נמסטה ובום עליך – Assassin’s Creed Chronicles: India מגיע

אחרי שהתענגנו על ה-"חלק" הראשון בסדרת משחקי הפלטפורמה של המותג Assassin’s Creed בסין, מגיע החלק השני שמבטיח לנו את כל מה שקסום, יפה, מרהיב וקטלני בהודו. ואני לא מדבר על האוכל.

השנה היא 1841 והמתח בין האימפריה הסיקית (הודו) וחברת מזרח-הודו (אנגליה) גובר, הפעם אנחנו נכנסים לנעליו של ארבאז מיר (Arbaaz Mir) מאסטר אססין שכמו קודמיו רוצה שלום, שקט, אחווה, רצון חופשי לכל ו…שיעזבו את אחוות המתנקשים בשקט. משימתו של ארבאז בה אנו לוקחים חלק היא להציל את משפחתו ואהוביו, למצוא את חפץ מסתורי שנגנב מהאססנים וכל זאת במיומנות שיא אליה אנו רגילים.

בטריילר החדש למשחק אנחנו מקבלים את התחושה שהחברים ב-UBISOFT לקחו את נושא המשחק הזה צעד אחד קדימה, אם בקודם (סין) הרגשנו באופן מובהק את נושא הפלטפורמה וטיילנו ברחבי כלא עצום בגודלו, כאן אנחנו נטייל בין מקדשים, מקומות פתוחים ומשמעות המילה פלטפורמה תקבל כיוונים חדשים (אתם תבינו כשתשחקו).

Creed india

במשחק אנחנו נרוץ, נקפוץ ונחסל כמו שאנחנו אוהבים – או בשקט בשקט מבלי שיבחינו או שנתקוף כאילו אין מחר והסורים על הגדרות. אל כל זה יצטרפו מגוון נשקים ודרכים מעניינות שיוסיפו אלמנט של משחק גדול ומושקע ולא משהו שנועד להעביר קצת זמן עד שיסתיים לרדת פרק שאנחנו רוצים לראות.

אל המשחק הזה אני אישית מגיע עם מעט חששות, מצד אחד הוא נראה יפיפייה ומבטיח וכאילו החברים ב-UBISOFT עשו מעל ומעבר שיהיה יותר עניין (כדי שנגיע לחלק השלישי עם המתנקש הרוסי שמככב בסדרת הקומיקס) ויותר אקשן, מצד שני את ההבטחות הללו שמענו בחלק הקודם שהיה מעט מאכזב וחד גוני ובנוסף אני מאוד מאוד מקווה שלא נרגיש שאנחנו משחקים בגרסה נוספת לנסיך הפרסי (מפעם) תחת שם אחר.

עד ש-Assassin’s Creed Chronicles: India יגיע אל Xbox One, PS4 ומחשב בתאריך ה-12 לינואר, אתם מוזמנים לשטוף את העיניים בטריילר המצורף ולהחליט לבד, האם מחכה לנו משחק שווה או בזבוז זמן ומקום בהארד דיסק.

https://www.youtube.com/watch?v=MwwMQJRyLXU

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה