בית / חדשות / Arma 3 – חבילת ההרחבה Jets זמינה כעת

Arma 3 – חבילת ההרחבה Jets זמינה כעת

הגיע הזמן לקחת את הקרב אל השמיים עם הרחבת המטוסים החדשה של Arma 3

חבילת ההרחבה החדשה של Arma 3 נקראת Jets, היא תתן לגם את ההזדמנות להתנסות בקרבות באוויר באמצעות שלושה מטוסים תוך כדי שמירה על חבריכם למלחמה אשר נלחמים למטה על הקרקע.
בנוסף לכך, תוכלו לשלוט על מטוס לא מאוייש בכדי לתקוף את שטחי האוייב מבלי לפגוע ולהקריב את חייכם.

כמו כן, כמו עם כל הרחבה קודמת, אנחנו מקבלים עדכון גדול (1.70) אשר מכניס למשחק תוכן חינמי חדש לצד שיפורי משחקיות ותיקוני באגים.
מבחינת המשחקיות, לרשותכם יעמודו כעת רדאר וחיישנים חדשים בכדי שתוכלו לבצע איתור מטרות מדוייק יותר, תוכלו להתאים אישית את הרכבים שלכם מעכשיו וכמובן לכבוד ההרחבה נקבל מגוון שיפורים עבור שימוש במטוסים.

העדכון החדש יציג גם את ה-“USS Freedom”, נושאת המטוסים הענקית שתוביל אל המלחמה כל מטוס ומסוק שתבחרו, נושאת המטוסים מכילה מערכת הגנה נגד מתקפות אוויריות וכמובן שהמיקוד שלה יהיה חלק אסטרטגי חשוב אותו תוכלו לקבוע.

את ההרחבה החדשה תוכלו לרכוש מהלינק הבא, או שכמובן לחסוך מעט ולהנות מחבילה הכוללת את ההרחבה הזו והרחבות עתידיות, או את החבילה הראשונה הכוללת את ההרחבות הישנות יותר. כמובן שאם אין ברשותכם את המשחק אז הקליקו כאן.

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *