המשחק AI: The Somnium Files מגיע ל-PS4, Switch ו-PC

המשחק AI: The Somnium Files עושה את דרכו ל-Nintendo Switch, Playstation 4 ו-PC.

במהלך מסיבת העיתונאים של Spike Chunsoft בכנס ה-Anime Expo שנערך בימים אלה, חשף הבמאי Kotaro Uchikoshi (סדרת Zero Escape) את המשחק AI: The Somnium Files. עלילת המשחק תיקח אותנו אל טוקיו שביפן רק הרבה יותר מתקדמת ומתוחכמת ממה שאנחנו מכירים אותה כיום. מה שאנחנו עוד יודעים על המשחק זה שמדובר בהרפתקאה עבור שחקן יחיד. בטריילר שנחשף עבור המשחק אנחנו פוגשים בבלש Kaname Date, ונכון לרגע זה נראה שזו הדמות הראשית במשחק.

האחראי על עיצוב הדמויות ב-AI: The Somnium Files הוא לא אחר מאשר Yusuke Kozaki, שהביא לנו לחיים דמויות ממשחקים כמו Fire Emblem Awakening ו-No More Heroes.

Kotaro בעברו זכה למספר פרסים על כמה מעבודותיו (Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors) וברשימת המשחקים הנוספים עליהם עבד וזכה להכרה והצלחה הם: Zero Escape, Punch Line ו-Ever17: The Out of Infinity. הוא ידוע בעיקר בכתיבת עלילות עם טוויסטים לא קונבנציונליים והומור משובח.

נכון לכרגע לא ידוע מתי ישוחרר המשחק, אבל הוא ישוחרר עבור ה-Playstation 4, Nintendo Switch ול-PC באמצעות ה-Steam.

מה אתם חושבים על המשחק AI: The Somnium Files? אילו טוויסטים מטורפים אנחנו נקבל הפעם? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה