בית / חדשות / Playstation Now מאפשר לנו להוריד משחקי PS2 ו-PS4

Playstation Now מאפשר לנו להוריד משחקי PS2 ו-PS4

שירות ה-Playstation Now הוא התשובה של Sony ל-Game Pass של חברת Microsoft.

Sony אישרה באופן רישמי את שירות ה-Playstation Now שיאפשר לנו להוריד משחקי PS4 ו-PS2 לקונסולה שלנו, ולשחק בהם באופן מקומי (גם להסטרים את אותם משחקים אם זה הקטע שלכם).

כל היופי הזה יהיה אפשרי באודנו מחזיקים במנוי עבור השירות הזה. אותו שירות יאפשר למשחקי PS2 ששוחררו מחדש לקונסולת ה-Playstation 4 ומשחקי PS4 להיות זמינים עבור הקונסולה שלנו. לעומת זאת משחקי ה-PS3 לא נכנסו לשירות מכיוון שהפעלת אימולטור שיוכל לתפעל משחקי PS3 הוא דבר מסובך וככל הנראה לא משהו שקונסולת ה-Playstation 4 יכולה להתמודד איתה כראוי.

מי שדואג שהשמירה שלו תיעלם בגלל הסטרימינג יכול להירגע. החל מסיום הסטרים השמירה שלכם תועבר ישירות לקונסולה שלכם, בהנחה ואתם מנויים לשירות ה-Playstation Plus. אבל החלק היותר מעניין זה שמי שמעוניין לשחק במשחק און-ליין בשירות ה-Playstation Now לא יצטרך מינוי ל-Plus על מנת לעשות זאת. גם אם אנחנו בוחרים לשחק באופן מקומי.

מי מכם שרוצה לעשות את ההשוואה בין Playstation Now לבין Game Pass ישמח לשמוע שהספרייה של PS Now מציעה ללקוחות שלה מגוון גדול יותר של משחקים זמינים. מה שגורם ל-Sony להיות מובילה לעת עתה במירוץ הזה.

מה אתם חושבים על השירות החדש של Sony? אילו משחקים אנחנו נזכה לראות בשירות הזה? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *