טריילר חדש לאירוע ה-Crossover חושף את הסיבה לבלאגן

נראה שנמצאה הסיבה להחלפות והשינויים שנעשו בדמויות היקום הטלויזיוני של DC וזה לא בארי אלן.

אירוע ה-Crossover של יקום הגיבורים הטלויזיוני של רשת CW מתקרב בצעדי ענק.
אחרי שראינו בטריילרים הראשונים את “החץ הירוק” ו”הפלאש” מחליפים תודעות/ גופים, ואת סופרגירל נעולה במעבדות S.T.A.R, הגיע הזמן לגלות מי עומד מאחורי ההחלפה הביזארית הזו.

בטריילר חדש, אנחנו זוכים סופסוף לגלות מה לעזאזל גרם להחלפות וכל השינויים בדמויות.

נראה כי הסיבה לכל השינויים האלו היא הפסיכיאטר ד”ר ג’ון דיגן מהמוסד הסגור “ארקהם” לחולי נפש (Arkham Asylum) הממוקם בעיר גות’הם, עירם של באטמן ובאטוומן- שאירוע ה-Crossover ישמש ככניסתה אל יקום הסדרות המשותף, ואכן אנחנו זוכים להצצה לדמותה בטריילר.
בנוסף אפשר לראות מה איפשר לדוקטור דיגן לשנות את מרקם המציאות עצמה של המולטי-יקומים (Multiverse), והוא חפץ עתיק ורב עוצמה שאיפשר לו לזמן את מאר נובו/ Mar Novu או- המוניטור (The Monitor)- ישות קוסמית רבת עוצמה שביכולתה לשנות את המציאות, ותשוחק על ידי השחקן למוניקה גארט (LaMonica Garrett).

וסופסוף אנחנו מקבלים הצצה רשמית לחליפה השחורה של סופרמן של היקום הזה, המשוחק על ידי טיילר הקלין (Tyler Hoechlin), אחרי שתמונה שהודלפה מהצילומים כבר חשפה בפנינו את ההפתעה.
בקומיקס, החליפה השחורה הגיעה אחרי מותו של סופרמן, וסימלה את חזרתו מן המתים, אך נראה שבאירוע ה-Crossover הזה, זה פשוט אחד מהדברים שהשתנו.
עוד לא ידוע מה מטרותיו של המוניטור, או של ג’ון דיגן במהלך הזה אך לא ניאלץ להמתין זמן רב עד שנגלה בפרקי ה-Crossover שעתידים לצאת בתאריכים ובסדר הבאים:
  • פלאש: שידור בתאריך 9.12.18
  • החץ הירוק: שידור בתאריך 10.12.18
  • סופרגירל: שידור בתאריך 11.12.18

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה