טריילרים לאירוע ה-Crossover של סדרות ה- Arrowverse

כבר שנים ששיתוף הפעולה בין חברת DC ורשת CW מביא לנו פרקים משולבים של כל הדמויות האהובות ב-Crossover- והשנה לא יוצאת דופן.

זו כבר מסורת- מאז הרחבת יקום הסדרות של CW עם עוד ועוד תוכניות על דמויות קומיקס של DC, בכל שנה אנו זוכים לפרק Crossover ענק שמקבץ אליו את כל הדמויות מאותן סדרות לפרק שמחולק בין הסדרות באופן שווה.
זה הזמן הזה בשנה- והאירוע שירכז את הדמויות האהובות מתחיל להיחשף בטריילר ראשון.

אחרי שבשנה שעברה סופרגירל, פלאש, החץ הירוק ואגדות המחר שיתפו פעולה כדי לנצח את הכפילים הנאצים שלהם מיקום X הנשלט על ידי המפלגה הנאצית, נחשף באופן רשמי מה הולך להביא את הגיבורים האהובים לשתף פעולה פעם נוספת, אך הפעם ללא אגדות המחר.

אחרי שבמהלך החודשים האחרונים סטיבן האמל (השחקן שמשחק את “החץ הירוק”) חשף בכמה מקרים עם תמונות ברשתות החברתיות כי פרק ה-Crossover יתקיים ביקום בו בארי אלן (הפלאש) ואוליבר קווין (החץ הירוק) החליפו תפקידים בחייהם, כאשר כל אחד מהם בעצם ממלא את תפקיד גיבור העל של השני, ידענו גם כי האירוע עצמו ייקרא Elseworlds אחרי שרשת CW חשפה זאת בפוסטרים רשמיים שלה.

חשבתם שאתם מוכנים לזה? כנראה שלא, כי לא רק שהם הוחלפו בתפקידיהם, נראה שחייהם התחלפו לחלוטין, כאשר הטריילר מראה לנו את אוליבר מתעורר במיטתו של בארי, ומגלה שאיריס בעצמה חושבת שהוא בארי אלן, אך ניתן לראות שהוא עצמו מודע לחלוטין להחלפה שנעשתה.
נראה שזו אכן החלפת גופים ולא יקום מקביל כמו שהרבה מעריצים שיערו כשנחשפו התמונות של בארי בחליפת החץ ושל אוליבר בחליפה האדומה של האיש המהיר בעולם.

בנוסף, לאחר שרשת CW חשפה כי היא עובדת על סדרה לבאטוומן, שתשוחק על ידי רובי רוז, נודע לנו כי אירוע ה-Crossover יסמן את הגעתה אל היקום הטלויזיוני הרחב של הרשת, כמו שהיה בתחילתו-בו הפלאש עצמו הוכר לנו בעונות הראשונות של “החץ”.

מאחר וביקום הקומיקס של DC המילה Elseworlds מתארת סיפורים שאינם חלק מההמשכיות הראשית של הקומיקס, כלומר יקומים מקבילים או סיפורים שאינם קשורים לעלילה הראשית ואינם משפיעים על הדמויות ביקום הרשמי, המעריצים חשבו, והתמונות רק חיזקו את ההשערה, כי כל הפרקים יתרחשו למעשה ביקום שונה ולא ישפיעו על המשך היקום הטלויזיוני של הדמויות.
מהתמונות שנחשפו לנו בעבר, ידוע גם כי סופרמן ולואיס ליין יופיעו בפרק, וסופרמן אף יופיע בחליפה שחורה חדשה המוכרת מהקומיקס.

הטריילר השני יצא היום, ובו אנחנו רואים את הצד השני של החילוף, ובו בארי מתאמן באימונים עם דיגל במקום אוליבר, וגם הוא לא מבין איך הגיע למצב הזה, אך נראה שבמקרה הזה בארי היה עירני לחלוטין בזמן החילוף, מאחר והוא קם עירני בזמן האימונים שלו ולא נראה כמו מי שמתעורר משינה קלה כמו אוליבר.

על פי מה שרואים בטריילרים, נראה שאף אחד מהאחרים לא שם לב לחילוף, מה שאומר שאולי הם למעשה רק החליפו מודעות איכשהו, והמודעות של בארי עברה לגוף של אוליבר, ולהפך- אנחנו רואים את הגופים שלהם בשביל האפקט הקומי וכדי להזכיר לנו הצופים- את מי אנחנו רואים.

עוד לא ידוע לנו בדיוק מה הגורם להחלפה, אך נראה שמאחר ואוליבר ובארי שאנחנו רואים בטריילרים מודעים לכך שבוצע חילוף כלשהו, ולכן נותר לנו לתהות- מה לעזאזל בארי עשה לציר הזמן ששינה גופים בינו לבין אוליבר?
ועוד שאלה, האם גם סופרגירל החליפה גוף עם מישהי? אולי עם אשת העטלף עצמה, וזה מה שיכניס אותה אל עולם הסדרות של DC? אולי הטריילרים הבאים יחשפו לנו יותר פרטים.

כרגע ידוע שהגיבורים שלנו יתמודדו מול ד”ר ג’ון דיגן, פסיכיאטר בבית החולים לחולי נפש האהוב על באטמן- Arkham Asylum, ונורה פריז, שתשוחק על ידי קסנדרה ז’ן האמל, אישתו של השחקן סטיבן האמל, המשחק את החץ.

פרקי ה-Crossover עתידים להיות משודרים בסדר הבא:

  • פלאש: שידור בתאריך 9.12.18
  • החץ הירוק: שידור בתאריך 10.12.18
  • סופרגירל: שידור בתאריך 11.12.18

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה