חבילת ההרחבה החדשה של Assassin's Creed Odyssey מגיעה

אטלנטיס קוראת לנו – הנה מגיעה חבילת ההרחבה החדשה של Assassin's Creed Odyssey

מהרגע שהמשחק המטורף של Ubisoft המתרחש ביוון העתיקה יצא (הסיקור שלנו ל-Assassin's Creed Odyssey בלינק הבא, מוזמנים לקרוא), אנו מקבלים תוספות והרחבות ללא הפסקה ועכשיו מגיעה התוספת הגדולה החדשה ב-23 באפריל.

הטריילר הרשמי:

אחרי שגילינו במשחק Assassin's Creed Odyssey את המקור של הלהב הסמויה בחבילת ה-DLC הראשונה: Legacy of the First Blade מגיעה סוף סוף החבילה השנייה שתחזיר אותנו לאטלנטיס ותוציא אותנו למשימות מדהימות ומותחות, במקומות חדשים ומפתיעים שיגוללו את הסיפור של היבשת האבודה. כבר מהמשחק הראשון החברים ב-Ubisoft משתעשעים איתנו לגבי כל מה שקשור לציוויליזציה הראשונה וליבשת האבודה והנה סוף סוף אנחנו הולכים לפגוש בה (ולא רק…) ב-3 פרקים שייקחו אותנו במסע רגשי ומלא אקשן לגילוי האמת. כמובן שיחד עם הפרק הראשון של חבילת ההרחבה אנו נקבל תלבושות חדשות, נשקים עם יכולות, אויבים מפתיעים ו…סרברוס אחד עצבני.
כאמור, הפרק הראשון יהיה זמין להורדה למי שרכש את ה-Season Pass ב-23.4 וגם יהיה ניתן לרכישה אם לא קניתם ובא לכם להמשיך את החוויה, לאחר ששלושת הפרקים יעלו אנו ניפרד מהמשחק הזה ונביט קדימה אל עבר הכותר הבא שבינתיים לא ידוע איפה יהיה (ההימורים כרגע עומדים על רומא העתיקה או עם הויקינגים).

מה אתם חושבים שיהיה? מחכים לחבילת ההרחבה? שתפו אותנו

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה