אלאדין 2 קורה והוא לא יתבסס על סרטי ההמשך המצוירים

Disney מתקדמת עם התוכניות שלה לעשות סרט המשך ללייב-אקשן אלאדין מ-2019 שיהיה עם סיפור מקורי שלא מבוסס על סרטי ההמשך המצוירים.

אחרי ההצלחה המדהימה שהייתה לגרסת הלייב- אקשן של אלאדין שיצאה בשנה שעברה וגרפה מעל למיליארד דולר בקופות, רבים חיכו ש-Disney תכריז על התחלת ההפקה של סרט המשך. מפיק הסרט, דן לין, אמר בקיץ שעבר שיש שיחות לא רשמיות בינו ובין תאגיד הענק על הנושא. בעוד שחלק ממעריצי הכותר חשבו שביצוע סרט המשך יהיה קל כי יש שני סרטי המשך לאנימציה שיוכלו להתבסס עליהם, גרסת הלייב-אקשן שינתה את הסיפור המקורי ונתנה סופים חדשים לשלוש הדמויות הראשיות, ולכן גם סרט ההמשך יצטרך לעבור שינויים.

נראה שזה מה ש-Disney עושה. על פי דיווחים, Disney שכרה את ג'ון גטינס ("הטיסה") ואנדריאה ברלוף ("היישר מקומפטון") כדי לכתוב את התסריט לאלאדין 2. לאחר שישה חודשים של דיונים שעסקו בשאלה לאן הסיפור יכול להמשיך, הצמד הציג עלילה מקורית שהמפיקים אהבו ורצו להתקדם איתה. סרט ההמשך יצא אל בתי הקולנוע ויש תקווה שמנה מסעוד ששיחק את אלאדין, נעמי סקוט (יסמין) וויל סמית' (הג'יני) יחזרו כולם, אף על פי שאף אחד מהם לא חתום על עוד סרט והמפיקים לא מתכננים לדון איתם עד שהתסריט החדש יושלם.

סרטי ההמשך המצוירים עקבו אחר ג'אפר שהצליח להשתחרר מהמנורה וחזר לנקום באלאדין ואלאדין מגלה שאביו חי. יכול להיות שהתסריט החדש משלב בתוכו כמה אלמנטים מוכרים מאותם סרטי המשך, אבל לפי ראיונות קודמים של הבמאי לין, הם רוצים סיפור חדש ומקורי. נראה שהצליח להם וכל עוד התסריט החדש ימשיך למצוא חן בעיני Disney, ההפקה של אלאדין 2 תתקדם במהירות.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה