הדמו של The legend of zelda Triforce heroes זמין להורדה

הדמו של Triforce heroes זמין להורדה בחינם מה-eShop עם שלושה שלבים שונים לנסות ומגוון של תלבושות שונות.

שבוע לפני היציאה של Triforce heroes ל3DS, נינטנדו שלחה קודים להורדה של הדמו למשחק במייל. הדמו נותן גישה לשלושה שלבים מהמשחק: Buzz Blob Cave, Bomb Storage, ו- Fire Temple. היום הדמו זמין להורדה ב-eShop וזמין ל-Local Play ללא הפסקה כשהאונליין מוגבל לתאריכים ושעות ספציפיות.

אז מה יש בדמו ומתי הוא פתוח ל-Online play?

 

Buzz Blob Cave

השלב ה”ראשון” פחות או יותר מבין שלושת השלבים שזמינים בדמו, וגם השלב הקל ביותר מביניהם. השלב מתחיל עם שלושת השחקנים מופרדים אחד מהשני, כשכל אחד במקום אחר, ונמצא עם קשת שהוא יכול לקחת. השלב עובר על דברים כמו מכניקת הטוטם במשחק, להילחם ביחד, ולפתור פאזלים ביחד בלי להכביד יותר מדי על כולם, ולדרוש עבודת צוות מדהימה. לפעם הראשונה במשחק אני ממליץ לבחור בשלב הזה.

Triforce heroes Buzz Blob Cave
Buzz Blob Cave

 

Bomb storage

השלב הזה מתחיל עם כולם באותו המקום, פצצות ושתי צנצנות רוח (הן עושות רוח). הוא מצריך עבודת צוות ממש טובה כדי לעבור אותו, והאמת שזה השלב הכי קשה שיצא לי לשחק כרגע בדמו עם אנשים אקראיים. השלב דורש תקשורת טובה ויעבור בקלות עם צוות טוב שפועל ביחד, אבל יכול להיות ממש מתיש ומעצבן אם הצוות שלך לא פועל טוב…כצוות. אבל ברגע שמצליחים לעבוד ביחד השלב ממש מהנה ומאתגר.

Triforce Heroes Bomb Storage
Bomb storage

Fire Temple

השלב האחרון שזמין בדמו. השלב הזה מרגיש כמו סוג של איזון בין שני השלבים הקודמים, הוא לא מצריך יותר מדי עבודת צוות אבל הוא גם לא על הצד של פשוט קל מדי. הוא מתחיל עם בומרנג, קשת, וצנצנת רוח. השלב נותן לכל אחד תפקיד יותר ברור הפעם כשכל אחד מקבל חפץ שונה, מה שכן הופך את העבודה ביחד להרבה יותר קלה, כי כל אחד יודע מה הוא אמור לעשות רוב הזמן. הבוס של השלב מהנה ושוב “מפריד” קצת בין שלושת השחקנים אבל בלי לעצור אותם מלעבוד ביחד. אני ממליץ עליו בתור השלב השני לשחק למי שחדש למשחק.

Triforce heroes Fire Temple
Fire Temple

זה הדמו בסך הכל. הדמו יהיה פתוח לאונליין בשביל מכשירים אירופאים בשעות ותאריכים האלה:

31/10/2015 ~ 10:00 – 15:00
07/11/2015  ~ 10:00 – 15:00
14/11/2015 ~ 10:00 – 15:00

השעות שכתובות מכוונות לשעות בשעון ישראל (GMT+2).

אודות אסי ביטון

מפתח משחקים וכתב מתחיל 3: (Also a part-time ninja) בן 15