להבלע בתוך המוזיקה – סיקור אוזניות 1MORE ColorBuds 2

פיתחו את הקייס, סנקרנו ותבלעו אל תוך הצלילים שמספקים ה-ColorBuds 2 של 1MORE. 

בתור גיימר והייטקיסט, לעולם לא יכולים להיות לי יותר מדי אוזניות. בכל מקום שאני הולך אצטרך איזשהו אמצעי לשמוע מוזיקה או לתקשר בישיבה בעבודה, ובזמן שיש לי את ה-AirPods של חברת Apple, הוא לעולם לא סיפקו לי בידוד ואטימות כמו אוזניות Over-ear בבעלותי, אבל אז קיבלתי את ה-ColorBuds 2 של 1MORE שעושים לשמחתי את העבודה בכל מקום וזמן.

אוזניות ה-In-Ear של 1MORE מגיעות במארז קומפקטי שכולל את קופסת הטעינה של האוזניות כ טעינה מ-USB סטנדרטי ל-USB-C. לפני סינקרון של האוזניות לכל מכשיר או טעינה, צריך להסיר צמד מדבקות בחיבור הטעינה של האוזניות (אני נאלצתי לגלות בדרך הקשה). משם, הסינכרון של ה-Bluetooth 5.2 הוא מאוד פשוט, פתחו את המארז, הוציאו את האוזניות וחפשו אותן ברשימת חיבורי ה-Bluetooth במכשיר שלכם, פשוט וקל, בלי לחיצה ממושכת על כפתור הסנכרון, בלי לחיצה מתואמת בין שני הצדדים, או לחכות שיהיה ירח מלא ושרובין אדום החזה בעונת החיזור, לפתוח להוציא ו-Go. טווח ה-Bluetooth מגיע כ-10 מטרים בחלל פתוח, לא הכי רחוק שראיתי אבל גם לא קצר.

אחרי הסינכרון תוכלו להכניס את הצמד לאוזניים שלכם עם בחירה מ-4 סטים של גומי שמתאימים לכל סוגי האוזניים, שחשוב לעשות, בעיקר אחרי שהסט הראשון לא תפס טוב באוזן שלי, מה שהוביל להפסקות של המוזיקה ועצירת הסרטונים שצפיתי בהם, היות והאוזניות כוללות חיישנים שאם אתם מורידים את אחת האוזניות, המוזיקה או הסרטון נעצרים, בדומה לאוזניות שציינתי קודם, אבל ה-ColorBuds 2 פועלים כך עם כל מכשיר- מחשב, טלפון אנדרואיד ולפטופ, הכל.

מה שכן, הרגשתי שהחיישן שעושה את הניתוק היה קצת רגיש מדי ולעיתים סרטונים נעצרו לי באמצע בלי סיבה, אפילו שהאוזניה נשארה במקום, כמו כן, יצא לי יותר מפעם אחת שבה רק אוזנייה אחת סונכרנה והשנייה לא, או לעיתים בהם שמעתי סרטונים ומוזיקה רק מאוזניה אחת. לפחות להחזיר את שתיהן לקייס איפשר להן להסתכרן שוב, כפי שאפשר לראות באמצעות נורות הסינכרון בצדי האוזניות. 

אני תחילה השתמשתי באוזניות לכל שימוש של הייטקיסט, סרטוני YouTube ושיחות ועידה. בזמן שכל סרטוני היוטיוב נשמעו מעולה ובצורה ברורה עם צליל חלק ועוצמתי, עוצמת הסאונד הייתה מעט נמוכה ולא הכי חלקה (משהו שהיה בעייתי בדור הקודם) אבל עדיין טוב מאוד, שיחות הועידה גם נשמעות טוב, אבל היה למשתתפים האחרים קושי לשמוע אותי. אבל זו בעיה שנתקלתי בה בעבר באוזניות מסוג זה ותוכנת Teams. לעומת זאת, ב-Discord ושיחות טלפון כן שמעו אותי בצורה מאוד ברורה וחלקה (כל עוד האוזניות היו ממוקמות באלכסון בצורה טובה), ואפילו הקלטתי את עצמי כמה פעמים לבדוק שנשמעתי חלק וללא רעש סטטי או רקע, תודות לביטול הרעשים cVc 8.0 שיש לארבעת המיקרופונים הבנויים על האוזניות.

כשהחלטתי להקשיב למוזיקה ישירות מהנייד או המחשב, הצלילים היו מעולים וחדים, והרבה יותר עוצמתיים מ-Youtube, עם בס די מרשים לאוזניות כל כך קטנות שטווח התדרים שלהן נע ב-2.400GHz. כמו כן, טכנולוגיית QuietMax של 1MORE בלמה נהדר כל רעש מהסביבה שבאמת הצלחתי לעבוד ולשמוע מוזיקה בלי לשמוע את אלף השיחות שמבוצעות סביבי בעבודה בקול רם ואפילו הלכתי ברחוב עמוס רכבים והרגשתי שאני מאוד מבודד מכל הרעש. כמובן שדרך אפליקציית 1MORE Music אפשר לבטל את סינון הרעשים.

אפליקציית המוזיקה גם מאפשרת להוסיף הקשה כפולה ומשולשת על מנת לעצור ולנגן או להפעיל את השליטה הקולית בסמארטפון או להעביר שיר קדימה ואחורה, עד 2 אופציות אפשריות. האפליקציה לצערי לא כוללת איקווילייזר, משהו שקיים בהרבה אפליקציות אחרות של חברות אחרות, ובמקום זה כוללת מבחן התאמה של האוזניות לסוג המוזיקה ותנודה שאתם אוהבים לפי מקבץ גנרי של ז'אנרים. האפליקציה עצמה לרוב עובדת טוב עם האוזניות אבל פעם או פעמיים לא הצליחה לזהות את האוזניות.

שימוש באוזניות מחזיק מעמד כ-6 שעות לפני תום הסוללה. לאחר מכן, אפשר לטעון אותן בקייס עצמו לעוד 6 שעות. לקייס יש 18 שעות סוללה וטעינה של הקייס והאוזניות יחדיו לוקח 85 דקות באמצעות הטענה עם כבל USB-C, עם נורת אינדיקציה בקדמת הקייס.

בכללי, יש לאוזניות עיצוב שחור חלק ונהדר שנראה מעולה בתוך האוזן והן נראות ברמה הגבוהה ביותר בתוך הקייס השחור ועם נורות האינדיקציה של הסינכרון עליהן, הקייס עצמו עדיין לא מעוצב בצורה הנוחה ביותר להחזיק בכיס אבל מדובר בעיצוב נוח יותר לתצוגה וטעינה של האוזניות, משהו שמאוד אהבתי בפינת העבודה שלי במשרד ובבית. כמו כן, העיצוב המחודש של האוזניות לעומת ה-Colorbuds הקודמים הוא הרבה יותר נוח ומשדר רמה גבוהה יותר של מקצועיות ורמה זו משתקפת גם באיכות החומר ואיכות הסאונד שמצליחים להשתוות לחלק מהחברות הגדולות שבשוק.

סיכום

אוזניות ה-ColorBuds 2 של 1MORE אולי לא כוללות אופציות התאמה שאפשר לצפות מאוזניות פרמיום, בעיקר בשילוב שלהן עם האפליקציה של 1MORE, אבל בהתחשב בעלות האוזניות, מקבלים פה אוזניות על רמה במחיר משתלם, שמספקות צליל מעולה, בידוד רעשים נהדר ועיצוב אלגנטי ואיכותי.

1MORE ColourBuds 2

ציון סופי - 8

8

מעולה

ישנו חוסר קל באפשרויות והביצועים של האוזניות, בעיקר בשילוב עם האפליקציה של החברה, אבל עדיין מדובר באוזניות ברמה הגבוהה ביותר עם איכות סאונד יוצאת מן הכלל ובידוד מדהים.

User Rating: 3.48 ( 1 votes)

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה