המשרת מספר אחד- טיזר ראשון לסדרת המקור של אלפרד

עכשיו כשהסדרה "גות'הם" מתקרבת לסיום סיפור המקור של האביר האפל- גם אלפרד פניוורת', המשרת הנאמן ביותר מקבל סדרת מקור משלו.

כל מה שקשור לבאטמן זוכה כבר שנים לאהבת הקהל הכמעט אוטומטית- כולל קרוס-אובר עם צבי הנינג'ה שבדרך אלינו, ועכשיו תורו של אלפרד לסדרת מקור משלו שתספר את המקור של המשרת הנאמן ביותר שיש בקומיקס, ודמות שהפכה להיות מזוהה עם באטמן כמעט כמו רובין, והלכה למעשה הפך לחלק ממשפחת העטלף.

לא משנה כמה גרסאות שונות של באטמן קיבלנו במהלך השנים, כל אחת מהן הגיעה עם אלפרד משלה שישלים את האביר האפל ויחכה לו במאורת העטלף לחבוש את פצעיו של באטמן בסוף קרב קשה ולספק עצות מצילות חיים.
בין השחקנים שגילמו את דמותו בעבר תוכלו למצוא את אלן נפייר (Alan Napier), מייקל קיין (Michael Caine) בטרילוגיה הבלתי נשכחת של כריסטופר נולאן, ו-2 הגרסאות האחרונות, בסדרה "גות'הם" המגולמת על ידי שון פרטווי (Sean Pertwee) וביקום הסינמטי של DC, שמגולם על ידי ג'רמי איירונס (Jeremy Irons).

כבר שנים שידוע בין גליונות הקומיקס של DC שלאלפרד יש עבר צבאי עשיר בו שירת בין היתר בצבא בריטניה, וברוב הגרסאות הוא גם שירת כמרגל בשירות הוד מעלתה- אך הדבר לא הגיע למסכים של גרסאות המיינסטרים של הדמות, מלבד רמיזות קלות מדבריו של אלפרד, בעיקר בסדרה "גות'הם".
כעת סדרת מקור של אלפרד עתידה לצאת לקהל האוהב של DC, ואנחנו זוכים לטריילר ראשון:

הטיזר הקצר, שאורכו בסך הכל 17 שניות, לא חושף לנו הרבה אך נותן תחושה דומה לסרטי קינגסמן האחרונים, אבל אפשר לנחש כי עקב הנטייה של חברת DC ליצירת תוכן רציני ואפור, אנחנו יכולים לצפות לפחות סדרת מרגלים כיפיים ומטורפים, אבל כן יש דמיון לסרטי ג'יימס בונד- דבר שאפשר רק לקוות שאכן יגיע לסדרה עצמה כאשר תצא.

דמותו של אלפרד פניוורת' תגולם בסדרה על ידי השחקן ג'ק באנון (Jack Bannon) ובטיזר אנחנו זוכים להצצה קצרה לדמותו, עם המבטא הבריטי המזוהה כל-כך עם הדמות כבר שנים.
בין צוות השחקנים העתידים להופיע בסדרה תוכלו למצוא את פולי ווקר (Polly Walker),דורות'י אתקינסון (Dorothy Atkinson) וג'סיקה אלרבי (Jessica Ellerby).

הסדרה עתידה לרוץ למשך 10 פרקים ותחל בקיץ השנה שידוריה ברשת EPIX האמריקאית.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה