נחשף טריילר חדש עבור 11-11: Memories Retold

המשחק 11-11: Memories Retold מקבל טריילר המספר את סיפורו של המשחק.

קיימים היום בשוק המון משחקים המספרים על מלחמה, אבל לא משחקים כנגדה. המשחק 11-11: Memories Retold יוצא כנגד המלחמות, והסיפור שלו מוצג לנו בטריילר חדש ששיחררה Bandai Namco שהמסר בו הוא שלום.

הטריילר החדש של 11-11: Memories Retold מספר לנו את העלילה העומדת מאחורי Kurt ו-Harry. שני צדדים הכלואים במלחמה שאין להם כל רצון בה. Kurt נלחם עבור הגרמנים, ואת הדמות שלו מגלם השחקן Sebastian Koch. מהצד השני יש לנו את Harry, חייל קנדי החובב צילום ואותו מגלם לו Elijah Wood. כשהשניים נפגשים, Kurt מוצא את הדימיון של Harry לבנו, שאותו הוא רק רוצה למצוא. הוא לא מעוניין להילחם באף אחד.

צלע שלישית נראית בטריילר. אותה דמות נקראת Barret, ואותה מגלם Colin Mace. נראה ש-Barret הוא לא מהחברה החביבים במיוחד, משום שהוא מאיים על כל חייליו שמי שלא יציית לפקודות שלו, הוא יהרוג אותו במו ידיו.

אפשר להגיד שסוקרנו, ואנחנו מעוניינים לדעת מה יקרה בין שלושת הדמויות הללו במהלך המשחק עצמו.

11-11: Memories Retold ישוחרר עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC ב-9 לנובמבר. מה אתם חושבים על הטריילר עבור המשחק? לאיזו דמות יותר התחברתם? ומה יהיה העתיד של כל אחת ואחת מהן? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה