מעריצי Assassin's Creed מוחים על העדר דמות נשית ב-Unity

לפני כמספר ימים, במסיבת העיתונאים של Ubisoft ב-E3, הוצג המשחק המצופה Assassin's Creed: Unity. גולת הכותרת מהחשיפה הייתה דווקא ה-Co-Op החדשני אשר מאפשר ל-4 אנשים להתחבר יחדיו לעולם, אך להפתעת המעריצים – כל הדמויות גבריות.

assassins_creed_unity_e3_2014_2

Ubisoft הציגו כי ה-Co-Op ימנה 4 דמויות שונות, כאשר כולם גברים; דבר זה אכן מפתיע מכיוון שבמשחקים הקודמים בסדרה, יכלנו לגלם מספר דמויות נשיות. מדוע הפעם Ubisoft החליטו לותר על פיתוח דמות נשית ב-Assassin's Creed? ובכן, יש לכך סיבה: פיתוח ועיצוב של דמות נשית דורש עבודה כפולה מצד מפתחי המשחק, ולכן Ubisoft בחרו להמנע מזה ובכך לקדם את תהליך פיתוח המשחק.

תושבת בריטניה בשם ג'סיקה סמית', החליטה לקדם עצומה למען הוספת דמות נשית למשחק, ועד כה גייסה כ-3000 תומכים. "העצומה נועדה להביע את האכזבה של מעריצי Assassin's Creed בגין העדר דמות נשית בין ארבעת הדמויות של Assassin's Creed: Unity. הטענה שעיצוב דמות נשית מהווה 'עבודה כפולה' למפתחי המשחק הוא אינו תירוץ, זה כמו להגיד למעריצים 'אנחנו לא מרגישים צורך לרצות אתכם', אמנם עיצוב דמות גברית כביכול קל יותר, אך האם זה הדבר הנכון?", כך רשמה סמית' בעצומה.

משתמש אחר הוסיף ואמר: "אני נורא אוהב את סדרת Assassin's Creed, אך הרגשתי כאילו ירקו לי בפרצוף. נשים היו מאוד בולטות במהפכה הצרפתית וזה מפתיע אותי ש-Ubisoft בחרו לדלג על פרט כה חשוב. זה מרגיש כמו פספוס של הזדמנות לחקר ההיסוטריה".

מה דעתכם? האם העדר דמות נשית ב-Assassin's Creed Unity זהו דבר קריטי, או שהוא יכול לעבור על סדר היום? ספרו לנו בתגובות.

אודות ליאב

3 תגובות

  1. אחלה כתבה זה קודם
    שנית, הטריילר של המשחק כל כך טוב ולא פרסמתם אותו?

    שיהיה משחק טוב ולא ממש משנה לי שלא יהיו נשים\ נראה לי אורטל מהאח הגדול כתבה את הפניות ליוביסופט 😀

  2. זה יכול להוסיף נגיד את האפשרות לפתות דמויות דבריות למקומות צדדים וכאלה דברים שלגברים אין

  3. תמיד כיף לראות דמות נשית במשחק, למשל בבאטלפילד זה היה נחמד ולא יותר מזה
    בכל מקרה, מקווה שהם כן ישימו בסוף

השאר\י תגובה