בואו לים! הסרט Aquaman בדרך עם תאריך יציאה

אחרי הופעת אורח קטנטנה ב-Batman VS. Superman ולקראת הסרט Justice League אנו מקבלים פרטים חדשים על Aquaman לקראת סרט הסולו שלו. שימו מצופים וקפצו למים העמוקים.

הים סוער והגלים שוצפים ללא רחמים, אבל זה כלום לעומת מה שעלה ברשת האינטרנט לגבי הסרט החדש ביקום DC שאמור להפתיע כל אחד – Aquaman, סיפורו של שליט אטלנטיס ששומר על ממלכתו כנגד בני האדם שמתעללים בעולם הים ומצד שני – נאלץ להתמודד עם כמה מבני עמו שנהנים לעשות צרות לכולם.

הסרט החדש שיגיע ב-5 באוקטובר 2018 (רשמתם לעצמכם?) יהיה תחת הפיקוד של במאי סרטי האימה ג'יימס וואן (James Wan) שגם הפיק את סדרת סרטי "המסור" בין היתר, ובכיכובו של מי שעבר מ-7 הממלכות אל 7 הימים – ג'ייסון מומה, או כמו שכל אחד קורא לו: חאל דרוגו. לצידו יופיעו גם וויליאם דפו הענק בתור המדען הראשי באטלנטיס Nuidis Vulko שיפויע כבר ב- Justice League ו-Amber Heard שתשחק את Mera, מושא אהבתו של Aquaman. הסרט שנכנס להפקה בימים אלו כבר קיבל שם אלטרנטיבי שתחתיו הוא יופק – אחאב.

מה זאת אומרת? בימים שצילמו את Return of the Jedi, הסרט השלישי בטרילוגיה הישנה של Star Wars, היו צריכים שם שתחתיו הם יעבדו ולא יציקו להם בזמן ההפקה, השם שנבחר היה קציר כחול – Blue Harvest, בסרט החדש Aquaman מצאו לנכון להשתמש בשם "אחאב" מהסיפור המפורסם "מובי דיק", שדי מתאים נוכח זה שמצלמים הכל בים.

אז מה אתם חושבים? תהיה כאן הצלחה או שעוד סרט של DC יטבע במערבולת? ספרו לנו בתגובות!

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה