סרט שיבוסס על סדרת הספרים Animorphs בדרך

נראה כי אחת מסדרות הספרים לנוער הכי פופולריות בשנות ה-90 עתידה לקבל סרט מלא למסך הגדול. מתרגשים?

ספרי Animorphs נחשבים לספרי קאלט של נוער הניינטיז, ומושווים לספרי "צמרמורת" האהובים מבחינת רמת הסיפורים והכתיבה המותאמת לבני נוער, עם סיפורים שרובם עומדים במבחן הזמן לא רע בכלל.

כעת, נראה שהנוסטלגיה (והצורך לחלוב את חווית הנוסטלגיה מדור ה-Y) חוזרת בענק- עם הודעה על תחילת העבודה לסרט Animorphs.
דיווחים חדשים מאשרים כי הסרט אושר לתחילת ההפקה בשיתוף פעולה בין הוצאת הספרים עם הזכויות וחברת ההפקה Picturestart בראשות הבמאי אריק פייג (סרטי "סטפ אפ").

נראה היה שפייג נרגש מהפרויקט החדש, ואמר כי:

"אנחנו יודעים שלספרים האלה יש קהל גדול של מעריצים נלהבים – ואנחנו כוללים בתוכו את עצמנו – ואנחנו מקווים לגרום לקתרין אפלגייט והסופר השותף שלה, מייקל גרנט, להיות גאים כשאנחנו מביאים לחיים את ג'ייק, מרקו, קסי, רייצ'ל וטוביאס עבור דור חדש."

סדרת הספרים Animorphs יצאה במהלך שנות ה-90 ונכתבה על ידי הסופרת האמריקאית קת'רין אליס אפלגייט ובעלה מייקל גראנט.
עלילת סדרת הספרים המקורית מתרחשת בין השנים 1966-2002 ומספרת על חבורת בני נוער שחייזר שמספר להם כי כדור הארץ עומד לפני התקפה של כוחות חייזרים ומעניק להם כוח להשתנות לכל חיה שיגעו בה.
הסדרה כוללת 54 ספרים בסך הכל, ועברה שינויים והרחבות לאורך השנים מעבר לגבולות החבורה המקורית של הספרים הראשונים.

זו לא תהיה הפעם הראשונה שמנסים להביא את העולם של ה- Animorphs אל המסכים, לאחר שבשנת 1998 יצאה סדרת טלוויזיה לערוץ ניקולודיאון והחזיקה מעמד במשך 2 עונות.

לאורך השנים סדרת הספרים זכתה לקהל מעריצים נאמן, והעובדה שהסדרה מכילה 54 ספרים (לא כולל ספרים חיצוניים) מעידה כי הביקוש לא היה כזה שניתן להתעלם ממנו באותם שנים.
אבל האם זה אומר שהסרט יצליח לעמוד במבחן הזמן והמעבר למסך הגדול כמו שהרבה סרטים מבוססי נוסטלגיה מתקשים לעשות? או שהסרט ייפול בדיוק כמו כל אלו שניסו לפניו?

האם גדלתם על ספרי Animorphs? האם אתם רוצים לראות בכלל אדפטציה לסרט או שתעדיפו להשאיר את פיסת הנוסטלגיה הזו בשקט? כתבו לנו בתגובות

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה