סוכני ש.י.ל.ד מתחדשת בעונה שביעית

עונה שביעית הוכרזה לסדרה הפופולרית “סוכני ש.י.ל.ד” עוד לפני הגחת העונה השישית והחדשה בקיץ 2019.

רשת ABC הכריזה עונה נוספת ושביעית לסדרת Marvel “סוכני ש.י.ל.ד” המספרת את סיפורם של צוות הסוכנים המונהג ע”י הסוכן הכריזמטי פיל קולסון (Clark Gregg) המוכר לנו ממספר סרטי Marvel כשהראשון מביניהם היה כמובן “איירון מן 2″ והתרחב גם ל”הנוקמים”. הצוות המקורי של סוכני ש.י.ל.ד כלל את דייזי ג’ונסון, מלינדה מיי, ג’מה סימונס, ליאו פיץ – ומאז נוספו לצוות דמויות חדשות כגון אלפונסו “מאק” מקאנזי, אלנה “יו-יו” רודריגז, ודיק שו.

העונה החמישית והאחרונה נכון לרגע זה של הסדרה הותירה את הצוות נסער למדי לאחר שחזרו מהעתיד על מנת להציל את העולם מהרס טוטאלי. אף על פי שלא ברור כל כך מה מתוכנן לעונה השישית הקרבה ובאה, המעריצים יכולים להיות בטוחים שיהיו עוד הרבה סיפורים לספר בסדרה. העונה השביעית בסדרה תכלול 13 פרקים, אותו מס’ הפרקים שנכלל בעונה השישית. עדיין לא ברור מתי העונה השביעית תצא לאור אבל ניתן לשער שרשת ABC תכוון לחורף 2020 לכל המאוחר, או אפילו קיץ 2020.

מכיוון שהעונה השישית תצא לאור בקיץ הבא, בדיוק לאחר ש-“הנוקמים 4” ישוחרר לאקרנים, צוות הסוכנים לא יצטרך להתמודד עם ההשלכות ההרסניות של הסרט הקודם, “הנוקמים: מלחמת האינסוף”, בו ת’אנוס מחק לחלוטין מחצית מן העולם באמצעות אבני האינסוף. ולכן, העונה החדשה צפויה לספר סיפור חדש שלא מתמקד בהכרח בנוקמים ובהשלכות הסרטים, כמובן בהנחה שלאירועים ב-“נוקמים 4” לא יהיו השלכות הרבה יותר גדולות על היקום של Marvel.

לאחר שבמהלך שתי העונות האחרונות צוות הסוכנים טסו לחלל, לעתיד, למציאות חלופית בה היידרה שלטו בעולם, והתעסקו עם רובוטים חצי אנושיים, לא ברור מה עוד יכולים לעשות בסדרה והכל עדיין פתוח. בעונות הקודמות הדמות האייקונית גוסט ריידר (Ghost Rider) התווספה וזה גרם למעריצים לחכות לעוד דמויות נוספות, כמו כן לחזרתו של גוסט ריידר בשנית. בנוסף, הצוות גם חקר את היסטוריית ה-“בלתי אנושיים” (Inhumans) ברגע שגזע בן הכלאיים האנושי/קרי נחתו בכדור הארץ.

חשוב לציין שיש הרבה חומר איכותי ומעניין בקומיקסים של מארוול ממנו יוצרי הסדרה יכולים לקחת חומר והשראה לעונות הבאות, 6 ו-7. למעריצי הסדרה בהחלט יש למה לחכות.

העונה השישית של “סוכני ש.י.ל.ד” תעלה למסכינו בקיץ 2019.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה