“חוליגן אמריקאי”: הסדרה מבוטלת לאחר 2 עונות

נראה ששתי עונות של המוקומנטרי המצוין הספיקו למקבלי ההחלטות ב- Netflix, עכשיו כשהסדרה- “חוליגן אמריקאי” בוטלה.

העונה השנייה של “חוליגן אמריקאי” זוכת הפרסים הופיעה וסיימה את שידורה בספטמבר, עם הבלשים וגם חברי הלימודים פיטר מלדונדו (טיילר אלוורז) וסאם אקלונד (גריפין גלוק) שחוקרים את המקרה המזוויע (לפחות אמור להיות ככה) של הפושע שנודע בשם הפשוט- “פורץ הצואה”. זה היה המשך טוב לסדרה שכבר נחשבה כאהובת קהל, דבר שגורם להחלטה של Netflix להראות יותר מוזרה.

עם זאת, עדיין קשה לסדרות להמשיך את ההצלחות שלהן, ובמיוחד כשהן כאלה מפתיעות. העונה ראשונה של “חוליגן אמריקאי” הייתה מצחיקה בצורה מרעננת לקטלוג של  Netflix, כשהציעה מבט יותר חכם בנוגע לחיים בתיכון, מבריונות ועד לחץ הרשתות החברתיות שמתקיים בחיי היום-יום של כל נער נורמלי. בנוסף, העונה הראשונה הציגה תצוגת משחק מרשימה מג’ימי טטרו, כדילן מקסוול, תלמיד המואשם בהיותו “מצייר איברי המין”, הנודע לשמצה.

לפי דיווחים, Netflix  נתנו הסבר קצר לגבי ביטול הסדרה. החברה הודיעה ש-

‘פושע אמריקאי’ לא תמשיך לעונה שלישית. אנחנו מוקירי תודה ליוצרים, כותבים, שחקנים וצוות הסדרה שהביאו קומדיה חדשנית ל- “Netflix”, ולמעריצים והמבקרים שקיבלו בחיבוק את ההומור המיוחד הזה

כמו שתמיד קורה כשסדרה פופולארית ומצליחה מבחינת הקהל והביקורות, מבוטלת בצורה מפתיעה, תמיד יש חברות אחרות שמחכות לקפוץ על ההזדמנות ולתת לסדרה הזדמנות שנייה. זה אפשרי, בגלל שלפי דיווחים Netflix לא מתכוונת להחזיר את הסדרה, אז נראה שלפי דיווחים, CBS תשמח לקחת את ההפקה בידיים. בכללי, מעשה זה מ- Netflix, בדרך מוזרה לא מפתיע אותנו כל כך, בהתחשב בביטולים האחרונים שביצעה ענקית השידור לסדרות מצליחות שלה, כמו: “לוק קייג’“, ו- “איירון פיסט“.

עם כל הטוב שהביאה “חוליגן אמריקאי”, יהיה מוזר לראות את סדרה זו נעלמת מהמסך לתמיד. עם העובדה שהרבה חברות מחפשות להוסיף תוכן איכותי לקטלוגים שלהן, המוקומנטרי המצוין נראה כמו מועמד מאוד מושך עכשיו.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה