סרטון הסברה על כל מה שצריך לדעת לקראת ARMS

אחד המשחקים המוזרים אבל המסקרנים שצפויים לצאת ל-Nintendo Switch הוא ARMS, משחק מכות מהמוזרים שנראו לאחרונה. כמיטב המסורת של Nintendo, לא מדובר במשחק סטנדרטי עם דמויות שריריות שמתמחות באומנויות לחימה. לא. Nintendo צריכים לקחת הכל לכיוון המוזר ביותר, ולכן ARMS הוא משחק מכות בו אנשים עם זרועות קפיץ מכים אחד בשני בעזרת ידיים ביוניות. כן, היפנים האלה באמת חיים במציאות אחרת…

בכל מקרה, כדי להסביר מה לעזאזל הולך להיות במשחק המכות המאוד מאוד הזוי הזה, האנשים הטובים של Nintendo שיחררו סרטון מפורט של יותר משש דקות שאמור להסביר לנו, האנשים הרגילים והמשעממים, מה לכל הרוחות מצפה לנו. רק בעיה אחת – הסרטון ביפנית. אבל אל חשש! אנחנו פה, בגלקסיית המחשבים, השתמשנו בכוחות העל שלנו כדי לתמצת לכם מה בדיוק האנשים המשוגעים בארץ השמש העולה רוצים להסביר לנו. ובכן, הנה הטריילר ולאחריו הסברים:

הדבר הראשון הוא דגש על שליטה באמצעות ה-Joy-Con, השלטים המיוחדים של קונסולת ה-Switch. מדובר על אפשרות שליטה בעזרת חיישני התנועה המיוחדים של ה-Switch. אבל אם אתם מאלה שלא לגמרי התאהבו במשחקיות התנועה כמו של קונסולת ה-Wii, אל חשש. המשחק יהיה נגיש גם באמצעות שלטים אנושיים ולא יכריח אתכם לעשות תנועות מטופשות כדי לנצח.

לאחר מכן הטריילר מציג את עשרת הלוחמים שנחשפו עד כה. מדובר על רשימה צבעונית של דמויות משוגעות כמיטב המסורת ה-nintendo-אית, כשלכל דמות יכולות וטכניקות המיוחדות לה, מה שמבטיח גיוון במשחקיות.

הטריילר ממשיך ומציג את שלל הזירות ש-ARMS מציע, כשלכולן גימיקים שונים כמו טרמפולינות, פלטפורמות נעות ועוד שלל הפתעות.

אם כל זה לא מספיק, הסרטון מראה גם כמה מה-ARMS עצמם – האגרופים הביונים שאפשר להלביש על הלוחמים. בזמן שחרור המשחק יהיו יותר מ-30 אגרופים שונים, כאשר עוד אמורים לצאת בהמשך כ-DLC, ולכל אגרוף שימוש שונה וייחודי.

לבסוף, אפשר לראות שלמשחק יהיו גם אפשרויות אונליין נרחבות, ולכך הוא גם מיועד. Nintendo מקווים להפוך את ARMS לאחת מסדרות הדגל שלה, וליצור סביבו קהילה ברשת.

סך הכל נראה שהפסיכים ב-Nintendo יודעים מה הם עושים, או לפחות ככה הם חושבים. ממשחק שהיה נראה בהתחלה כמו גימיק לא לגמרי מוצלח, ARMS הולך ומתפתח לאחד הכותרים המעניינים שצפויים לצאת ל-Switch. המשחק צפוי לצאת ב-16 ליוני הקרוב, עוד פחות מחודש.

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה