אנימניאקס

אתחול לאנימניאקס עם השחקנים המקוריים

אנימניאקס, סדרת האנימציה המקורית, שודרה בשנים 1993-1998, כשבהתחלה הייתה ברשת FOX ולאחר מכן עברה ל-Kids' WB של רשת The WB ובישראל בערוץ הילדים באנגלית ובגרסה מדובבת. הסדרה זכתה לשבחים רבים ופופולריות רבה בכל העולם והייתה מועמדת לפרסים רבים כולל זכייה בשמונה פרסי אמי יוקרתיים.

השלישייה המנצחת של האחים יאקו וואקו ודוט האחות הקטנה, ביחד עם פינקי והמוח (שלהם הייתה סדרת ספין אוף משלהם) חוזרים באתחול החדש של Hulu עם הקולות של השחקנים המקוריים.

עוד פירסם הפודקאסט של האנימניאקס באוקטובר 2019 שפאולסן (המדובב של יאקו) ושאר השחקנים עובדים על פרויקט. כמו כן, ג'ס הרנל, טרס מק'ניל יחזרו לדובב את וואקו ודוט, מוריס למארץ' ידובב את פינקי והמוח ואלו הדמויות היחידות אשר ידובבו אותן השחקנים המקוריים מהסדרה המדופלמת.

בנוסף פאולסן אמר בשיחה שלמרות שעברו 30 שנה מאז הסדרה המקורית, עדיין הוא לא ויתר על השחקנים שדובבו את הדמויות והוסיף שהוא, הרנל ומק'ניל הופיעו ברחבי העולם עם ביצועים מהסדרה ביחד עם חברו המלחין רנדי רוגל ושהוא חושב שההחלטה של Hulu היא מעולה והוא מקווה שהם יחזרו בצורה מיטבית. בשל ההחלטה הכל כך מוצלחת Hulu אף הזמינה שתי עונות לאתחול והוא יגיע בסתיו 2020.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה