Assassin's Creed Ragnarok – הדלפות ותמונות חדשות

פרטים חדשים על המשחק החדש של Assassin's Creed מודלפים – שמועה בלבד!
*עדכון- ההדלפה נמצאה כמזוייפת וכרגע אין לקחת את מה שפורסם כאמיתי או נכון*

מוקדם יותר הודלפו פרטים חדשים דרך אתר 4chan על מה שעתיד להיות המשחק הבא בסדרת משחקי Assassin's Creed. המשחק, שכרגע הוצג במספר תמונות מוקדמות מאוד משלב הפיתוח, מציג עולם משחק המתרחש בתקופת זמן ויקינגית. על הדמויות ניתן לראות מגנים וחלקי שריון, ספינות ועולם משחק שמאוד מאפיינים את אותה התקופה.

המשחק החדש, שעל פי השמועות ייצא בשנת 2020 וייקרא "Assassin's Creed Ragnarok", היה נתון בגדר שמועה כבר זמן רב, ואף צוין בעבר הלא רחוק כי נמצא Easter Egg על המשחק החדש במשחק אחר של חברת Ubisoft. במשחק The Division 2, שחקנים מצאו פוסטר עליו כתוב "Valhalla", שהיא הגן עדן של הויקינגים וכן הדמות שהייתה מצויירת בפוסטר זה החזיקה את The Apple Of Eden, שהוא חפץ מאוד מוכר בסדרת Assassin's Creed. התפוח היה מוצג בצורה מאוד ברורה בפוסטר. כמו כן, הצבעים של הלבוש אותם לבש הויקינג בפוסטר היו לבן ואדום שהם צבעים שמאפיינים מאוד את המשחק והלבוש המקורי בו. מלבד רמז זה, דיווחים נוספים טענו כי המשחק אכן בפיתוח תחת שם הקוד "Kingdom".

השמועות החדשות אמנם פורסמו על ידי 4chan, שהוא אתר שלא הייתי מחשיב כמקור מידע אמין, אבל יחד עם זאת, מה שפורסם באתר כלל מספר לא קטן של תמונות משלבי הפיתוח המוקדמים שצולמו ממסך מחשב, בצירוף עם דיווחים קודמים, אולי יש משהו אמין בהם. תוכלו לראות את שלל התמונות בסוף הכתבה.

אז עכשיו לפרטים עצמם! מלבד מה שהצגנו לכם קודם, נאמר כי הדמות אותה יפעילו השחקנים היא ויקינג, חבר של לוחם הויקינגים Ranger Lodbrok (צופי הסדרה "ויקינגים" וודאי יכירו אותו טוב). במשחק יעזור השחקן למלך הסקנדינבי בבניית "הצבא הוויקינגי הגדול", אשר שימש את הסקנדינבים בכיבוש האיים הבריטיים. גיבור המשחק יהפוך במהלך המשחק למתנקש, וישתמש כמובן ב-Hidden Blade המוכר והאהוב. השמועות טוענות כי המשחק מתרחש בתקופת זמן מוקדמת מאוד של המין האנושי, אך יוצגו בו אלמנטים על אנושיים. אפילו נאמר כי במהלך המשחק השחקן ימצא כספת עתיקה בה יהיה לא אחר מאשר Mjolnir – הפטיש של ת'ור, אל הרעם הנורדי.

מפת המשחק על פי השמועות תהיה מפורטת ומושקעת מאוד, ותחולק למספר ממלכות שונות. ממלכות אלה יהיו שייכות למספר מדינות כגון בריטניה, שוודיה, פינלנד, נורווגיה ודנמרק. כל ממלכה תפוצל למחוזות, ובכל מחוז מספר זרמי התיישבות. אותן התיישבויות על פי הדיווחים יהיו ניתנות לעריכה ולניהול.

בנוסף, נראה כי יש דגש גדול מאוד על קרבות כיבוש במשחק, כמו שכבר ראינו בכותר האחרון בסדרה Assassin's Creed: Odyssey. נראה כי מסעות בים וחקר הים גם כן ישובו למשחק, אך יהיו חלק קטן ממנו, והדגש הגדול במשחק הוא על חקר העולם עצמו.

בחקר העולם יינתן דגש על חקר באופן אורגני, משמע סימני השאלה על המפה היוצרים נקודות עניין לשחקן יוסרו, דבר שאמור לדחוף את השחקן לחקור בעצמו, גם אם לא ימצא כלום, כמו שהוצג במשחקים כמו The Legend of Zelda: Breath of the Wild. הנשר הידוע אשר מסייע לשחקן יחזור, והאלמנטים שהפכו את שני המשחקים הקודמים למשחק תפקידים משובח גם כן יחזרו. נראה כי Ubisoft משמרים את הנוסחה החדשה אשר הפכה את שני המשחקים הקודמים למוצלחים מאוד ואהובים מאוד, ואף נראה כי הפעם מערכות אלה ישופרו עוד יותר ויציגו אפשרויות חדשות.

כמובן שתינתן האפשרות להחליף בגדים תוך כדי המשחק, אך הפעם נראה כי ניתן דגש חזק יותר על אופציה זו, כמו העובדה ששינוי תלבושת יכול לבלבל שריפים במחוזות שונות ולגרום להם להפסיק לחפש את השחקן, דבר המרמז כי יכול להיות שתהיה למשחק מערכת של מבוקשים, בדומה למשחקים כמו Red Dead Redemption 2.

בנוסף לכך, ישנן שמועות חזקות על משחקיות co-op, כמו שנראה לאחרונה ב-Assassin's Creed Unity. תהיה האפשרות לשחק את המשחק יחד עם חבר מה שיאפשר ביצוע משימות יחד, וכן חקירת עולם משותפת. לא ברור איך יראה מצב משחק זה ומה יהיו תנאיו.

דווח כי המשחק נמצא בפיתוחם של אותם הצוותים שעבדו על Assassin's Creed 4: Black Flag וכן על Assassin's Creed Origins. אשרף איסמעיל, שהיה המנהל של שני המשחקים האלה, אמור להיות זה שינהל את הפיתוח של המשחק החדש. בנוסף לכך, דרבי מק-דיוויט שהיה כותב המשחקים Assassin's Creed 4: Black Flag וכן Assassin's Creed Revelations, אמור להיות זה שיהיה אחראי על ניהול הסיפור של המשחק. Ubisoft Sofia תעזור בפיתוח המשחק ועל פי השמועות כבר עובדות על חבילת הרחבה למשחק שסיפורה יתרחש באיסלנד, ויאפשר לשחקנים לנווט בעזרת Yggdrasil, שהוא על פי המיתולוגיה הנורדית עץ הממוקם במרכז הייקום ומאפשר נקודת מרכז ומעבר בין 9 הממלכות המרכיבות את המיתולוגיה הנורדית.

אחרי כל זה מגיעה שמורה מעיינת במיוחד והיא ש-Ragnarok יהיה משחק שיהווה את נקודת הפתיחה של משחקי הדור החדש והקונסולות החדשות, וייצא ב-2020, כאשר הסדרה מדלגת על 2019, כדי להיות אחד מהמשחקים החדשים שיתחילו את דור המשחקים החדש, על קונסולות הדור הבא. זה גם אומר שהקונסולות האלה ייצאו מתישהו במהלך 2020. האם זה נכון? אין לדעת.

כך או כך אנו מזכירים לכם כי כל מה שנאמר כאן הוא בגדר שמועה ואין אישור משום גורם רשמי שקשור לסדרת המשחקים על שמועות אלה. נותר לנו השחקנים רק לחכות לגל שמועות נוסף ומבוסס יותר, או אפילו להכרזה רשמית מצד המפתחת. יש לציין ש-Ubisoft ידועה כחברה שסובלת מהדלפות כבר שנים מה שיוצר את התחושה ששמועות אלה בהחלט יכולות להיות נכונות, אך אין לדעת עד לרגע האמת.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. טכנאי מחשבים, גיימר וגיק משכמו ומעלה, כיום כתב הטכנולוגיה של Ynet.

השאר\י תגובה