Anime 101 – .Hack-The-Movie

こんにちは חברים וברוכים הבאים ל Anime 101

יפן היא ארץ בעלת היסטוריה מרתקת , היא מקור הסמוראי , היפנים מוכרים כבעלי מסורות עתיקות וטכנולוגיות מתקדמות , כל הסדרות שאנחנו אהבנו בתור ילדים החל מפוקימון עד לpower rangers הגיעו מיפן אבל היפנים הם גם העם הכי מוזר בעולם ,מפרסומות משוגעות לתוכניות עוד יותר מוזרות … שלא לדבר על האהבה המוזרה שיש להם ל-tentacle porn ( ילדים אל תחפשו את זה באינטרנט ). אני לא מצליח להבין איך יכול להיות קיים כזה שילוב של דברים מגניבים ביותר ומוזרים ביותר אצל היפנים ולכן אני יוצא למסע לגלות ולנסות להבין את המוח היפני בכך שאני אראה 20  סרטים וסדרות של אנימה  ואתם הקוראים היקרים שלנו הולכים לראות איך אני מנסה לראות את כל הanime האלה וכנראה מאבד את שפיותי בתהליך .

האנימה הראשון שאני ראיתי בכלל לא עזר לי לפענח את קוד הדוויצ'י שהוא התרבות היפנית
ולסרט הזה קראו " .hack//The Movie " כן כן הנקודה היא חלק מהשם.
אם השם של הסרט בילבל אתכם אז רק חכו כי ההמשך בכלל יזרוק לכם את המוח לבלנדר

אוקיי התקציר של הסרט מאוד פשוט : ילדה מבית מסורתי שלא מעודד שימוש מוגזם בטכנולוגיה ומשחקים מרגישה מאוד מתוסכלת מכיוון שכל מי שהיא מכירה מכור למשחק ברשת בשם " העולם " ( ממש צנוע ) ,בסופו של דבר גם היא נופלת קורבן וכמו כן מתחילה לשחק ב"העולם " ובמשך השליש הראשון של הסרט היה ניראה שזה הולך להיות הרעיון המרכזי של הסרט . אני דווקא הייתי ממש דבוק למסך עד לפה כי בשביל בנאדם כמוני שהעביר את רוב ילדותו מול מסך במקום להנות מהחיים ולתקשר עם ילדים בגילי בעולם האמיתי כל זה הרגיש קרוב ללב , מוכר, בנוסף לכל זה הסרט גרם לי לחשוב על עד כמה מסוכנת ההתמכרות הזאת למשחקים יכולה להיות ,מכיוון שבסרט הזה כל העולם ואחותו מעדיפים לבלות זמן בעולם המדומה הזה מאשר בעולם האמיתי . נישמע מעניין נכון ?

כה רק חבל שהשליש השני של הסרט הזה הפך בעיקרון לגרסא יפנית של matrix כששחקנים ב"העולם " מתחילים להתעלף ולהיכנס לתרדמת בגלל ווירוס קטלני שמנסה להשמיד את "העולם " ועל הדרך סוג של מתחיל להרוס את העולם האמיתי בכך שהוא דופק את כל האינטרנט, ואנחנו מגלים ש-NEO זאת אומרת הגיבורה של הסרט היא האחת שיכולה לעצור את הווירוס המסוכן ולהציל את העולמות בקיצור matrix רק יותר חמוד ופחות בגדי עור שחורים . בשלב הזה אני הייתי צריך לקחת את כל הציפיות הגבוהות שפיתחתי לסרט הזה ולזרוק אותם לפח ואיכשהו לנסות להמשיך לראות את הסרט בראש פתוח ( זה לא קל בכלל )

אני חייב לומר שאחד היתרונות הגדולים של הסרט הזה הוא סגנון האנימציה שבחרו להשתמש בו , מראה חצי ממוחשב , זאת אומרת דמויות תלת מימדיות . למרות שלקח קצת זמן להתרגל למראה הלא שגרתי הזה , אני מאמין שהוא עזר לחוויה בכך שגרם לסרט באמת להראות יותר כמו משחק מחשב .
בנוסף לזה אני רוצה לציין שבסרט הזה יש קרע מוזיקלי מאוד יפה ( ניראה אם זה משהו קבוע בanime ) . רק חבל שלמרות שהדמויות הוצגו בצורה תלת מימדית הן עדיין הרגישו שטוחות וחסרות עומק רגשי .

אוקיי אז אחרי שראיתי שליש סרט שהרגיש כמו פרשנות על התמכרות , לחץ חברתי , והתלות שלנו בתכנולוגיה , ואז עוד שליש שזרק את כל זה לצד והתמקד כוח רשע שמנסה להשמיד את העולם והמאבק של הגיבורה שלנו להציל את האנשים היקרים לה , שום דבר לא יכול להפתיע אותי בשליש האחרון של הסרט…נכון ? Nope  ! כי השליש האחרון של הסרט בכלל וויתר והפסיק להשתמש בהגיון . אני לא הולך להיכנס לעומק כי מיפה זה כבר יחשב בתור ספויילר .

לסיכום : אני לא אהבתי את הסרט ואם אתם חדשים לאנימה הייתי ממליץ לכם לחכות ולראות את הסרט הזה אחריי שאתם יותר מבינים ובקיעים בעולם האנימה . הוא לא בהכרח סרט טוב והוא לא בהכרח סרט רע בעניי ,הוא פשוט לא הסרט שציפיתי לראות ,למרות זאת זהו עדיין סיפור מספיק מעניין בשביל להצדיק צפיה .
הסרט הזה מקבל 2 סושי מתוך 5

לכל מי שאהב את ה-matrix ואין לא בעיה להרגיש כאילו הוא ראה שלוש סרטים במכה מוזמן להיכנס לאתר http://fast-sub.info שעשו עבודה נהדרת בלתרגם את הסרט לעברית. כאן
מה חשבתם על הסרט hack//The Movie. , מה יהיה האנימה הבא שאני יראה ? תכתבו את ההצעות שלכם בתגובות למטה

אודות shikathunder

דני לא הגיע לאתר שלנו, דני תמיד היה כאן. ישן , נח , מחכה עמוק בתוך עומקי האינטרנט.. אגדות עתיקות מספרות על יצור מסטורי וסקסי מעבר לכל דמיון שהיה נוהג למשוך את קורבנותיו אל תוך המלכודת שלו עם הבטחות של סרטונים מגניבים . אף אחד לא יודע מאיפה דני מגיע הוא פשוט קיים חסר גיל חסר חיים וחסר מוות ... בלילות קרים כשהאינטרנט מפסיק לפעול אפשר לשמוע את היללה המצמררת שלו חודרת לתוך עצמות נשמתנו

תגובה אחת

  1. תראה CODE GEASS זאת אנימה מעולה אבל טפיה ארוכה ואחרי זה תראה sword art online

השאר\י תגובה