Bat-Hound חוזר ובגדול בקומיקס חדש!

Bat-Hound, שותפו של באטמן חוזר עם סיפור חדש

באטמן, גיבור הקומיקס מבית DC אשר הופיע לראשונה בשנת 1939 בגליון מספר 27 של Detective Comics. הוא עבר הרבה במהלך חייו – הוריו נרצחו מולו כשהיה ילד ואז החליט לעבור אימונים קשים כדי להפוך לגיבור שהוא היום. בנוסף, הוא עבד עם דמויות שונות, נלחם נגד נבלים רבים וגם חשף אותנו לגאדג’טים מגניבים שכל אחד היה שמח להשתמש בו.

אחד העוזרים הפחות קונבנציונלים של באטמן הוא Ace, אשר הופיע לראשונה בשנת 1955, בקומיקס Batman #92. ומה כל כך מיוחד ב-Ace אתם שואלים? Ace הוא בעצם כלב מסוג רועה גרמני שלחם לצידם של באטמן ורובין בין שנות ה-50 ל-60. הכלב Ace חזר אחר-כך בשנת 1991 בקומיקס Batman #462, אך מאז בקושי שמענו עליו – עובדה, הפעם הראשונה שמעתי עליו היה במשחק Lego Batman 3, אבל לא ערכתי חיפוש כדי להבין יותר על הדמות, ואני בטוחה שגם כמה מכם לא.

Batman Ace Bat-Hound Dog
עוד שאלה שאתם בטח שואלים את עצמכם היא, למה את מספרת לנו את כל זה?
בתחילת שנת 2016, הכריזו DC על סדרת קומיקסים חדשה בעלת הכותרת Rebirth אשר תכלול בתוכה את כל הסיפורים החשובים של החברה. האירועים שיהיו תחת הכותרת החדשה Rebirth יהיו בעיקר סיפורים שקרו אחרי האירועים של The New 52 ובעצם יתנו אפשרות לקוראים חדשים להיכנס לעולם של DC בלי להחמיץ דבר. כלומר, ה-Rebirth יעשה סדר ביקום של DC ויספר לנו את הסיפורים החשובים מההתחלה אבל גם יוסיף סיפורים חדשים לעלילה.

את ההקשר בטח הבנתם כבר מהכותרת – השבוע פורסם כי Ace העוזר הנאמן של באטמן שנקרא גם Bat-Hound חוזר בקומיקס מיוחד לתקופת החגים (Annual), הנכתב על ידי Tom King שעובד עם DC משנת 2014, ואוייר על ידי David Finch שאחראי להרבה יצירות קומיקס, גם של DC וגם של Marvel. הקומיקס נקרא Good Boy בדיוק כמו שאומרים לכלב אחרי שעשה משהו טוב, רק שהתמונה הראשונה בקומיקס מראה לנו תמונה קצת אחרת:


זהירות – ספויילר!
בקומיקס החדש, Ace יקבל סיפור מקור חדש. בסיפור המקורי, באטמן ורובין מוצאים את Ace לאחר שבעליו נחטף ומחליטים לאמץ אותו ומעניקים לו מסכה משלו. הסיפור החדש שיספר על אודות הכלב הוא יותר אפל ועצוב: הוא היה הכלב של הג’וקר, כפי שהתמונה רומזת. הוא ננטש על ידיו והושאר כנראה למות, הרג את שאר הכלבים שננטשו איתו, ויש לו צורך להרוג כל מי שיתקרב. בנוסף, הוא כבר בא מסכה משלו.
באטמן כמובן לא יכול להתעלם מהכלב שנפגע מהג’וקר, ובעזרת אלפרד, המשרת הנאמן, הוא מאמץ את הכלב. אלפרד היה אחראי לאילוף וטיפול בנטייה התוקפנית של הכלב המורעב שבעבר נאלץ להילחם על חייו. לאחר כמה שבועות, אלפרד מבחין בהתקדמות של Ace, ואפשר לראות כמה הוא ובאטמן דומים. שניהם חוו טארומה ובשניהם אלפרד מאמין שיוכלו להתגבר על אותה הטראומה, כמובן בעזרת טיפול ותמיכה נכונים שאותו הוא מעניק.

בתמונה למעלה, חוץ מזה שאנחנו שוב נחשפים לשנינות של אלפרד, אנחנו רואים את השינוי המדהים שעבר Ace, בדיוק בזמן – חג המולד. ברוס, מעניק ל-Ace מסכה כמתנה לחג וכך בעצם מצרף אותו למשפחת העטלפים המגנים על העיר גות’האם.

מה אתם חושבים על Bat-Hound? מקווים שנזכה לראות אותו בקומיקסים הבאים? ואם הייתם יכולים לשנות את שמו, איך הייתם קוראים לו? כתבו לנו בתגובות!

אודות שי כסיף

שי כסיף, בת 17 מרחובות. גיקית לא קטנה, אוהבת מאוד את עולם הגיימינג, עולמות הפנטזיה והמד"ב. Team DC בקומיקס, אבל כמובן ש-Team Marvel אם מדובר בסרטים!

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *