות שלל דגמים וסוגים של שעונים חכמים חדשים בכל שנה. אחד המותגים היותר מוצלחים של השנים …

הפוסט אלגנטי – סיקור שעון חכם Amazfit GTS הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
קבוצת המילטון שלחה אליי את ה-Amazfit GTS, שעון חכם חדש מבית מותג Amazfit, הדוגל בעיצוב מודרני לצד תמיכה קלה ויעילה בפעילויות ספורט. האם השעון משתלם למחירו? בואו נגלה!

שוק השעונים החכמים גדל מאוד במהלך השנים האחרונות וכיום חברות רבות משיקות שלל דגמים וסוגים של שעונים חכמים חדשים בכל שנה. אחד המותגים היותר מוצלחים של השנים האחרונות הוא מותג Amazfit, השייך לחברת הבת Huami מבית חברת Xiaomi. ה-GTS מציע את חווית השעונים החכמים במחיר משתלם לצד ביצועים טובים, והוא שעון קל בעל עיצוב מודרני, המתאים במיוחד לאלה העוסקים בפעילות ספורטיבית.

פתיחת הקופסא:

בתור הקופסא השחורה של השעון נמצא עוד קופסא לבנה, הכוללת בתוכה את השעון עצמו וכן כמה ניירות וכבל טעינה. כבל הטעינה הוא למעשה מעגן קטן המתחבר לתחתית השעון באמצעות מגנט ובכך מטעין את השעון.

עיצוב:

העיצוב של ה-Amazfit GTS מזכיר מאוד את העיצוב של ה-Apple Watch המוכר והידוע, כאשר גוף השעון הינו מלבן העשוי מאלומיניום. בצידו הימני של השעון נמצא כפתור קטן המאפשר הדלקה של מסך השעון וכן מעבר מהיר לאפליקציה אותה ניתן להגדיר מראש. גוף השעון כולל מסך מגע בגודל 1.65 אינץ’ מסוג AMOLED, המצופה בציפוי Gorilla Glass 3. אמנם השעון מצופה בציפוי שאמור להגן על המסך אך עדיין הייתי ממליץ לשמור על השעון ולא לעשות איתו פעילויות אגרסיביות מידי.

אחד הדברים היותר מרשימים שיש לשעון הוא מסך ה-AMOLED המרשים שלו, אשר גם בגודלו הפצפון מדובר באחד המסכים היותר מוצלחים שיצא לי להיתקל בהם, והוא מציג צבעים חיים ואיכותיים במיוחד.
לשעון אפשרות מסך Always On Display, שתשאיר את מסך השעון דולק בכל רגע נתון ותציג את השעה וכן כמה נתונים בסיסיים נוספים, אך השימוש בתכונה זו מוריד משמעותית את חיי הסוללה של השעון.

ואם כבר אנחנו מדברים על חיי הסוללה, את השעון מפעילה סוללה קטנה בנפח של 220mAh. אמנם הסוללה לאו דווקא גדולה אך תשמחו מאוד לגלות שהיא מספקת לשעון לא פחות מ-14 ימים שלמים של עבודה רציפה ללא צורך בטעינה בשימוש רגיל, ואם תשתמשו בשעון לפעולות בסיסיות בלבד הסוללה מסוגלת לספק עד כ-46 ימי עבודה שלמים. במהלך הסקירה שלי ביצעתי מספר פעולות יומיומיות עם השעון כולל מעקב אחר פעילויות ספורט ואכן הסוללה החזיקה קרוב לשבועיים לפני שנאלצתי להטעין אותה שוב.

בכל הקשור לחיישנים פיזיים, הצד האחורי של השעון כולל חיישן המסוגל למדוד את קצב הלב שלכם בכל רגע נתון.

יחד עם עיצוב מרשים נתקלתי בכמה דברים מאכזבים במיוחד, כאשר הראשון בניהם הוא שהשעון לא כולל רמקול או מיקרופון מובנה, דבר שמקשה מאוד על פעולות פשוטות כגון קבלת שיחת טלפון מהשעון או שמיעת מוזיקה ישירות מהשעון. כמו כן לשעון אין שבב זיכרון פנימי מה שאומר שאי אפשר לטעון עליו שירים מראש ואם תרצו להשתמש בו לטובת האזנה למוזיקה תצטרכו להזרים לו מוזיקה מהפלאפון שלכם. יחד עם זאת חשוב לזכור שתג המחיר של שעון מציב את התכונות האלה כמותרות, ולכן לגיטימי מאוד שלא נקבל אותן כאן.

תכונות:

כעת נעבור לתכונות ולממשק השעון עצמו. עקב גודל השעון ומשקלו העומד על כ-24.8 גרם בלבד, השעון לחלוטין מתאים לשימוש בזמן פעילות ספורטיבית. ואכן, השעון עצמו מצויד באפליקציית ספורט ייעודית, שתאפשר לכם לעקוב אחרי האימון שלכם באופן מקיף.

אחד הדברים שהתאכזבתי לגלות בשעון היא העובדה ששבב ה-GPS שלו לא עושה את העבודה כפי שנדרש, כאשר המעקב אחרי האימון עובד כשורה אך המעקב אחרי המיקום לא עובד טוב כלל, ולרוב מצאתי את עצמי מקבל נתוני מקום לא נכונים ולא מדוייקים. זוהי לאו דווקא בעיה גדולה אך לאלה שרוצים מעקב מקיף יותר של האימונים שלהם הכולל נתוני מיקום וכו’ זה בהחלט יכול להיות קריטי.

אפליקציית הספורט כוללת מספר תכניות מעקב מובנות בהתאם לסוג האימון אותו אתם מבצעים, החל מריצה, אופניים ואפילו לשחייה, הודות לעמידות השעון למים עד לעומק של 50 מטרים.

בנוסף לאפליקציית הספורט נקבל אפליקציית נגן, שתאפשר לנו להעביר שירים, לשלוט בעוצמת השמע שלהם וכן לעצור או להפעיל אותם היישר מהשעון. כאדם ששומע מוזיקה באמצעות הפלאפון כמעט בכל יום שמחתי שהשעון מקל עליי בנושא ומאפשר לי להעביר שירים או לשלוט בעוצמה שלהם כאשר אני לא משתמש בפלאפון באופן ישיר.

כלל האפליקציות השונות של השעון והגדרותיהן נשלטות כולן על ידי אפליקציית Amazfit המותקנת על הסמארטפון שלכם. באפליקציה נוכל לבצע שלל פעולות בסיסיות וכן פעולות מתקדמות הקשורות בשעון, החל משינוי עיצוב השעון ועד לשליטה בהרשאות שונות, הצגת התראות וכו’. כמו כן האפליקציה מציגה סיכומים של מעקבי האימון שלכם, נתוני צעידה יומיים, מעקב אחר נתוני השינה שלכם ועוד.

אם נחזור לרגע לכל הקשור בעיצוב השעון, אני שמח לבשר לכם שהשעון עצמו כולל יותר מכ-50 עיצובים שונים, כך שסביר מאוד להניח שתמצאו עיצוב שמתאים לכם. שינוי פני השעון נעשה דרך האפליקציה בלחיצת כפתור.

GTS Front

אך אם כמה שהשעון מלא בתכונות שונות ומגוונות כל אלה הולכות לחלוטין לפח בעקבות בעיה אחד גדולה מאוד שיש לשעון והיא חוסר התמיכה בשפה העברית. אמנם דיווחים שונים אומרים כי נקבל תמיכה רשמית בעברית עד סוף השנה אך כרגע אין תמיכה בשפה העברית כלל, וזוהי בעיה גדולה מאוד, בעיקר כי עקב חוסר התמיכה בעברית אין אפשרות לקבל התראות ישירות לשעון באופן קריא וברור (במידה וגוף ההתראה באנגלית היא מוצגת כמו שצריך). כמו כן גם אם נקבל שיחה ואיש הקשר שלנו בעברית נקבל במקום שם איש הקשר מספר ריבועים בלתי קריאים שלא מעבירים את המידע כמו שצריך. לשמחת כולנו אם אכן נקבל את העדכון תומך העברית בזמן הקרוב נוכל להשתמש בשעון באופן רחב אפילו יותר.

סיכום:

ה-Amazfit GTS הוא שעון ספורט אלגנטי בעל מראה נקי ומודרני, אך גם עם שלל התכונות שהוא כולל, חוסר התמיכה הפשוטה בשפה העברית הופכות את השעון ללא אטרקטיבי כלל נכון לרגע זה (לפחות עד שתגיע תמיכה טובה ונוחה לעברית). יחד עם זאת, מדובר בשעון איכותי למדי בטווח המחיר שלו, ואני בטוח שכאשר תגיע תמיכה מלאה בשפה העברית, ה-Amazfit GTS יהיה אופציה נהדרת לשעון החכם הבא שלכם.

ה-Amazfit GTS זמין כעת לרכישה במספר צבעים במחיר של כ-675 שקלים באתר שיאומי ישראל וכן בחנויות Mi Store ואצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ.

הפוסט אלגנטי – סיקור שעון חכם Amazfit GTS הופיע ראשון בגלקסיית המחשבים

]]>
https://www.pcgalaxy.co.il/amazfit-gts-review/feed/ 0 113243