הוכרז תאריך שחרור Age Of Empires Definitive Edition

לכל מי שרצה קצת נוסטלגיה, קיבל. חברת Microsoft הכריזה ש-Age Of Empires Definitive Edition יצא ב-20 לפברואר.

חדשות מסעירות לכל מי שהתאכזב מהדחייה של Microsoft לתאריך שחרורה של הגרסה המחודשת למשחק הקלאסי והנוסטלגי בשם Age Of Empires Definitive Edition.

Microsoft הכריזה, לאחר שכבר דחתה את תאריך ההוצאה המקורי, שהיא מוציאה את העיבוד המחודש של המשחק הנוסטלגי בגרסה חדשה, המשחק עתיד לצאת ב-20 לפברואר.
המחיר לפי Microsoft יהיה בסביבות ה-20$ (כמובן שהמחיר יכול להשתנות לכאן או לכאן) והוא יהיה תואם למערכת ההפעלה של Windows 10.

במקור תאריך ההוצאה היה מתוכנן לאוקטובר 2017, אך לצערנו הרב היוצרים דחפו את המשחק אחורה על מנת לתת את הליטושים האחרונים שהם רצו. המשחק יכיל גרפיקה מחודשת התומכת באיכות 4K, שינויים במכניקה של המשחק, קמפיין ומערכת יצירת מפות מחודשים ופסקול חדש שייצא עם המשחק.
ובשביל בונוס קטן, יהיה אפשרות לשחק משחקי רשת עם חברים או אויבים דרך ה-Xbox Live, וה-LAN (מסיבת LAN מישהו?!).

אז למי שהתאכזב על הדחייה, אל נא תתנו לאכזבה לנצח, יש אור בקצה המנהרה והוא נקרא Age Of Empires Definitive Edition.
אז בואו ושתפו איתנו את הרגעים הקשים, הטובים, המביכים והמוזרים שהיו לכם במשחק המקורי, הכל בתגובות למטה.

ואם כבר אתם כאן, מאחל לכם Wololo שמח לנוסטלגים מבינינו ומי שלא מבין…עוד יבין.

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

השאר\י תגובה