עם או בלי Season pass – נחשפו התכנים הנוספים ב-Assassin’s Creed Origins

המשחק Assassin’s Creed Origins  מבית Ubisoft עוד לא יצא לאוויר העולם, וכבר מדברים איתנו על כמות גדולה של תכני DLC שנקבל בחינם ובתשלום – החל משנה הבאה. הקודקודים מאחורי הקלעים כנראה מאמינים מאוד בתחיית המותג וכבר חושבים קדימה אל עבר שנה הבאה עם המון תוכן ומשימות, קרבות עצומים וזירות, תוספות וחידושים ואפילו (מוכנים לזה?) שיתוף חברתי של רגעים ייחודיים.
ברוכים הבאים לשלב הבא של בעולם של Assassin’s Creed, רק אל תשכחו לעושת סלפי לפני.
#OMG #WTF

בניגוד לשנים קודמות ולכל השקת משחק, תמיד השתדלו לשמור בסוד על מה יהיה ואילו הפתעות ותכני DLC מחכים לנו בהמשך וכל מה שהיה לנו לאחוז בו זה רק טריילרים אחרי טריילרים שהיו מעיפים אותנו אחורה בזמן וחזרה. הפעם החליטו ב-Ubisoft לומר "לעזאזל מסתורין – פוצצו להם את המוח כבר עכשיו ותוכיחו להם שהמשחק לא דפוק!" ופשוט חשפו הכל כולל אילו תכנים יגיעו בתחילת 2018 לרוכשי ה-Season Pass ולאלו שמעדיפים לחסוך את ה-40$ ולקנות משהו אחר כמו… בובת POP "נדירה".

מחזיקי המנוי העונתי יקבלו מגוון ענק של תכנים בלעדיים שיוסיפו להם עוד המון שעות משחק, מעבר למה שהולך להתווסף להם:

  • The Hidden Ones – משימה בלעדית שלוקחת אותנו כמה שנים אחרי שהעלילה מסתיימת לאיזור חדש בשליטה רומאית. השחקנים יוכלו לפתח את הדמות מעבר למה שניתן במשחק ויחד עם כל אחוות האססנים החדשה שתקום לה במצרים העתיקה תצאו לקרבות ברומאים. ה-DLC מתוכנן לתחילת 2018.
  • The Curse of the Pharaohs – מה זה מצרים העתיקה בלי איזו קללה או שתיים? ה-DLC מתמקד יותר במיתולוגיה המצרית ויפגיש את באיק Bayek  עם פרעונים שקמים לתחייה, מפלצות מיתולוגיות ואזור חדש להתרוצץ בו. ה-DLC יגיע בתחילת מרץ 2018.
  • חפצים בלעדיים The Roman Centurion and Horus packs – כי אין כמו תלבושת, נשקים ומגן בלעדיים שיגיעו בסביבות נובמבר.
  • 500 Helix Credits ונשק בלעדי –  ה-Calamity Blade שמקבלים כבר בהשקת המשחק.

רק מזכיר, כל התכנים הללו הם במסגרת ה-Season pass שקונים בנפרד (או מגיעים באיזה מארז בלעדי שעולה פי 15).

ומה מקבלים כל השאר שלא קנו? הרבה למען האמת. מפתיע.

  • The Trial of the Gods – לא רק Skyrim אלא כנראה שם God of war, צאו לקרבות נגד אלים מצריים ענקיים במגוון אתגרים ואיוונטים עם כל מיני פרסים בלעדיים. מתחיל 15 יום אחרי ההשקה.
  • The Nomad’s Bazaar – משימות צד חדשות עם כל מיני פרסים יגיעו אליכם בדמות סוחר נודד שצריך למצוא. המשימות יהיו זמינות כבר בהשקה.
  • Horde Mode – תכבשו את הזירה כעם יכולות הקרב שלכם כנגד כמות בלתי נגמרת של אויבים. תוכיחו שאתם בלתי ניתנים לעצירה אבל רק בתחילת 2018.
  • Discovery Tour – קחו הפסקה מהקרבות ותלמדו משהו בעזרת תוסף ייחודי שהופך את המשחק לחוויה ארכיאולוגית, גלו את מצרים העתיקה בליווי מידע היסטורי שמראה איך ומה היה באותם ימים.
  • Photo Mode – מצרים העתיקה, אפריקה הפראית, מדבריות, ערים קדומות, נהר ענק, פירמידות ומיליארד סיטואציות לסלפי מושלם. כבר מהשקת המשחק תוכלו לשתף את העולם אונליין ביכולות תפיסת המסך שלכם.

כמו שאמרתי, המפתחים ב-Ubisoft כנראה כל כך מאמינים בריענון וההמצאה מחדש של המותג, שבחשיפת תכני ה-DLC והתכנון שלהם קדימה מראה שהם באמת הלכו על כל הקופה ב-Assassin’s Creed Origins דבר שגם מרמז על זה שכנראה צריך להתרגל למשחק פעם בשנתיים או יותר (שזה חכם מאוד לדעתי) ולא בכל שנה ושכעת נקבל יותר הרחבות ומשימות צד שיגיעו אונליין בכל מיני איוונטים.

27 באוקטובר, תכינו את ה-Playstation 4, Xbox One או את המחשב שלכם לחוויה שכל הנראה תשלח את עמכם ועל הדרך תיקח מכם עוד כמה שקלים.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 30 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected]

השאר\י תגובה