בית / חדשות / סיכום תצוגת הלילה של Gamescom 2019

סיכום תצוגת הלילה של Gamescom 2019

למי שציפה, חיכה והמתין, תערוכת Gamescom 2019 יצאה לדרך. תערוכת הגיימינג הגדולה של גרמניה מוגשת לכם, חמה מהתנור.

כמידי שנה, לנו הגיימרים ישנם כמה תאריכים מאוד חשובים. יש את יום שישי השחור, סייבר מאנדיי, ימי תערוכת E3 וכמובן יש לנו את ימי Gamescom הכה חשובים. יש כאלו שיגידו כי התערוכה הנ”ל היא אף חשובה יותר מזו של E3 (אבל אנחנו לא פה בשביל לריב), אבל בהתחשב בהיקף של השתיים השנה, כנראה ש-Gamescom 2019 יותר מוצלח. למה? אתם וודאי שואלים. כי כמות ההכרזות ושאר הירקות שאנחנו זוכים לקבל היא עצמה במיוחד. אז בלי יותר מידי חפירות, הבה ניגש למלאכה.

סיכמנו עבורכם את כל ההכרזות החשובות מתצוגת הלילה של היום הראשון ב-Gamescom 2019.

Gears 5

הנוסחא המוכרת והאהובה של סדרת משחקי Gears שבה, והפעם עם כותר חדש, Gears 5. המטרה נשארת אותו הדבר, קבוצת שחקנים נלחמים ויורים נגד זרמים של אויבים/ מפלצות, עד השורד האחרון בזירה. כמובן שהמשחק עצמו מערב טקטיקות שונות, קווי הגנה והתקפה וכו’. בין הדברים החדשים שזכינו לקבל הפעם בכותר הם התקפות אולטימטיביות לדמויות, שיכולות לשנות את כל מאזן הכוחות על פני הזירה.

אבל כנראה שגולת הכותרת האמיתית הוא הסיפור של המשחק עצמו, שנחשף לראשונה. בטריילר הקמפיין ניתן לראות מבטים חטופים אל Marcus, Kait, JD ועוד שלל פנים מוכרות. משם במעבר חד למקומות שונים ומיוחדים. בין היתר נחשפת לה מעט משחקיות, ומכניקה שישמשו אותנו בתוך המשחק עצמו.

את Gears 5 אנחנו נזכה לראות ב-10 בספטמבר, עבור ה-Xbox One וה-PC.

Little Nightmares 2

הכותר המצליח Little Nightmares הולך לשוב אלינו עם משחק ההמשך Little Nightmares 2. אותו סטודיו שהימם את כולנו אי שם בשנת 2017, עם הרפתקאה ייחודית במינה, הולכים לעשות זאת שוב במהלך שנת 2020. במהלך ההכרזה על המשחק החדש, נחשפו כמה פרטים הקשורים לעלילה שלו. במהלכו אנחנו נפגוש דמות חדשה, העונה לשם Mono. יחדיו נצא למסע לכיוון ה-Signal Tower, שככל הנראה הולך להיות חלק חשוב מאוד בסיפור עצמו.

הקסם והחן של המשחק הראשון ישעו את דרכם אל כותר ההמשך, בנימה מעט שונה, ומעודכנת יותר. כמו כן, גם העיצוב של הסביבה יהיה יותר מגוון, אבל בצורה כזו שתתאים לסגנון הייחודי של המשחק.

Little Nightmares ישוחרר במהלך שנת 2020, עבור ה-Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch ו-PC.

Need for Speed Heat

את סדרת משחקי Need for Speed לא באמת צריך להציג. אחרי הכל, משחק המירוצים הוותיק הזה זכה לקהל גדול ורחב במיוחד, שלא צריך הרבה להגיד עליו. במהלך תצוגת המשחקים, חשפו חברת EA ו-Ghost Games את טריילר המשחקיות שלהם, עבור הכותר החדש בסדרה, Need for Speed Heat.

מה שאנחנו זוכים לראות באותו טריילר זה את העולם הפתוח, שאנחנו יכולים לחקור, שכמובן מלא בשוטרים. אותם שוטרים שמחפשים להרוס לנו את הכיף כל היום, דווקא יהיו פעילים יותר בשעות הלילה במשחק עצמו. בתי מסתור, ותחזוקה ממושכת של כלי הרכב, גם הם יהוו חלק גדול יותר בחווית המשחק. ניצחון באירועים ומירוצים יזכה אותנו בנקודות קרדיט, באמצעותם יהיה אפשר לרכוש שידרוגים וקוסמטיקה כזו או אחרת לרכב שלנו.

Need for Speed Heat ישוחרר ב-8 לנובמבר, עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC.

The Witcher 3 ל-Switch

זו אומנם הידיעה הכי לא חדישה עבורינו, אבל סוף כל סוף Geralt of Rivia יזכה לשחוט מפלצות על הדרך. זה יקרה כאשר The Witcher 3 ישוחרר לקונסולת ה-Nintendo Switch, והפעם נראה שזה קרוב מתמיד. את הופעת הבכורה שלו על גבי הקונסולה הצבעונית של Nintendo הוא יעשה ב-15 לאוקטובר. גרסת ה-Switch תכלול בתוכה את המשחק עם כל חבילות ההרחבה ששוחררו עבורו עד כה, כשבינהם Blood and Wine ו-Hearts of Stone.

תאריך שיחרור, ה-15 באוקטובר.

Humankind

מדובר במשחק אסטרטגיה, המזכיר בנימה שלו מעט את סדרת משחקי Civilization. יהיה עלינו ליצור ולנהל ציוויליזציה משלנו. החל מהשלבים המוקדמים של תחילת אותם ציוויליזציות, ועד העידן המודרני. בדרך יהיה עלינו להשליט סדר בין דיפלומטיה, מלחמות, פיתוח, מחקר ובניה, על מנת להיות הציוויליזציה המנצחת.

את המשחק Humankind מפתחת Amplitude Studios, האחראים על Endless Space ו-Endless Space 2, אז ככה שיש להם ניסיון בתחום.

המשחק צפוי לצאת במהלך שנת 2020, עבור ה-PC.

Kerbal Space Program 2

המשחק שהחל את דרכו בתור כותר חינוכי, בסופו של דבר נותר כמשחק. כעת הוא זוכה לכותר המשך, Kerbal Space Program 2. הדבר העיקרי שניתן לשים לב אליו במשחק ההמשך, הוא השידרוג המשמעותי לגרפיקה, אבל הבסיס עצמו נשאר פחות או יותר כמו שהיה.

עבור הכותר המיוחד הזה שוחררו שני טריילרים. האחד למשחק עצמו, והשני נותן לנו רקע לגבי העלילה שנזכה לקבל בו.

נכון לכרגע, Kerbal Space Program 2 ישוחרר עבור ה-PC במהלך שנת 2020. מאוחר יותר הוא יזכה להגיע גם אל ה-Playstation 4 וה-Xbox One.

Disintegration

המשחק Disintegration, מאפשר לנו לשחק את דמותו של Roamer. זה הוא רובוט האחראי להטסה של רכב משוריין, חמוש וכבד מאוד, העונה לשם Gravcycle. התפקיד שלנו במהלך קרב הוא להטיס את אותו כלי רכב, לפקד על שורה של חיילים (הנתונים לבחירה שלנו). באופן הזה, המשחק זוכה לקבל איזון ייחודי המשלב בתוכו משחק יריות בגוף ראשון, וניהול טקטיקות בזמן אמת. את כל זה ניתן לראות בטריילר המשחק, שהוצג בתערוכה.

Disintegration ישוחרר במהלך שנת 2020, עבור ה-Playstation 4, Xbox One וה-PC.

Death Stranding

ללא ספק מדובר באחד המשחקים היותר מצופים, והמוזרים שצפויים להגיע אלינו בקרוב. יש כאלה שיגידו שזה עוד אחד מהחלומות המוזרים של Hideo Kojima, אבל כולנו מסכימים שההתלהבות ממנו לא פוסקת. במיוחד לא מאז הטריילר האחרון (והארוך במיוחד) ששוחרר לו לפני כמה חודשים. אז אם אתם חושבים שאז התבלבלתם ולא הבנתם על מה מדבר המשחק, חכו שתראו את ההפתעות שהגיעו אלינו היישר מהבמה של Gamescom.

במהלך התצוגה של המשחק, חשף Kojima דברים חדשים, כמו שתי דמויות חדשות שטרם נחשפו קודם לכן. אותן דמויות הם Mama (המגולמת על ידי Margaret Qualley) ו-Deadman (המגולם על ידי Guillermo del Toro). על הבמה הסביר קצת Kojima על שתי הדמויות החדשות, וכיצד הן מתקשרות לעלילה המורכבת והמפותלת בעולם הלא מובן שבנה.

בין היתר הוא גם חשף לראשונה קצת זמן משחק, המראה לנו מה מצפה לנו במסע הארוך והלא מובן במוחו של היוצר המהולל.

Death Stranding ישוחרר ב-8 לנובמבר עבור  ה-Playstation 4.

Erica

מדובר במשחק מבוסס על דמויות לייב אקשן, המורכב משחקנים אמיתיים. אותם שחקנים מוצבים בסיטואציה של מותחן מוזר ומסתורי, שעלינו לפתור. סגנון המשחק מבוסס על בחירות, המשפיעות על מהלך כל העלילה כולה, מה שיכול להוביל לסיום אחר עבור הסיפור. כל זה תלוי בבחירות שאנחנו עושים. הסיפור עצמו עוקב אחרי Erica, המנסה לפתור את מות אביה. אותה חקירה לוקחת אותה אל מקומות להם לא ציפתה.

חווית המשחק מציעה לנו שימוש באפליקציה, המסייעת לנו למצוא רמזים, ולפתור פאזלים.

את המשחק ניתן להשיג כעת בעלות של 9.99$, עבור ה-Playstation 4.

Comanche

משחק סימולציית ההליקופטרים עושה קאמבאק גדול במיוחד. הכותר זוכה לקבל ריבוט, הודות לחברינו הטובים ב-THQ Nordic, שרכשו את הזכויות שלו. נכון לרגע זה עוד אין הרבה מידע עליו, אבל היות ואנחנו יודעים שמדובר בריבוט לכותר ישן (אי שם באיזור שנות ה-90), אנחנו פחות או יותר יודעים למה לצפות. מה שאנחנו מקווים זה שמאז אותה תקופה, דברים מעט התחדשו והשתדרגו, אז בואו נחזיק אצבעות שהריבוט יזכה לטיפול דומה.

Comanche ישוחרר ל-PC במהלך שנת 2020.

Everspace 2

משחק יריות החלל המולח, זוכה לקבל כותר המשך. Everspace 2 יהיה מרשים ומאתגר יותר מקודמו. המסע המכיל סכנות, היתקלויות והתאמות אישיות זוכה לקבל שידרוג. הפעם אנחנו נחקור איזורים מסוכנים הרבה יותר, שיניבו לנו הישגים ופרסים טובים יותר. ניתקל באויבים, החל מחלליות זעירות ולא מאוישות, לספינות חלל עצומות. הפעם לתמונה נכנס גם מכירה והחלפה של חלקים, ככה בשביל לפלפל את העניינים עוד יותר.

המשחק ישוחרר עבור ה-PC במהלך החצי הראשון של שנת 2020, לגישה מוקדמת. מאוחר יותר הוא יזכה להשקה מלאה במהלך 2021.

Remothered: Broken Porcelain

אחרי ההצלחה השקטה והגדולה של הכותר Remothered: Tormented Fathers, מגיע משחק ההמשך למשחק האימה.

Remothered: Broken Porcelain יקח אותנו אל אכסניית Ashman. משהו לא כשורה מתרחש במקום הזה. הדמות המרכזית בסיפור הולכת למצוא את עצמה כלואה בתוך מבוך מלא בטורפים. המשחק משלב בתוכו אלמנטים של התגנבות אימתנית, בעודנו מנווטים בתוך המבוך המסוכן. כותר ההמשך הזה מציע בתוכו סיפור הרבה יותר דרמטי, וחידות פאזל מאתגרות במיוחד.

המשחק Remothered: Broken Porcelain ישוחרר במהלך קיץ 2020, עבור ה-Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch ו-PC.

Destiny 2: Shadowkeep – Season of the Undying

חברת Bungie מפיכה חיים נוספים במשחק היריות שלה, Destiny 2. בטריילר חדש שחשפה, נדמה כי אותו גזע של מכונות רצחניות, הנוסעות בזמן, הקרוי גם כ-Vex החל להניע את התוכניות שלו לפועל. Ikora Rey מדבר ברקע, כשהוא מדבר על מה שמכונה כ-Black Garden (מקום היווצרו של ה-Vex). והאם ייתכן שאותם מכונות הן למעשה ,התשובה” לשאלה הניצבת כאן על ידי קודמיהם.

מה שבטוח זה שאנחנו נזכה להיתקל ולהילחם בהרבה מה-Vex הללו. מה גם זיהיה עלינו לנסוע אל הירח, במטרה ללחום כנגד צבא של Nightmares. אותם “סיוטים” מורכבים מאויבי העבר שלנו (כמו Ghaul, Crota ועוד רבים אחרים). כל הטוב הזה ממתין לנו בחבילת ההרחבה החדשה של המשחק.

Destiny 2: Shadowkeep תשוחרר ב-1 לאוקטובר, עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC.

 

עד כאן הסיכום שלנו לתצוגת הלילה של תערוכת Gamescom 2019. ספרו לנו מה מהתצוגה הכי אהבתם עד כה. האם יש משהו שציפיתם לראות, ולא ראיתם במהלך התצוגה? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

מי מכם שמעוניין לצפות בשידור החיי של התערוכה, מוזמן לעשות זאת באמצעות הקישור הזה.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *