סופו של אש וויליאמס – הסדרה אש נגד כוחות הרשע מבוטלת

אחרי שלוש עונות של טירוף וכיף, "אש נגד כוחות הרשע מבוטלת" וברוס קמפבל מסיים עם התפקיד

לא הרבה יוצא לנו לראות דמויות אגדיות שגדלנו עליהן חוזרות למסך בצורה אדירה, לרוב זה חזרה מרגשת עם הרבה נוסטלגיה ואז אחרי מספר פרקים אנחנו מבינים שזה לא אותו הדבר. אש וויליאמס מסדרת סרטי "מוות אכזרי" לא הרגיש ככה, בעיקר אחרי העונה השנייה שהייתה מלאה בכיף ומפגשים מרגשים עם כמעט כל כוכבי "זינה הנסיכה הלוחמת". אבל אחרי שראינו את הטריילר והעונה השלישית של "אש נגד כוחות הרשע", היה לנו הרגשה שזה הסוף.

בשבועות האחרונים היו שמועות שהסדרה תבוטל, אבל הכוכב הראשי (והאיש עם הסנטר הכי עוצמתי בהוליווד) ברוס קמפבל אמר שגם אם הסדרה תבוטל, הם אולי ימשיכו את הסיפור עם סרט חדש. כעת, זה לא נראה שזה יקרה. נשיא התוכניות בערוץ Starz שיחרר הודעה רשמית על סיום הסדרה:

"אש נגד כוחות הרשע" לקח את הצופים לנסיעה מטורפת לאורך 3 עונות תודות להופעות פנטסטיות והמאמצים היצירתיים של סם, ברוס, רוב וכל שאר חברי הצוות. אנחנו גאים לסיים את הסדרה עם פיצוץ…וכתם"

קמפבל הגיב על ההודעה:

"אש נגד כוחות הרשע"  היה חוויה של פעם בחיים. אש וויליאמס היה תפקיד של פעם בחיים. היה לי כבוד להתאחד עם השותפים של "מוות אכזרי" רוב טאפרט וסם ריימי על מנת לתת למעריצים חסרי המנוח שלנו עוד טעימה מהקומדית/אימה המגוכחת שהם רצו. אני תמיד אהיה אסיר תודה לערוץ Starz על ההזדמנות לחזור לכותר שהתחיל את הקריירה שלנו.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

אבל השברון לב לא נגמר עם ביטול הסדרה, ברוס קמפבל פירסם בעמוד הטוויטר שלו שהוא רשמית פורש מתפקידו של האיש המגניב ביותר על המסך, אש וויליאמס.

זה בהחלט עצוב לדעת שלא נזכה לראות יותר את אש ועשרות הציטוטים האדירים שלו על המסך, הקטן או הגדול, אבל אפשר להבין בהתחשב גילו של קמפבל. בכל מקרה, תודה לברוס וסם על שלוש עונות נוספות ואדירות של האגדה עם המסור במקום יד, אש וויליאמס חתם כבר לפני יותר מ-20 שנה את מקומו האגדי בתרבות הפופ.

Hail to the King, Baby!

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה