טיזר חדש לעונה השמינית של סיפור אימה אמריקאי

הטיזר החדש לסיפור אימה אמריקאי: אפוקליפסה (American Horror Story: Apocalypse) מראה את האפוקליפסה הקרבה.

הסדרה, סיפור אימה אמריקאי או בקיצור אימה אמריקאית, נוצרה על ידי ריאן מרפי ובראד פלצ’ק, כשבכל עונה הם מראים סיפור אחר בניהם מוסד סגור (infamous asylum), פריק שואו ורואנוק. לאחרונה, היא התעמקה בנושאים קצת יותר קשורים לעולם האמתי כמו שהיא שאבה השראה מהבחירות לנשיאות 2016 בעונה האחרונה. כבר מתחדשת לעונה עשירית, הסדרה לא מראה סימני עצירה, למרות תרחיש סוף העולם שיהיה במרכז העונה הקרובה.

למרות שצוות השחקנים נשאר זהה לעתים קרובות, כל העונה מציגה צוות של דמויות חדשות שמתבדלות מקודמן. עם זאת, ככל שהזמן עבר הקשרים בין העונות החולפות הפכו גלויים יותר, כשהדמויות מעונות מסוימות צצות מחדש באחרות. אפוקליפסה תלך רחוק יותר לכיוון הזה, ותשמש כהמשך ישיר לעונות הראשונה והשלישית, בית הרצח ( Murder House) והכישוף (Coven). כבר ידוע שטאיסה פרמיגה תשחק את שתי הדמויות ששיחקה בעונות האלה, בעוד ששרה פולסון ואוון פיטרס ישחקו גם כדמויות המוכרות מהעונות הקודמות וגם חדשות, כשתמונה חדשה מהצילומים מראה את פיטרס כטייט לנגדון מהעונה הראשונה.

כפי הנראה ג’סיקה לאנג תחזור לעונה ה-8, אחרי שלא הופיעה על הצג מאז העונה 4, ותשחק את התפקיד של קונסטנס לנגדון מ-Murder House. בנוסף לקונסטנס יחזרו דילן מקדרמוט ששיחק את ד”ר בן הרמון גם הוא ב-Murder House ומדיסון מונטגומרי של אמה רוברטס מ-Coven.

פרטים על הסיפור עצמו נשארים מסתוריים כתמיד, והטיזר לא עונה על השאלה אם הרוחות מMurder House והמכשפות מ-Coven יהיו במלחמה, באותו צד או פשוט יתמודדו עם הכאוס בנפרד. באותה מידה אי אפשר לדעת אם הם יהיו בסיבה לאפוקליפסה, ינסו לעצור אותה או פשוט ינסו לשרוד אותה. עם זאת דבר אחד בטוח, זו הולכת להיות עונה מהגיהינום (אולי פשוטו כמשמעו) והצופים יהיו על הקצוות של המושבים שלהם בציפייה לראות איך העונה בסופו של דבר תקשור יחד את העונות הקודמות ומה תהיה ההשפעה, אם בכלל, שלה על העונות הבאות.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה