קהילות

 

לפני השימוש בפורומים אתם מתבקשים לקרוא מספר כללים:

 

שלום, על מנת שתהיה גלישה מבוקרת במערכת הפורמים ושלא יוצר מצב שמשתמש יעבור על חוקי הפורום הנכם מתבקשים לקרוא עמוד זה
להלן כמה כללים לגבי השימוש בפורומים ושאילת שאלות: 

1. פרסום לינקים, חתימה, בכל נושא או תגובה אין לפרסם לינקים לאתרים אחרים, בפורמים המיודעים לכך תוכלו לבצע את זה, חל איסור לשים תמונה גדולה מהגודל החוקי בחתימה, החתימה תמחק באופן אוטומטי וחזרה על ביצוע עברה זו יגרור השעיה לצמיתות מהפורום

2. כותרת עניינית, בכל נושא יש לכתוב כותרת עניינית שתתן למשתמש רצון להכנס ולהשתתף בדיון שלכם, כול מידע הנכתב בכותרת ההודעה יכלל גם בנושא ההודעה עצמה, בנוסף, בתגובות לנושאים אין לכתוב מידע חשוב בכותרת מאחר והיא קטנה ואינה מושכת תשומת לב.  כמו כן חל איסור להשתמש בנושאים דוגמאת: “עזרה !!!!!!!!!!!!!!!”, “הצילו הצילו”, ” מי שלא נכנס … ” ודומיו.

3. נימוס, משתמשים יקרים, לא כולם אהבים שקוראים להם בכינוים, אחי מתוק וכו’, התנהגו בנימוס אחד לשני, לא לקלל לא לצעוק ולא לעשות דווקא, אל תעשה לחבריך אתמה ששנוא עלייך, אל תעשה דווקא. שמור על שפה רהוטה וכתיבה איכותית.

4. סבלנות, בשונה מהצ’אט, מערכות פורומים בנויות על סבלנות והמתנה, כול משתמש מתחבר בזמנו החופשי ומגיב, יש להמתין 24 שעות לפני הקפצה של הודעה חדשה, לידיעתכם כול ההודעות החדשות מסומנות כך שכול משתמש יכול לקרא את ההודעות החדשות, אין צורך להקפיץ. מותר להפקיץ פעם אחת לכל היותר ללא אישור, מהפעם השניה נדרש אישור ממנהל פורום ומעלה.

5. מידע, אנא השתדלו לספק כמה שיותר מידע שיכול לעזור בכל נושא שתפתחו, אם זה תמיכה במחשב תנו את כל המידע הרלוונטי ( שפה, סוג מערכת, חומרה וכו’  ) בתמיכה במשחק, תוכנה או כל דבר, לציין גרסא, מאיפה השגתם אותה וכדומה, רק ככה יוכלו לעזור לכם יותר ותוכלו באמת להעזר בפורום

6. הפורומים השונים, באתר יש כמה פורומים בהם ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות בנושאים שונים הקשורים למשחקים ספציפים, לכול פורום נוצר בשביל לענות על סוג אחר של שאלות שקשורות לאותו משחק ולדיון באותו משחק בשביל להקל על ההתמצאות בפורומים השונים ועל החיפוש בפורומים, הודעות שיכתבו בפורום לא מתאים (או בפורום מתאים אך לא בדיון המיועד לכך) יעוברו והמשתמש יקבל אזהרה, בפעם השניה הנושאים ימחקו ללא אזהרה מוקדמת, משתמש אשר יבצע עבירה זו מספר פעמים עלול להחסם, תלוי בנסיבות… 

7. קידומת לנושא, חובה על כל משתמש לרשום לפני כל נושא את הקידומת אליו, על ידי שימוש בסימן “|” לדוגמא, מדריך| , הורדה| , סיקור| וכדומה. בקרוב תהייה מערכת שתבצע את זה באופן אוטומטי על מנת להקל על המשתמשים.

8. צוות ומנהלים, צוות האתר נבחר בקפידה, אנא השמעו להוראות המנהלים, אנא קראו כל חוק פורום בנפרד אם צוין באותו פורום, גם מנהל זוטר יכול לגרום לכם להיות מושעים מהפורום. במידה והנכם רוצים להיות מנהלים ולעזור בניהול השוטף של הפורום הנכם מוזמנים להכנס לפורום פניות ומענות ולבקש ניהול על ידי הנוהל המפורט שם.

9. תוכנות מסרים ופניה למנהלים, לכל חברי הצוות, כמו לרוב המשתמשים באתר, יש אחד או יותר חשבונות בתכנות מסרים מידיים שונות, חלקם אף התעלו על עצמם והוסיפו את פרטי החשבונות (כתובת/מספר) לפרופיל באתר, בתקופה האחרונה חברי הצוות מקבלים יותר מידי פניות לחשבונותיהם האישיים ממשתמשי הקהילה והדבר הפך למטרד, עליכם לזכור שתפקיד חברי הצוות הוא לתמוך בפורומים, ואינם נדרשים לתמוך לתכנות המסרים המידיים או בשום דרך פרט לפורומי האתר. אם אושר לכם פניה לאחד מהם או שאחד מחברי הצוות פרסם בפומבי את אמצעי יצירת הקשר תוכלו לבצע פניה זו על פי החוק.

* כול נושא שיעבור על אחד או יותר מכללים אלו ינעל באופן מיידי ללא אזהרה וללא אפשרות לקבלת תשובה ויש לפתוח נושא חדש עם כול הפרטים החסרים ולאחר קריאת כל החוקים. 

* לידיעתם, אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש, הסברים כגון “לא ידעתי” או “לא קראתי” וכדומה לא יתקבלו! 

 

אנא ציתו לכללי האתר, למען הנוחות שלכם ושלנו, 

צוות האתר.

על מנת להכנס לפורומים לחץ כאן 

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *