Assassin’s Creed Syndicate – הוכרז רשמית!

acv-gi-bg1

ב-12 במאי, הכריזה Ubisoft® באופן רישמי על משחק ה – Assassin’s Creed הבא – Syndicate.
משחק מהסדרה המצליחה ושוברת הקופות של אססין קריד, יצא לעולם בתאריך – 23 באוקטובר לשחקני הקונסולות. נכון לעכשיו אין זמן יציאה של המשחק לשחקני המחשב, אך ישנה אימרה שהמשחק יצא בסתיו.
הגרסה לא תהיה זמינה לשחקני קונסולת דור 7 שכוללת PS3, Xbox 360 ו- Wii.

בקרוב שנת 2000?

פותח על ידי Ubisof, המשחק החדש Assassin’s Creed Syndicate יהיה חווית סינגל פלייר אדירה, המתרחשת בלונדון בזמן שיא עידן התעשייה, התקופה בה החיים של מליוני בני אדם משתנים לתחילת העידן המודרני.
בזמן תקופה זו, הפער בין עניים לעשירים מתרחב בצורה קיצונית, מה שמותיר את מעמד העובד חוקי רק טיפה יותר מאשר מעמד של עבד.
יש גבול לכמה בני האדם יכולים לשתוק, ודבר זה מוביל למלחמה על ההישרדות מול החזקים, בצורה חדשה של גיבוש משפחתי – כנופיות.
האיחוד המשפחתי החדש מוביל לעידן חדש של פשע ברחובות ואת היווצרות העולם התחתון.
השחקנים יקחו את מקומם של ג’ייקוב פריי ו-אווי פריי, מתנקשים תאומים שגודלו במסורת הקריד.
ג’ייקוב, בחור מסור וחמום מוח עם אופי מרדני הוא המנהיג של הכנופייה המחתרתית, בשונה מאחותו התאומה – אווי – בעלת יכולות שליטה כמעט לא אנושיות.
ביחד הם מצטוותים על מנת לשחרר את העולם המודרני מהשחיטות, העוני וחוסר השוויון – זאת במטרה להחזיר לעצמם את השלטון בלונדון.

אותו מתנקש מטרה אחרת?

במשחק החדש שחקנים יזכו לחקור את העיר המודרנית והגדולה ביותר בכל ההיסטוריה של סדרת אססין קריד.
הקרבות שיתנהלו מול אנשים מושחטים וכנופיות יריבות יהיו קרבות אכזריים וברוטלים יותר, תוך כדי שימוש בנשקים חדשים שלא נראו בעבר אצל מתנשקים הקריד. נשקים כמו אגרופן, אקדח רבולבר והנשק המסורתי של הקריד הם אלו שיקדמו אתכם בשליטה, פחד וכבוד שתפיצו ככל שהמוניטין שלכם יגדל.

המשחק כולל ניווט, תחבורה ואפילו אקדח קרס לצורך טיפוס על הבניינים הגבוהים של תחילת העולם המודרני, כל זאת בשביל שתוכלו להתנדנד מבניין לבניין כמו ספיידרמן (בלי לעקוף זכויות יוצרים) ולבצע התנקשויות שאפשרויות רק במשחקים מסדרת אססין קריד.
בשונה מהמשחקים הקודמים, פה תוכלו לרוץ חופשי על רכבות נוהרות, עגלות סוסית דוהרות ולרדוף אחרי האנשים הרעים בתוך מפה ענקית שמבטיחה לכם שלא תתגעגעו ל-GTA.

אפילו היוצרים רוצים לשחק

“היכולת להוביל כנופיה מחתרתית, לשלוט בכל רכב זמין ליד ולהשתמש בחפצים מודרניים על מנת להעניק לתקופה הוויקטורייינית את אותן הנגיעות המתאימות לה, זה מה שמבדיל את המשחק מאחרים,”

אמר מארק-אלקסיס קוטה, מנהל התכנון ביוביסופט.

“אססין קריד סינדיקייט היה בפיתוח למשך יותר משנתיים והמודרניזצטיה החדשה הזאת שלוקחת מקום בעולם הפתוח תיקח את שחקני האססין קריד הוותירים והחדשים לעולם אחר לחלוטין.”

אז זהו?

המשחק יושק ב-24 באוקטובר לשחקני הקונסולה ואין לדעת מתי לשחקני המשחק, אבל כשאר הוא יצא –
כמו כל משחק אססין בהיסטוריה, הוא לא ייפול בין הכיסאות אלא בין ספריית המשחקים שלנו.
אז אולי חווינו כמה אכזבות עם Unity והצלחות עם Rouge, אבל על פי ההבטחות מפי יוביסופט – יש להם סטנדרנט רציני לעמוד בו ולספק משחק כמעט מושלם לקהל המעריצים.

2863635-assassins_creed_syndicate_combat-punch

אודות RoundPanda

No shit, Sherlock?

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *