אנגרי בירדס יגיעו ל-Netflix בסדרת אנימציה חדשה

"אנגרי בירדס", זיכיון הבידור הפופולרי, ממשיך לסלול את דרכו בעולם הקולנוע. ב-2016 יצא הסרט הראשון בשם "אנגרי בירדס- הסרט" ובאוגוסט 2019 יצא סרט ההמשך שלו, שזכה לביקורות חיוביות והכנסה גבוהה. כעת, האנגרי בירדס מגיעים לסדרת אנימציה ב-Netflix ב-2021 בשם "Angry Birds: Summer Madness".

הסדרה תתבסס על הזיכיון של Cake CCO ו-Rovio Entertainment. נטפליקס הזמינה 40 פרקים כשכל אחד מהם באורך של 11 דקות וכולל את הדמויות המוכרות: רד, בומב וצ'אק ודמויות אחרות שיצטרפו אליהן בהרפתקאותיהם במחנה הקיץ בפיקוחו של הנשר האדיר, כולל החזירים הרועשים שבצד השני של האגם הסמוך למחנה הקיץ שלהם. קבלו קישור לפוסט שפורסם בחשבון הטוויטר "See What's Next" בבעלותה של Netflix ביום רביעי, בו היא מכריזה ברשמיות על יציאת הסדרה ב-2021:

פרטים נוספים לא ידועים כרגע על יציאת הסדרה אבל תמשיכו לעקוב באתר שלנו כשיעודכנו פרטים חדשים. נכון לעכשיו, יש שינויים כתוצאה מהשפעת הקורונה על תעשיית הקולנוע: Netflix הגבילה את איכות הוידאו באירופה ודחתה המון תוכניות. אומנם מכיוון שהסדרה מתוכננת להשתחרר בשנה הבאה כנראה שהסדרה לא תושפע בכלל.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה