יצאתי לשוט, אשוב בהקדם – Assassin's creed Rogue מגיע למחשב

Assassin's creed Rogue
אחרי המתנה לא ארוכה מדי, מגיע המשחק עם קו העלילה השנוי במחלוקת Assassin's creed Rogue אל המחשב האישי. אז מתחו מפרשים והרימו עוגן כי אנחנו יוצאים לדרך.

אחרי כ-5 חודשים מאז שהושקו במכה אחת 2 משחקים בסדרת המופת Assassin's creed, מגיע החלק ה…יותר אפל אל המחשב, והוא מביא איתו הפתעות, חידושים, שיפורים בקרבות הימיים וגיבור מתוסכל אחד.

תרשו לי לרענן את זיכרונכם אם כבר הספקתם לשכוח או שלא קראתם את הביקורת (אתם יכולים לקפוץ אליה, אני אמתין….זהו? חזרתם? יופי) אז עלילת המשחק מתרחשת איפשהו בין Assassin's creed Black flag ל- Assassin's creed 3 מבחינת זמנים, או ליתר דיוק בתקופת מלחמת 7 השנים בשנת 1752 במרחבי הים הפתוח של האוקיאנוס האטלנטי. במשחק אנו פוגשים ושולטים ביד רמה באנטי-גיבור שלנו שיי פטריק קורמק, ובאותו הזמן הוא ואנחנו מנסים להבין לאיזה צד הכי טוב עדיף להיות שייכים, אל המתנקשים שרוצים שלום, צדק וחופש או (חס וחלילה) הטמפלרים המרושעים שרוצים להשתלט על… הכל.

המשחק עצמו בנוי על אותו העולם כמו של Assassin's creed Black flag, עם המון שיוטים בספינה, מאות איים שמבקרים בהם בשביל תיבה או איזה Collectable , ספינות בכל הגדלים, פיראטים וחיילים ואפילו קפיצה קטנה לניו יורק אבל לא רק בשביל שופינג, אלא גם בשביל להשתלט עליה ולקחת בעלות על כל פינה. המשחק כאמור יצא בהתחלה רק לקונסולות Xbox 360 ו-Playstation 3 וממש עכשיו ב-10 למרץ גם למחשב האישי.

ACRO_Launch_02

אז מה בעצם חדש? בואו נגיד שזה תלוי בערכה שתקנו, אם תלכו על הרגילה (משחק ו…זהו) אז תהנו מהמשחק שהיה בקונסולה + פיתוח שכבר נרחיב עליו. אם תלכו על מהדורת האספנים אז תיהנו מהמשחק עצמו, פיתוח מיוחד (שוב, בהמשך), פריטים אקסלוסיבים בחנות Uplay, ספר אומנות, 3 גלויות עם איורים מהמשחק (והן תמיד מהממות) ו-2 משימות לשחקן יחיד חדשות. לא רע.

עכשיו, הזכרתי פיתוח מיוחד, Ubisoft שיתפה פעולה עם חברה מקייב אוקרינה שנקראת Tobii tech, שפיתחה טכנולוגיה למשחקים שקוראת את העין.

מה זה אומר? לראשונה בעולם המשחקים משולב אלמנט שנקרא "מסך אינסופי" שיחד עם הפיתוח האוקראיני, לאן שהשחקן יביט – המצלמה תתמקד באותה נקודה, ז"א ראיתם ספינה בצד ימין של המסך והבטתם עליה אז המיקוד יעבור יותר אליה. הסתבכתם? אז בפשטות, זה מדמה את מצב הפוקוס של העיניים שלכם. בשביל ליהנות מהעסק רוכשים מכשיר קטן שנקרא steelseries sentry eye בשביל להבין עוד קצת – הנה סרטון.

ועכשיו לתכל'ס, בואו נדבר על ביצועים ואם המחשב שלכם עגלה בשביל המשחק או מטוס קרב:

מערכת הפעלה – Windows 7 SP1 or Windows 8/8.1 (64bit versions only)
מעבד – Intel Core2Quad Q6600 @ 2.4 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHzH
זיכרון – 2GB
כרטיס מסך – nVidia GeForce GTS450 or AMD Radeon HD5670 (1024MB VRAM) or Intel HD4600
מקום פנוי – 11.4 GB
התקנים תומכים – ג'ויסטיק של Xbox 360, Tobii EyeX controller, SteelSeries Sentry
וכמובן שיהיה DirectX הכי מעודכן, כונן DVD וכרטיס סאונד שעובד עם DirectX ושגורם לשכנים שלכם לדפוק לכם על הדלת.
כמובן שככל שחומרת המחשב טובה יותר – כך גם ביצועי המשחק.

עכשיו כל מה שנשאר לכם זה להסתער על Assassin's creed Rogue ולראות אם אתם מסוגלים לעמוד בפני עולם שהוא הפוך ממה שהכרתם עד כה, להתמודד עם שאלות הרות גורל, ללכת נגד הזרם ונגד כל מה שהכרתם. לשכנוע אחרון, הנה הטריילר:

 

**תודה להד ארצי על סיפוק מידע לכתבה זו.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה