די לדיכוי! – Assassin’s creed Syndicate בטריילר חדש ומפוצץ

אחרי המתנה ארוכה, אין ספור טריילרים וטיזרים שמתעסקים ב”מסביב”, UBISOFT משגרת אל העולם טריילר שמציג את הטובים, את הרעים ואת המתנקשים! (חשבתם שאגיד מכוערים הא?!)

Assassins-Creed-Syndicate (1)

אז אחרי שהכרנו את הסביבה של לונדון, את הרקע התקופתי של המשחק, את התזמורת, את הדמויות הראשיות ועוד המון דברים, אנחנו מגיעים לסיבה האמיתית של המשחק. מי רוצה להרוס מה, ומה המניע שלנו הפעם. בניגוד ל-UNITY ו-ROUGE (ותודה על כך) ששם הגבולות בין הטמפלרים לאססנים נהיו מטושטשים (פתאום טמפלר זה טוב…), אנחנו חוזרים לנוסחה הישנה והטובה שעבדה טוב מאוד במשחקים הקודמים: 7 טמפלרים, 1 מאסטר טמפלר והמון בלאגן, תככים, מזימות ומה לא.

הרשע התורן הוא Crawford Starrick, מאסטר טמפלר שרוצה שכולם יעשו כדברו כי הוא יודע הכי טוב, ומסביבו (כאמור) יש 7 סגנים ששולטים על כל מיני דברים מרכזיים, כדוגמת הרכבות והתחבורה. הגיבורים שלנו, האחים המתנקשים  Jacob and Evie, יוצאים למאבק אחרון (לפני פרישה לאזרחות) כנגד הדיכוי האלים של הטמפלרים, והשבת החירות לתושבים המסכנים, כל זאת לצד גיוס בריונים ומתנדבים שיעזרו להשיב את הצדק על כנו. כי אין כמו לפרק במכות מישהו מהסיבה הנכונה.

2864166-assassins_creed_syndicate_combat-kukri

הטריילר כולו באווירה שמעט שונה ממה שאנחנו רגילים ומכירים. במקום אותם טריילרים המציגים את הנבל התורן, חבריו והגיבור שעוקב אחריו ממקומות גבוהים, אנו עוברים לקצב מהיר, עצבני, בועט, מלא אקשן שמזכיר את סדרת סרטי ג’יימס בונד (007 שייך לאססנים, זה עובד לי…). יכול להיות ש-UBISOFT זנחו כמעט לחלוטין את נושא ההתגנבות ועברו למשחקים יותר בועטים, או שמחכה לנו הפתעה וייצא משחק שיחזיר עטרה ליושנה? את זה נדע עוד חודש בדיוק, ב-23 לאוקטובר.

https://www.youtube.com/watch?v=aUCcrNtuNHo

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

תגובה אחת

  1. המכוערים?

השאר\י תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: