הוכרז Assassins Creed חדש

מנכ"ל חברת Ubisoft יואס גוילמוט (Yves Guillemot) הודיע למשקיעים שיוביסופט מתכננת לפרסם כותר חדש בסדרת ה- Assassins Creed במהלך שנת 2014.

המשחק, שמפותח כרגע על ידי כמה מאולפני הפיתוח למשחקים עולמיים של Ubisoft, צפוי להיות מצוג בטקס ה E3 עוד השנה שיתקיים ביוני 11-13 בלוס אנג'לס. ה-E3 היא התערוכה המובילה בעולם למשחקי וידיאו, מחשב ומוצרים נלווים. הטקס מתקיים כל שנה ובו מוצגים המשחקים,הפטנטים והטכנולוגיה שצפוייה לצאת בעולם הגיימינג באותם החודשים ובהמשך השנה.

למרות שגוילמוט לא ציין יותר מדי פרטים, אושר שבמשחק הבא שעמור לצאת לחנויות לפני אפריל 2014, הגיימרים יקבלו חוויה שונה כי זמן ההתרחשות במשחק ובדמות הראשית עומדים להשתנות. מדעה אישית שלי, ניתן לנחש כי המשחק יתרחש בשנים קודמות לשנים שזכינו לראות בכותר האחרון שיצא בנתיים, הAssassins Creed 3, שהתרחש בזמן המהפכה האמריקאית במאה ה-18 בין השנים 1753-1783.הגעתי למסכנה הזאת בדרך מאוד פשוטה, והיא מהיכרות אישית עם סדרת המשחקים הזו. ידוע לכולנו שסדרת ה- Assassins Creed לא פעם העשירה את הידע שלנו בתקופת ימי הביניים והעבר הרחוק, והשנים המודרניות יותר בהן הטכנולוגיה מתפתחת הן אינן מהוות פרק זמן שיכול לדעתי לפחות להופיע בסדרה ולרתק את המעריצים למסך כאשר סגנון המשחק מתאים לעבר הרחוק ולא פעם הוכיח זאת.

נתון מעניין נוסף שנודע לנו מאותה פגישה, היא שהודיע גוילמוט שעד לעכשיו, נמכרו ב-12 מיליון יחידות של Assassins Creed 3 ברחבי העולם.

לאתר הרשמי של המשחק לחצו כאן

לאתר הרשמי של תערוכת ה- E3 לחצו כאן

לויקיפדיה של הכותר החדש ביותר שיצא עד עכשיו לחצו כאן

בואו להמשיך לדבר על עניין המשחק ולהביע את דעתכם בפורום שלנו – לחצו כאן

מכירים עוד על משחקים? רוצים לכתוב כתבות באתר? לעזור להתפתחות האתר?
צרו קשר בדף המשוב שלנו – כאן ובואו להיות חלק מצוות האתר שלנו

אודות Vadim

אני מנהל צ'אנל גיימינג ישראלי המעלה סרטונים בעלי תוכן רחב במספר מגוון מאוד של נושאים, משחקים וסוגי עריכות. fpsrullers

השאר\י תגובה