הסוכנת קרטר תופיע בעונה 7 של סוכני S.H.I.E.L.D.

היילי אטוול חוזרת לשחק את הסוכנת קרטר בעונה השביעית והאחרונה של סוכני S.H.I.E.L.D.

במקור היילי אטוול חתמה על חוזה לסרט בודד ביקום הקולנועי של Marvel. עם זאת, כעת היא שיחקה את פגי קרטר בשישה סרטים, כיכבה בתכנית טלוויזיה והופיעה בפלאשבקים בסדרה סוכני S.H.I.E.L.D. תכנית הטלוויזיה שלה, "הסוכנת קרטר" שודרה במשך שתי עונות, משנת 2013 עד 2014. למרות שהיה לה בסיס מעריצים מסור, הסוכנת קרטר בוטלה על ידי ABC מכיוון שהרשת רצתה להכניס את אטוול לסדרה קצת יותר מרכזית ופופולרית בקהל הרחב. הביטול הפתאומי גרם לכך שמעריצי הסדרה מעולם לא זכו לראות את פגי מייסדת את S.H.I.E.L.D., האירוע שהסדרה בנתה אליו מהפרק הראשון. וגרוע מזה, התכנית הסתיימה בקליף הנגר שלא נענה מעולם.

 

לפי דיווחים, אטוול תחזור אל תפקידה כסוכנת קרטר בסוכני S.H.I.E.L.D. בעונה השביעית. העונה הקודמת בסדרה הסתיימה כשמאק וצוותו נסעו לעבר, בערך אל 1930 או 1931, תקופה לא מועילה במיוחד מכוון שבאותן השנים פגי הייתה בת 10, אך מעריצים משערים שבעונה החדשה נראה עוד כמה מסעות בזמן. חשוב להתייחס לדיווח הזה בזהירות, מכיוון הוא הגיע ממקור לא אמין במיוחד. למרות זאת יש רמזים ממקורות קצת יותר אמינים שקרטר תופיע בסוכני S.H.I.E.L.D בעונה האחרונה. מינג-נא-וון, השחקנית שמשחקת את מלינדה מיי, תייגה בלי לשים לב את אנבר ג'וקאי, שחקן בסדרה "הסוכנת קרטר", בפוסט באינסטגרם. כמובן שמיד כשמעריצים שמו לב היא מחקה את הפוסט.

קרוב לוודאי שפגי קרטר תהיה מושא ההצלה בעונה 7. פיץ וסימונס מובילים בעצם מעין "מלחמת זמן" נגד הכרוניקומים, שיש להם גם טכנולוגיית מסע בזמן. גזע החייזרים שואף לשכתב את העבר כדי להבטיח ש-S.H.I.E.L.D לא תהווה איום על תוכניותיהם לכדור הארץ בהווה. מבחינה הגיונית, זה אומר שסביר להניח שהם ישימו להם מטרה, לחסל אנשי מפתח בסוכנות S.H.I.E.L.D. ומי אם לא פגי קרטר, שהייתה אחת ממקימי S.H.I.E.L.D וניהל את הסוכנות שנים רבות, נחשבת כדמות מפתח בסוכנות. אם באמת העלילה תתרחש כך, זו תהיה ההזדמנות של Marvel לקשור חוטים עלילתיים רופפים בני ארבע ואפילו חמש שנים ולתת סגירת מעגל לכל מעריצי הסדרה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה